Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 6:48 pm

Dee, ještě k té váze - já mám tuto:

http://aukro.cz/prenosna-digitalni-vaha-0-1-1000-g-zlatnicka-i3135714298.html

A nemůžu si ji vynachválit, stojí pár korun a mám ji už asi dva roky a je OK. Navíc je fakt taková kapesní Smile

Mirko, no to jsem byla já, co si ještě nedokáže představit mít děti Embarassed
Možná je to taky tím, že mi je pořád babi předhazuje (asi by už chtěla pravnoučata, či co Very Happy)

Uvidíme, já běhám taky hlavně pro zábavu a pročištění myšlenek. Ten "závod" to už je jen taková třešnička na dortu Wink

Tedy, hubnutí zdar!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 6:55 pm

Dee, většina běhů má nějaké časové limity, za které se musí dokončit, jinak musíš odstoupit, ale upřímně, není to nic strašného. V nejhorším případě se to dá praktikovat indiánským během.

Ostuda není nikdo, stydět by se měl ten, kdo se posmívá ostatním, kteří se snaží a třeba nedokončí, nebo ano ale pomalinku, vždyť nejdůležitější je to přece zkusit.

Důležité je běžet ultrapomalu, jednou se mnou šel běhat kamarád z koleje, říkala jsem mu, že dnes běhám intervaly a asi by bylo lepší jít se mnou běhat jindy... nejdřív se mi posmíval, že touhle rychlostí chodí nakupovat do Kauflandu, na konci běhu mě proklínal :DDD

Při tréninku se řiď heslem "když si myslíš, že běžíš pomalu, běž ještě pomaleji" a garantuju ti, že se k 5 km dopracuješ, ani nebudeš vědět jak. Většina lidí se prostě rozeběhne a po 200 m už nemůže, protože prostě běží MOC RYCHLE. Nejprve vytrvalost, pak rychlost Wink

Jsem se zas rozkecala, omlouvám se, úplně ti tady spamuju vlánko Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 6:59 pm

Yuko, ta váha se mi zamlouvá, budu o ní uvažovat. Smile
Jinak já bych chtěla běhat, ale mám pořád obavy, že mi to nepůjde, jak bych chtěla. Hlavně si vždycky přečtu na netu něco o tom, jak se má běhat přes špičku a kdesi cosi, většinou mě to akorát vyleká a běhání jde do kopru. Crying or Very sad potřebovala bych ideálně parťáka, který by mi zezačátku pomohl překonat můj blok a poradil, ale bohužel se v okolí nikdo takový nevyskytuje. Budu se s tím muset poprat sama. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:01 pm

To vůbec nevadí, já bych nějaké rady ocenila. Kdyžtak si můžeme napsat ohledně běhu sz, abychom nespamovaly tady. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:16 pm

Určitě Smile
Můžu ti dělat alespoň internetového parťáka na běhání geek
Je fakt, že já první dva běhy taky absolvovala s kamarádkou a ještě k tomu ve fitku na pásech. Pak už jsem se odvážila i sama.

Technika běhu je určitě důležitá, ale zas tak moc to nehroť. Je třeba fakt, že jsem předtím běhala hodně přes špičku a to není na dlouhé běhy dobré, rychle to unaví, to je spíš pro sprint. Ale vysloveně hlídat co krok, jestli šlapu první na patu, to zas ne. Snaž se běžet přirozeně, ne vysloveně přes špičku a vidíš, že se to samo nějak ustálí.

Ale myslím, že na běh tady asi budou povolanější osoby než já. Třeba Běžkyně? Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:20 pm

Holky, prosím, nééé soukromě, já chci taky rady porady a číst si vaše pokroky. Já teď týden neběhala, ale zase se do toho pustím, ráda bych tak 3x týdně, pro ten sníh a mráz se ale nedalo... už jsem se vymlátila nedávno, tak jsem si to pak radši nelajzla.

Pokud to nevadí, můžem si psát tady?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:24 pm

Mě to určitě nevadí Wink

Já teď právě kvůli počasí běhala jen 3x ve fitku (leze to do peněz) - 5km, 7km a jedny intervaly. Taky se zase musím postupně vyběhat. Venku je to s prominutím o ústa a já jsem navíc náchylná k zánětům dutin a tohle počasí je na mě ještě moc studené Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:31 pm

Klidně můžeme psát tady, já s tím problém nemám. Smile
Mně právě jde o ten začátek, nevím jak rychle, dlouho běhat. Jakým stylem, jaký terén je pro začátek nejlepší... Asi se v tom moc rýpu, ale jsou to otázky, které mi vrtají hlavou pokaždé, když začnu přemýšlet o tom, že bych chtěla začít běhat. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:36 pm

Můžu tě ujistit, že naprosto vím, o čem mluvíš Wink

Můj první běh trval tuším 15 - 20 min. Rychlostí cca 7km/h, tedy byl to velice pomalý jogging.
Pro začátek klidně běž minutu (ale opravdu pomalnkuuuuuu) a minutu krokem, a takhle pořád dokola. V podstatě by ta rychlost "běhu" měla odpovídat rychlosti rychlé chůze Wink tj. je to spíš "běžecký krok" v tempu rychlé chůze. Začni třeba těmi 15 min a uvidíš, jak ti to sedne. Ale pokud už cvičíš nějaký ten pátek Jill, tak si myslím, že to nebude nic hrozného Wink

Hlavní je POMALU!

jo a terén, určitě ze začátku nějaká rovinka, ideální by bylo najít si nějakou hezkou lesní pěšinku, jestli máš možnost Smile (já má to štěstí a les za barákem, ovšem nevýhodou je, že bydlím v Brdech Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:42 pm

Zdravím dámy :-) tak jsem dnes opět zavítala k nám za obec se proběhnout, nebudu lhát, běžím jak slimák Very Happy tepovku se teprve budu učit hlídat (s bráchou) :-) jelikož má na to jakýsi ten stroj Very Happy když jsem mu řekla, kam jsem běžela, tak z něj vypadlo, že sem uběhla 4 km, za což jsem se musela pochválit, ale vzápětí jsem si vzpomněla na průběh běhu a děs Very Happy s běháním nemám moc zkušenosti, nevím především, kolik je dobrý uběhnout a za jak dlouho, aby to bylo nějak přiměřeně :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 7:49 pm

Dee, já v žádném případě neběhám že bych jako vyběhla a nezastavila se pět kilometrů.

Já se tedy vybavila:)) Koupila jsem si knížku od Škorpila o běhu pro začátečníky, kvalitní boty (to bych zdůraznila, fakt neběhej jen tak v nějakých teniskách) a před během nejdřív tak pět minut rychle jdi, abys tělo připravila. Já tedy pak provozuji, jak říkám, chodoběh. Podle toho, jak se cítím, tak třeba dvě minuty běžím a půl minuty jdu, jindy minutu tak a druhou tak ... po půlce trasy se mi většinou stává, že chytím druhý dech a dokážu běžet třeba i pár minut, to na sobě poznáš.

Já bych, jestli můžu, poradila. Nikdy nejdi na krev. Ať tě to prostě baví. Nenech to dojít na píchání v boku, na to že to neudýcháš. Správně bys měla běhat tak, abys u toho mohla mluvit. Já, protože běhám brzy ráno, si klidně povídám třeba s bejkama při cestě Smile)

I kdybys většinu času prochodila, tak si řekni, že místo abys hnípala u počítače nebo v posteli, tak jsi venku, dýcháš pěkný vzduch, kocháš se přírodou a sem tam popoběhneš. Prostě... je to pořád NĚCO než kdybys nedělala NIC Smile

Tak to jsou mé postřehy začátečníka. Jo a po běhu krátký strečink, protáhnout svaly a tak Smile

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 8:02 pm

Tak, tak, krásná slova, Mirko Smile

Taky jsem se "vzdělávala" na běžecké škole u Miloše Škorpila Smile

Já mám Mizuna, skvělé boty, nedám na ně dopustit. Nejdřív jsem měla Mizuno Nexus Wave 4, ale těm už jsem doslova sjela podrážky Very Happy
Teď jsem si z Japonska přivezla Mizuno Wave Inspire 8 (užší model pro ženskou nohu) a v těch si tedy chrochtám, mají skvělý překlop Smile

Já mám tedy problémy se supinací, proto musím mít boty s větší oporou klenby Sad

Wenulli: to záleží, co je v běhu tvým cílem? Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 8:41 pm

Mirko, díky za rady, jak jsem psala boty na běhání jsem dostala k narozeninám, tak tenhle problém odpadá. Zkusím běhat tedy jak jste psaly a střídat s chůzí, snad to půjde. Teď by to chtělo ještě nějaké rozumné počasí a budu spokojená. Smile
Po té knížce se podívám v knihovně, třeba budu mít štěstí.
Yuko, boty přímo z Japonska? Wow! Smile Taky bych se tam někdy moc ráda podívala a zároveň je mým snem kurz japonštiny nebo čínštiny. Kdyby ale byly peníze, je to poměrně drahá záležitost, alespoň u nás. Tak snad někdy. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 8:48 pm

Taky jsem zkoušela běhat, ale nějak to nedávám..brusle, kolo to jo..k běhání jsem asi ještě nedozrála, ale máte holky můj obdiv, že to zvládnete Smile sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 8:54 pm

Dee, já studuji japanologii Smile a byla jsem rok a půl v Japonsku na stipendijních pobytech (nejdřív půl roku, pak rok). Japonština je nádherný jazyk, teď ji učím v jazykovce, škoda, že jsi až z Písku. scratch

Potoková: Neboj se a zkus, není to zas tak hrozné. Já se předtím taky vždycky na těláku při slovech běh na 600 m nebo pak DOKONCE na 800 m osypávla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty2nd April 2013, 9:12 pm

Yuki: prvotním cílem je dostat se do nějaké fyzické kondice aspoň, pak uvidíme, co dál, na maratony bych to ale neviděla Very Happy
a já to tipovala min. na návštěvu Japonska podle profilovky ;-)
S těmi boty jste mi tedy vtloukly hřebík do hlavy Question jelikož nemám moc dobré boty na běhání...a nějak jsem si myslela, že se bez nich obejdu, ale jak to tak čtu.
A můžu se zeptat Dee co studuješ? :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 6:41 pm

Tak holky, dneska jsem si dala svoje milované Ultimate cardio a pěkně se zapotila a zlepšilo mi to po dnešku náladu. Teď večeřím zeleninu a knackebrot s lučinou a za chvíli se musím jít ještě učit němčinu. Mad Ale jinak jsem s dneškem spokojená, snad se to pozitivně projeví o víkendu na mírách. Trochu se obávám, že žádný úbytek nebude, ani vlastně nevím proč. Aspoň mám motivaci se snažit a nevzdat to. Smile

Yuko a je japonština těžká se naučit? Alespoň základy? Smile Přemýšlím jestli japonštinu nebo čínštinu i z hlediska pozdějšího použití a taky obtížnosti. Smile Jazyky mě moc baví (až na němčinu, ta je fuj Very Happy )
Wenuli, jsem na střední na cestovním ruchu, obor hotelnictví a turismus. Mohla jsem teda vybírat líp, ale co se dá dělat, už to nějak zvládnu k tý maturitě. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 7:10 pm

Dee, jsi dobrá !!!Smile

Já také zdravím při dnešku, ráno jsem si přivstala a cvičila Pure Cardio se Shaunem. Myslela jsem si, že to později nepůjde. No a odpoledne se mi zastesklo po Jill, tak jsem si s ní dala třicet minut hlavně posilování s činkama - rukou, to mi prostě chybí Smile

Takže já dnes splněno na 220 procent, jsem spokojená Smile

Odolávám tu domácím rohlíkům, voní tu celý dům Smile) To jsou někdy nespravedlnosti světa Smile))

Japonština je pro mě úplný sci-fi, fakt smekám !! Dee, jsem věčný začátečník i v angličtině, nemáš nějaký tip na to, jak se učit doma efektivně ? Vždycky po nějaké době přestanu... a je konec, jsem pořád u nějaké sedmé lekce, ach jo ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 7:25 pm

Já si dneska dala pop pilates s mojí oblíbenkyní Cassey HO :-) jen taková lehká půlhodinka :-) jeste si udelám neco na večeři, vyděla bych to na celerovo-vaječnou pomazánku s chlebem a nějakou tu zeleninku. Dneska jsem vtom cvičení nejela na stopro, ale statečně odolávám čokoládě, kterou jsem dostala od babičky Very Happy :-)

Náhodou, hotelnictví a turismus mě lákal, hlavně kvůli výuce jazyků :-) ale nakonec z toho nějak sešlo, jelikož za mě jsme si mohli dát jen 1 přihlášku.

Na váhu a měření to ještě nevidím, zkusím to až tak za 14 - 21 dní. :-)

Mirko, mě pomáhají seriály a filmy v Aj, které poslouchám za pochodu :-) ze začátku s titulky, ale teďkom až se moje ucho naučilo ji poslouchat, už je tam ani moc nedávám :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 7:39 pm

Teda, holky, já jsem dneska úplně nějak hotová. A den Blbec k tomu Sad
Bolí mě zápěstí, zimnice, únava. Na jednu stranu si říkám, že by asi bylo lepší si dát od cvičení dnes pohov, ale strašně se mi nelíbí představa, že bych dnes vynechala - do konce 30 DS už jen 5 cvičení! cheers
Dnešek je prostě celý na prd, ve škole to šlo na laborkách od 10ti k 5ti, vůbec nám to nevyšlo a vedoucí praktika nám to dal pěkně sežrat. Copak za to můžeme, že předešlá skupina před námi nechala stanoviště zaprasené až běda a rozbitou pipetu? Jak to má pak asi vycházet? Vrrr.... Evil or Very Mad

No, nic, není každý den posvícení....

Dee, záleží, jak k té japonštině přistoupíš a co od ní čekáš. Připrav se na to, že je to úplně něco jiného, než na co jsi zvyklá z angličtiny nebo němčiny (taky jsem se je učila). Stavba věty prakticky obrácená od české, těžký znakový systém a systém zdvořilostních úrovní. Japonština je hodně o kontextu a "nevyřčeném".

Ségra je taky na hotelnictví Smile ale je teprve ve druháku.
Ty budeš teď maturovat?
Nj, němčina taky nikdy nebyla moje "srdcovka" Very Happy


Mirko, na angličtinu je nejlepší číst knihy v angličtině, dívat se na filmy bez s titulky, nebo ideálně s anglickými titulky a nakonec bez nich Smile je to taková nenásilná a zábavná metoda učení slovíček i gramatiky. Člověk si to prostě naposlouchá Wink
Jinak gratuluji k dnešnímu sportovnímu výkonu cheers

Pure Cardio jsem ještě nezkoušela. Jaké to je? Shauna vůbec neznám. scratch

Wenulli, určitě do dobrých běžeckých bot zainvestuj. Hned uvidíš, jak se ti bude běhat líp.
I pro tvoje zdraví je to lepší Wink Osobně doporučuji Mizuno, ale znáš to, co člověk to jiný vkus, na moji nohu sedí Mizuna dobře.
Pokud nevíš, jak s tréninkem, zkus si třeba najít trénink namířený k uběhnutí 5 km, nebo tak.

Třeba tento:

http://www.bezvabeh.cz/clanek/447-5-km-b-h-8-t-denn-tr-ninkov-pl-n-pro-za-te-n-ky

nechci tě ale nijak podceňovat, třeba je to na tebe už moc jednoduché Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 7:42 pm

Tak to tě obdivuju, Mirko, že si kvůli cvičení přivstaneš. Já po ránu cvičím nerada, odpoledne mám totiž nějak víc energie a nejsem tak zpomalená jako ráno. Very Happy A natož si dát ještě odpoledne po Insanity Jill. Umřela bych asi. Very Happy
Zase domácí rohlíky? Hmm, dala bych si. Very Happy
S učením aj doma neporadím, já za to co umím, vděčím učiteli na základce, který měl respekt a nikdo si nedovolil přijít na hodinu a neumět. Takže od toho umím fakt dost, což se celkem hodí, když jedu v červnu do Anglie. Smile Těším se, je to můj sen. Smile
Jinak Wenuli má pravdu, filmy a seriály v originále s titulky jsou na naposlouchání skvělé, zapamatuješ si z toho i nějaké časté fráze a tak. Smile

Wenuli, taky jsem na tuhle školu šla kvůli jazykům a je to bída. V aj v podstatě opakujeme základku, takže já se v hodinách nudím, díky skvělému učiteli ze základky. A v němčině jsme asi v 8 lekci za dva roky. Takže tohle rozhodně nesplnilo moje očekávání. Evil or Very Mad
A Cassey je fajn, i když na mě taková moc "sluníčková". Very Happy A čokolády od babičky vždycky hned odevzdám taťkovi, aby mě to nelákalo. Laughing Drž se, to zvládneme! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 8:06 pm

Dee, taky už jsem přemýšlela, že dám čokoládu bratrovi Very Happy ale sakra nechce se mi! nechám si ji tady jako takové pokušení a budu odolávat co to dá. To je dost blbé s těmi jazyky, já to poznala teďkom, co jsem na vysoké. Ze střední jsem si přinesla myslím dobrej základ od učitele a teďkom jsem snad zakrněla. Čekala jsem o mnoho víc, asi jako ty na střední :-) Ale snažím se aspoň sama udržovat tu anginu právě těmi filmy, seriály, knížkami, sama se semtam mrknu na něco v gramatice, co třeba ještě neznám, zajímá mě to, nb sem na to někde narazila. Jinak přes týden doučuji děti anglinu a tam si dycky musím vzpomenout na ty úplně první základy Very Happy občas je to sranda.
Cassey cvičím, abych se aji zpevňovala :-) a je fakt že je taková přeslazená, ale mě ten její přístup vyhovuje, Jill mi přijde zas taková chlapská, i když to taky není k zahození :-)

Díky za tip s plánem běhu ;-) myslím, že se půjdu mrknou po obchodech s botami, ať neničím svoje klouby :-)
Dneska den blbec, zítra bude o mnoho líp :-) a s těmi stanovišti to chápu :-/ člověk se snaží, uklidí si po sobě a všechno a pak to slízne za nějaký slepice!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 8:18 pm

Yuko, no já právě moc nevím co očekávám. Prostě chci začít a pak by se vidělo, jak moc mě to chytne a půjde mi. Nemám vůbec představu. Každopádně jazyk je to krásný a v dnešní době se určitě neztratí. Smile Jinak já jsem taky ve druháku, dá se to usoudit i z mého věku. Smile Takže do maturity ještě daleko, naštěstí. Very Happy A ten článek o běhu je přesně to, co jsem si potřebovala přečíst. Nejvíc se mi líbila věta:"dejte jednu nohu před druhou a běžte." Jak prosté. Ale obávám se, že bych najednou dva km neuběhla, nevadilo by, kdybych občas proložila chůzí? Protože mám fakt co dělat s 800 ve škole. Embarassed Ale docela mě to nakoplo, už aby bylo venku líp. Smile
A musím říct, že jsi měla vážně náročný den, můžu se zeptat, kde studuješ/pracuješ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 9:06 pm

Dee, určitě začni indiánským během Exclamation
Důležité je pomalu a postupně, když to přeženeš hned na začátku a půjdeš na krev, tak si běhání akorát zošklivíš a to by byla věčná škoda Wink

Navíc je to (nepočítám-li počáteční výdaje, ale u kterého sportu nejsou, že) velice levný sport, který můžeš praktikovat prakticky kdekoliv a kdykoliv Like a Star @ heaven

Tak, tak, nejdůležitější je udělat první krok, pak už to jde samo Wink

Já japonštinu prostě miluju, ze začátku jsem si říkala, jak divně zní a postupně jsem se z "divná" pracovala ke "krásná" I love you
Důležité je si najít učitele, který tě bude umět motivovat a ne jen do tebe hustit gramatiku. To je třeba věc, ve které se se svým spolužákem, co také učí v jazykovce neshodnu. On to bere moc odborně a studenty to tudíž brzy odradí, jazyk je to těžký sám o sobě, tak proč to ještě zatěžovat lingvistickou teorií. Je fakt, že vymýšlení her k procvičování sežere spoustu času, ale na hodinách je pak alespoň sranda. Jsem ráda, že mám se studenty kamarádský vztah a čas od času si někam zajdeme i po japonštině :DDD
Nedávno mi třeba jedna studentka přinesla na hodinu suši, ještě že mi nepřišla inspekce na kontrolu průběhu hodiny Very Happy

Já jsem takový věčný student - Japonská studia na FFUK a Molekulární biologie a biochemie organismů na PřUK. Plus učím v jazykovce japonštinu, angličtinu a jednoho Japonce učím česky (i když moje čeština by nějaké to vylepšení taky určitě snesla) Embarassed

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty3rd April 2013, 9:47 pm

Ok, začnu indiánským během, pěkně pomalu, abych to nepřepálila hned na začátku. Smile
Já právě moc kurzů japonštiny na výběr nemám, v čb jsou možnosti omezené, ale zkusit to chci i tak. Určitě s tebou souhlasím, že je třeba, aby to člověka hlavně bavilo, ale to je asi u všeho. Člověka pak baví víc i ta gramatika, ale nesmí jí být moc najednou, to se plete dohromady a konec. Znám to z jiných jazyků, hlavně z němčiny. Suspect
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: