Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_lcap59%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_rcap
 59% [ 94 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_lcap20%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_rcap
 20% [ 32 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_lcap3%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_rcap
 3% [ 5 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_lcap5%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_rcap
 5% [ 8 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_lcap13%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Vote_rcap
 13% [ 21 ]
Celkem hlasů : 160
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty16th November 2012, 9:24 am

ja som včera docvičila level jedna. zatiaľ nejak necítim zmenu a bojím sa odmerať a odfotiť, aby som nebola sklamaná Very Happy ale skúsim to nejako prekonať a všetko zaznamenať.
na ďalší level sa teším, aj keď som si istá, že aspoň na začiatku ma to bude zabíjať.
no a inak som sa totálne zamilovala do Jill I love you
pozerám biggest loser aj losing it with jillian, je to ten najlepší motivátor, akého som zažila Smile
dnes sa mi dokonca asi prvý krát stalo, že som niekoho videla jesť hamburger a nenapadlo ma "mňam, aj ja by som si dala" ale myslela som na to, že moja ovsená kaša na raňajky a celozrnný sendvič s avokádom a šunkou na svačinku ma uspokojili oveľa viac. som na seba hrozne pyšná cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty16th November 2012, 5:10 pm

nemáš se čeho bát, pokuď při cvičení dodržuješ správnou stravu tak rozdíly určitě budou ikdyž ti to tak neřipadá :)taky mám strašně ráda jill, akorát je škoda, že ty pořady nejsou v češtině, neumim anglicky Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty21st November 2012, 10:20 pm

Tak jsem i já po různých anabázích objevila na netu tento blog...nechci tady opakovat, co bylo xkrát řečeno. Tak jen ve zkratce: Nikki je skvělá, odvedla strašnou spoustu práce a mnohým ulehčila začátky se změnou postojů k domácímu cvičení, stravě a celkového přístupu k bytí. Takže tímto bych chtěla i já poděkovat za tu ohromnou snahu! Samozřejmě obdivuji i změny, kterých sama docílila, ale to, myslím, netřeba. Stačí, když se podívá do zrcadla...

Ale k tématu:chtěla bych se podělit o vlastní zkušenost se začátky domácího cvičení. Zhruba před třemi měsíci jsem začala doma cičit Pilates 1+2 s Jennifer Kries (kdysi vyšlo dvd jako příloha nějakého časopisu, koupila jsem si to porodu). Cvičila jsem denně + 1 hodinu rotoped. Přišlo mi, že se ohromně zlepšuji. Po měsíci už mě nebolely břišní svaly a měla jsem pocit, že mi to jde báječně. No a teď k meritu věci. Zhruba před týdnem jsem objevila tento blog a pak následovalo asi to, co u většiny z Vás...počítač jsem uvařila stahováním VŠECH dostupných workoutů (to slovo jsem slyšela před týdnem poprvé:-), chodila jsem spát kolem třetí v noci, abych pročetla všechny příspěvky na blogu apod...a samozřejmě začala s 30 day shred. Po prvním cvičení jsem umřela, nazítří ráno jsem umřela podruhé jakmile jsem se zvedla z postele...pátý den už cvičení bylo supr a dnes (šestý den) jsem pro zajímavost zkusila po cvičení s Jillian ty Pilates...a to jsem ČUMĚLA! Veškerý cviky z Pilates, které jsem předtím tahala z paty, mi přišly jako úplná brnkačka a dokonce jsem udělal 5 "chytáků" (pro ty, kdoznají Pilates, vědí o čem mluvím) za sebou. Po šesti dnech cvičení Shredu!!! Tak tomu, guys, prostě nemůžu uvěřit...nevim, kdo a jak na tuhle metodu přišel, ale vono to funguje!

Jo, miluju to holku culíkatou.

Jo a samozřejmě už mám objednyný protein+ růžověj šejkr, podložku reebook a činky 2 kg.

Jo, a taky nový boty.

Mějte se báječně!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty23rd November 2012, 3:38 pm

téda ty toho deš na plný pecky Smile taky bych si potřebovala sehnat nový činky a podložku ( tu už mam úplně rozervanou Very Happy ) super, že si se v Jill našla tak jako my ostatní, vítej Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty24th November 2012, 12:56 pm

Připojuji se k tomuto programu. Vlastně.. se mi teprve stahuje, zítra bych si ho chtěla tak lehce odcvičit, abych věděla do čeho od pondělí s plnou vervou nastoupím. Teda snad s plnou vervou, protože v tom kolejnim kamrdlíku se spolubydlící, se bude hopsat asi docela těžko. Už teď jsem se tam musela zamykat, aby mi tam nechodily návštěvy, je to celkem sranda :-D

Je mi jasné, že mě to na začátku položí, je to zase nějaký půlrok (tý jo, fakt to děsně rychle utíká), co jsem aktivněji cvičila, ale pokusím se protentokrát vydržet do konce, přece jen, jak to zde píšu, je to takové nakopávající. Nerada bych pak psala, jak jsem to opět nedotáhla do konce :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty25th November 2012, 3:17 pm

Seasha napsal:
téda ty toho deš na plný pecky Smile taky bych si potřebovala sehnat nový činky a podložku ( tu už mam úplně rozervanou Very Happy ) super, že si se v Jill našla tak jako my ostatní, vítej Smile

Děkuju! Jojo, na plný pecky...dnes už level 2, je to príma! Co jsem fakt nečekala, že se cvičení líbí i mému příteli. Až skončí s nachlazením, prý začne taky...neuvěřitelné...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 2:27 pm

Holky, prosím vás, dělají se mezi cvičením nějaké pauzy? Někde jsem snad četla, že se vždy cvičí 5x týdně a zbylé dva dny nic. Ale nejsem si jistá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 3:29 pm

Ty pauzy jsou u Rippedu, u Shredu se jede v kuse Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 3:58 pm

ááha, tak jsem si dala o víkendu voraz, ale což, stejně bych nestihla cvičit :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty29th January 2013, 8:23 pm

Ahojky, přidávám se k nadšencům Jill a Shredu
Její cvičení mě strašně baví, jen mě mrzí, že zatím nevidím žádný efekt! Cvičím už 20 dní a nic Sad, spíš mi přijde, se se nějak zvětšuji. Jsem strašně nafouklá!! Je to normální? Měla jste to některá z Vás Idea
A taky mám dotaz, co když shred přeruším? Končím 2 level, ale chytla mě kyčel a jaksi jsem ráda že vůbec chodím, a představa cvíča mě děsí! Až budu mít nohu v pohodě - myslíte, že musím začít od začátku a nebo můžu rovnou pokračovat 3levelem?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty29th January 2013, 8:35 pm

nafouklá jakože všude? to máš nejspíš jen nateklé svaly, to po pár dnech splaskne neboj Smile jinak co tvůj jídelníček? jen pohyb nestačí Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty30th January 2013, 12:22 pm

Jídelníček jsem upravila už dávno a schodila 9 kilo, ale po Vánocích Embarassed ups mi 3 přibyly. Takže bych se ráda zase dostala na mých 60kg. Právě jsem z toho trošku v šoku. Všem v okolí cm ubývají a mě nic! Je to depresivní Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty30th January 2013, 7:40 pm

pořádně se zamysli, nad tím co děláš, jestli není někde chyba, i maličkosti se počítají Smile nepiješ sladké pití? dostatečný spánek? nejíš těsně před spaním? snídáš? jíš pravidelně? atd..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty1st February 2013, 11:51 am

Tak jediný co mě asi napadá, že dělám blbě, je ten spánek Laughing No uvidím dám tomu ještě měsíc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty11th February 2013, 3:41 pm

Zdravím všechny, tak jsem před osmi dny také propadla Jillian - aktuálně jsem na 9 dni 1lv. Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte, zda jde nějak "přepočíst" dámské kliky na pánské? Jde mi o to, jestli je lepší udělat 15 dámských nebo třeba 5 pánských. Vím, že to není asi zas až tak stěžejní, ale pro moji motivaci... však to znáte sami Very Happy
Ještě jsem se chtěla zeptat jaké máte činky? Já mám dvoukilovky a na některé cviky mi přijdou moc lehké (např. u cviku na zádech, ruce předpažené) a někdy zase nesnesitelně těžké (např. u úkroků do boku), tak jen pro srovnání Smile
Už se těším pozítří na 2lv, podle toho co jsem tu četla to bude nářez. Nemáte někdo zkušenost s tím prohodit si druhý level se třetím a nechat si ten těžší druhý až nakonec, až bude víc odcvičeno a lepší kondice? Trošku o tom uvažuju, ale zase na druhou stranu si říkám, že to tak asi nemá poskládané jen tak bezdůvodně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty11th February 2013, 6:01 pm

tak tom jsem ještě neslyšela, ale myslím, že by to mělo mít úplně stejnou váhu, vzhledem k tomu, že ženy nejsou tak silové zdatné jako muži Smile tak vem ještě na cviky, které s dvoukilovkami nezvládáš litrové petlahve Smile je to jen na tobě jak si budeš cvičit, důležité je abys cvičila Smile ale každý člověk vidí cvičení trochu jinak a každému příjde jiný cvik otížnější nebo snadnější, takže to zkus a uvidíš jak to půjde Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty11th February 2013, 7:13 pm

Taky jsem o tom ještě neslyšela, občas při opakování nekonečných sérií přemýšlím nad věcmi, které mě normálně ani nenapadnou Very Happy Petky možná zkusím, díky za tip, ale nevím jestli pak nebudu mít výčitky, že polevuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty2nd April 2013, 11:26 pm

Zatim jsem u druheho levelu (druhy den) a musim rict, ze me zatim oba dva levely hodne moc bavi. Mam velkou radost z toho, ze uz na sobe pozoruju nejake vysledky a take z toho, ze je me telo den po dni silnejsi a pevnejsi. Smile

Kazdopadne jsem zvedava na treti level. Pokud se mi ale libi oba predchozi, tak pochybuju, ze me posledni neoslovi. Smile

EDIT (20. 4. 2013): Bavily me vsechny tri levely. Very Happy Jako nejlepsi bych oznacila level 1, pak level 3 a nakonec level 2. Nemuzu ale rict, ze by jeden z nich nejak vyrazne prevysoval. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty30th April 2013, 7:50 am

No jednotka bola super, vcera som prvy krat cvicila dvojku a je to podla mna fakt ze zabijak a uz po par minutach som kricala na Jill ci jej nesibe a ci ma chce zabit Razz Zmeny na sebe uz vidim, sice len male ale aj to sa predsa rata, nakolko z vahy nepotrebujem az tak davat dole (stacia mi take 4-5 kg uplne), potrebujem najma spevnit tu huspeninu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 9:40 pm

Ahoj, dneska jsem si dala prvních 30 minut a můžu říct, že jsem vyřízená. Myslela jsem, že mám aspoň minimální kondici, přece jen pořád pobíhám kolem osmi měsíční dcery, ale to jsem se teda pletla. Hned na úvod jsem se zděsila, že jsem nebyla schopna udělat jediný klik. Měla jsem co dělat, abych to nevzdala hned  Embarassed . Co se týče posilování, to bylo relativně v klidu, ale to kardio, škoda mluvit. 
Po osmi minutách jsem si začala říkat, že by se mohla vzbudit dcera a ukončit tak moje trápení, ale nechala mě to vyžrat až do konce  Smile Pak jsem se modlila, aby se nevzbudila, protože se mi klepaly nohy  Very Happy  
Jinak jsem se zařekla, že nepřejdu na druhý stupeň, dokud neudělám minimálně 5 kliků, protože jsem si jistá, že ve dvojce a trojce, bych se obsypala až na zadku.  
A moje motivace? 
1) V těhotenství jsem nakynula o úžasných 27 kilo  pig  a to musí pryč  Twisted Evil 
2) Kondice je někde hodně hluboko a to se musí změnit
3) Neudělám jediný klik a to se mi opravdu nelíbí.
Držte mi palce a mějte se  flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm

Tak dneska po 4 dnech pauzy z důvodu nemoci pokračuju v 30DS 3. level, ale od začátku, a to jsem byla v půlce než jsem onemocněla. Prvních pár minut jsem měla co dělat, abych to udýchala, ale s menšíma pauzama jsem to nakonec zvládla  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: 30 Day Shred-
Přejdi na: