Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje cesta za lepším tělem - Sparkle

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty27th February 2013, 9:46 pm

Bežkyňa no jo, na prasecí den jsem taky myslela, ale nevim, asi se bojim si oficiálně povolit , že si pak budu povolovat pořád Very Happy Very Happy

Lauro já to takhle dneska udělala poprvé, horší to bude až půjdu za měsíc na oslavu sestřenky, to je dortíček, chlebíčky, brambůrky, dám si pivo nebo víno a už to lítá Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty27th February 2013, 10:14 pm

Sparkle napsal:
Bežkyňa no jo, na prasecí den jsem taky myslela, ale nevim, asi se bojim si oficiálně povolit , že si pak budu povolovat pořád Very Happy Very Happy

Lauro já to takhle dneska udělala poprvé, horší to bude až půjdu za měsíc na oslavu sestřenky, to je dortíček, chlebíčky, brambůrky, dám si pivo nebo víno a už to lítá Embarassed

Ono se fakt nic nestane, uvidíš :-) Já teda to častěji porušuji (víkendy),ale nemá to vliv na váhu, třeba by úbytky mohly být rychlejší, to nezjistím. Ale už se mi stalo, že jsem se přežírala jeden víkend a najednou po něm jsem vážila o kilo míň a to mi váha dlouho nešla dolů. Pak jsem se dozvěděla, že občas je právě dobrý to tělo ,,vyšokovat", obvzlášť se sacharidama tak jednou týdně. Protože tělo si hrozně moc zvyká na příjem a pak už nereaguje a toto ho znovu nakopne a prý to dělají i kulturisti, že jednou - dvakrát týdně dělají sacharidové šoky, dopřejí si, co chtějí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty28th February 2013, 4:35 pm

presne tak, vola sa to sacharidove vlny, brutalne to restartne organizmus a zvysi sa spalovanie....u mna to perfektne funguje....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty28th February 2013, 5:27 pm

Holky, děkuju moc za vaše názory a rady Smile

Já jsem na sebe přísnější, protože už jsem jednou zhubla a pak to všechno hodila za hlavu (kde já už mohla dneska být) a tak se bojím, aby jsem zase nesklouzla k lenosti. Navíc jsem těď lehce demotivovaná, protože cvičím a centimetry lezou dolů strašně pomalinku(rozuměj skoro vůbec), i na pohled mi přijde, že na to, že cvičím skoro každý den, tak to není nijak vidět
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty28th February 2013, 6:16 pm

Sparkle napsal:
Holky, děkuju moc za vaše názory a rady Smile

Já jsem na sebe přísnější, protože už jsem jednou zhubla a pak to všechno hodila za hlavu (kde já už mohla dneska být) a tak se bojím, aby jsem zase nesklouzla k lenosti. Navíc jsem těď lehce demotivovaná, protože cvičím a centimetry lezou dolů strašně pomalinku(rozuměj skoro vůbec), i na pohled mi přijde, že na to, že cvičím skoro každý den, tak to není nijak vidět

Sparkle, nejsem teda ráda, že to máš jako já. taky jsem to už jednou hodila za hlavu a také je to teď těžké, každý den cvičení a váha a cm mi skoro nejsou dolů a poslední dobou vůbec :-( Jak dlouho znovu cvičíš a kolik jsi nabrala?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty28th February 2013, 7:35 pm

Lauro, ve zkratce (výška 164cm), nejvíc jsem měla 68, pak úbytek na 61kg, teď kolem 64 což se mě drží zuby nehty Smile pravidelněji cvičím od 2.1. (můžu sem i vykopírovat pohyb - píšeme si to na stobu), úbytek na cm max 0.5... o víkendu zkusím ještě skočit na váhu co mi orientačně měří %svalů a tuků, jestli se něco událo
Mrknu na tvoje téma Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty28th February 2013, 9:49 pm

Sparkle napsal:
Lauro, ve zkratce (výška 164cm), nejvíc jsem měla 68, pak úbytek na 61kg, teď kolem 64 což se mě drží zuby nehty Smile pravidelněji cvičím od 2.1. (můžu sem i vykopírovat pohyb - píšeme si to na stobu), úbytek na cm max 0.5... o víkendu zkusím ještě skočit na váhu co mi orientačně měří %svalů a tuků, jestli se něco událo
Mrknu na tvoje téma Wink

Ahojky, já mám stejnou výšku, nejvíc jsem měla 64kg a vím, jaké to je, když to přese všechnu snahu stojí. A člověk se pídí po tom, kde by mohl ještě vylepšit rezervy. Já teď stojím na 57kg, ale jsem nešťastná, mám hodně tuku v těle a přijde mi, že ho vůbec nesnižuji na úkor svalů. (koukni na míry přes břicho:-( Jídlo teď docela mám ok, až na pár výjimek, ale není to tak, že bych potom chytla slinu a už se rozjela, vždy se vrátím zpět.
Ale rozumím ti a je fakt rozumné, že nechceš řešit ani trošku. Ono opravdu to za to nestojí a někdy je dobré se pořádně na to naštvat :-)) Já poslední dobou moc neaktualizovala můj sportovní deníček, ale brzy ho doplním. Cvičím dál. Sekla jsem s Jill a teď víc posiluju s činkami doma, cvičím fitbox a tento týden jsem začala se Zuzkou. Také se chci zítra nebo pozítří převážit, nejlepší je to po dni relaxace ráno po wc :-)) Mám taky orientační váhu, ale asi za měsíc se přeměřím znovu na in body.

Budu ráda, když napíšeš, jak cvičíš a jak jíš. Já pořád hledám inspiraci, jak nejlíp na to, tím spíš, když se neměním. Děkuju :-)
Věřím, že to dáme! Já si myslím, že teď je tělo na tom prostě hůř - já z 52 kg přibrala od září do ledna na 59kg skoro 60! Takže to tělo se musí pořádně rozjet, ustálit se v režimu, jak v jídle tak ve cvičení a prostě ho přesvědčím, že to myslím vážně!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty1st March 2013, 8:20 am

Jasný, já to trošku beru tak, že jsem si to tělo pěkně vykrmovala delší dobu, tak mi to teď prostě vrací a nemůžu chtít aby jsem byla za chvilku taková, jaká chci být, že si to prostě musím pořádně zasloužit Smile))
Nehledě na to, že je pravda co mi někdo říkal, že je pořád zima, proto se ty tukový zásoby tak drží, no snad s odcházející zimou budou odcházet i špeky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty1st March 2013, 8:32 am

Já si také říkám, že co by chtěl a člověk za zázraky, na jednu stranu jo poctivě cvičím skoro každý den a pak zase jsou to třeba jenom dva měsíce co znovu.. hlavně, i kdyby se nic neměla změnit, což je proti logice, tak chci u cvičení a zdravějšího jídla zůstat, vím, co to se mnou udělalo bez toho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty1st March 2013, 9:53 am

Takže můj pohyb Smile určitě by jsem mohla cvičit víc, vím to Wink



2.1. - Posilovna (10min kolo, 40min na strojích, 15minut cviky na zemi a
protahování)
3.1. - ---------
4.1. - Zumba Flat Abs(20min) a Jillian 30day shred L1
5.1. - Zumba (20min)
6.1. . výšlap na vrch (svižným tempem, podle mapy cca 5km, ale myslím, že to
bylo víc Very Happy)






7.1. - Yoga Meltdown L1 Jillian - 35min
8.1. - ---------nic
9.1. posilovna (40min stroje, 13min eliptical, 5min protahování)
10.1. zumba flat abs 20min, cvičení s victorias secret 10min
11.1. ---------po práci hned na oslavu narozenin, takže nic
12.1. výšlap na kopec, ušli jsme 5km na vrchol a zpět, plus běhání po lese a
hledání kešek 13.1. -------- 2hod uklízení a odstraňování vánočních dekorací






14.1. Zumba flat abs (20min), Victoria Secret (10min), sedy lehy (3x20)
15.1. Zumba flat abs (20min), 30 day shred, L1
16.1. Posilovna - Eliptical (13min), posilování na strojích (40min), posilování
na zemi a protahování (10min)
17.1. --------- nic
18.1. Zumba flat abs (20min) a pár cviků na břicho z fitnesstv.cz
19.1. Zumba sculpt and Tone(45min), sedy led(3x20)
20.1. ----------nic






21.1. ----------
22.1. Zumba Flat abs, 30 day shred L1
23.1. Posilovna (13min eliptical, 40min posilování na strojích a 15 na zemi s
činkama a protahování)
24.1. ----------nic
25.1. ----------nic
26.1. Zumba flat abs
27.1. Zumba flat abs, Victorias secret workout (10min) a Blogilates Call Me
Maybe Mighty Squat Challenge




28.1. Zumba flat Abs, Blogilates - Victoria Secret Model Ab Workout (ta
holka je blázen!!!), cca 10min cviků na ruce a protažení
29.1. Zumba flat abs, Denise Austin Hot-Body-Yoga-Workout-2 (28min) Takhle jóga
mě bavila, převážná část se cvičí s činkama, po dovče jí hodlám cvičit
pravidelně Smile
30.1. Posilovna (eliptical 10min), 45 min posilování na strojích, 10min s
činkama a protahování
31.1. odjezd na dovču






11.2. ----------- návrat z dovči Smile
12.2. Zumba flat abs, Denise Austin Hot-Body-Yoga-Workout-2
13.2. Posilovna - kolo 13min, cvičení na strojích, s činkama, protahování
14.2. ----------- nic, byla valentýská obědo-véča a pak už se mi nechtělo Smile
15.2. zumba flat abs, Jillian M. 30 day shred (L1)
16.2. ---------- dopoledne jsem uklízela byt (aneb nechte přítele samotného
hospodařit 11dní a odjeďte na dovolenou Razz) a odpo oslava narozenin bratránka,
takže mimo úklidu jiný pohyb nebyl
17.2. 30day shred(L1)




18.2. 30 day shred (L1)
19.2. 30 day shred (L1)
20.2. Posilovna (13min eliptcal, 40min posilování na strojích, 10min cviky s
činkama, protahování)
21.2. šla jsem z práce pěšky domů (35min), 30 day shred(28min), Zumba flat abs
(20min)
22.2. ---------- nic, jelo se na Kryštofa Smile, takže jsem jela po práci hned za
mamkou do práce a pak směr Praha
23.2. ---------- nic, byla jsem lenoška a ani jsem neměla kde cvičit, přijel na
víkend brácha a zabral nám pokoj pro hosty, kde normálně cvičím Smile takže jenom
úklid bytu
24.2. zumba flat abs, 30 day shred (L1)




25.2. Jillian - 30 day shred (L2)
26.2. Jillian - 30 day shred (L2), Les mills combat (2)
27.2.Posilovna (13min eliptical, 45min na strojích, 10 cviky na zemi a
protahování)

28.2. -----------nic
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty1st March 2013, 3:31 pm

Ahojky, teda jsi fakt pilná. Já si teda nemyslím, že bys mohla cvičit víc. Odpočinek je opravdu důležitý pro růst svalů, jestli můžu doporučit, tak po tělocvičně bych si dávala vždy den volna pro regeneraci a růst. Zase když máš moc velký výdej, neodpočíváš a přijímáš málo, tak aby si se víc neobalovala tukem a nebyla jsi ,,skinny fat". To se mně právě stalo, cvičení každý den a připadala jsem si najednou víc oplácaná a opravdu jsem byla, přibyl mi tuk a nenabyly svaly! Je hodně tlustých lidí, co večeří jen zeleninu s vařeným masem a běhají 6 krát týdně a právě v tom to je.

Jinak moc děkuju i jsi mě inspirovala si také zacvičit něco jinčího :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty3rd March 2013, 3:44 pm

laura555 napsal:
Ahojky, teda jsi fakt pilná. Já si teda nemyslím, že bys mohla cvičit víc. Odpočinek je opravdu důležitý pro růst svalů, jestli můžu doporučit, tak po tělocvičně bych si dávala vždy den volna pro regeneraci a růst. Zase když máš moc velký výdej, neodpočíváš a přijímáš málo, tak aby si se víc neobalovala tukem a nebyla jsi ,,skinny fat". To se mně právě stalo, cvičení každý den a připadala jsem si najednou víc oplácaná a opravdu jsem byla, přibyl mi tuk a nenabyly svaly! Je hodně tlustých lidí, co večeří jen zeleninu s vařeným masem a běhají 6 krát týdně a právě v tom to je.

Jinak moc děkuju i jsi mě inspirovala si také zacvičit něco jinčího :-)

lauro děkuji za rady Smile po tý posilce si teda zkusím dávat pauzu Smile a jsem ráda, že jsem tě inspirovala na jiné cvičení Smile až se mi to nastřádá, tak jsem zase nějaký výpis dám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty4th March 2013, 9:09 pm

dneska jsem měla možnost jít si zaplavat do školního bazénu.... holky to byla lahoda Very Happy jen já, kamarádka a ke konci ještě nějaký učitel...ten pocit po plavání Smile nejlepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty16th March 2013, 5:37 pm

Pohyb

1.3. - nic
2.3. - 30Day Shred - L2
3.3. - nic


4.3. - hodina plavání
5.3. - 30Day shred L2
6.3. - pěšky z práce - 45min chůze, Posilovna
7.3. - nic
8.3. - nic (rozešel se semnou přítel, takže pátek a celý víkend bez cvičení, s kapesníkem u nosu)
9.3. -
10.3. -

11.3. - 30day shred L2
12.3. - nic
13.3. - Posilovna
14.3. - nic
15.3. - Yoga Denis Austin
16.3. - Zumba flat abs, ZWOW 60, plank-1:20
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty16th March 2013, 7:56 pm

Ahoj Sparkly, to mě moc mrzí s přítelem. Jak dlouho jste spolu byli a jak to bereš? Vůbec se ti nedivím, jen se zregeneruj, potřebuješ se opečovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty16th March 2013, 8:05 pm

Lauři 4 a půl... ale už delší dobu to bylo na nic a ten vztah se nikam nevyvíjel... no jsem smutná, ale uvědomuju si, že by jsme spolu byli neštastný... tak jsem zbyla v našem bytě sama a učím se žít single
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty17th March 2013, 8:22 am

Sparkle napsal:
Lauři 4 a půl... ale už delší dobu to bylo na nic a ten vztah se nikam nevyvíjel... no jsem smutná, ale uvědomuju si, že by jsme spolu byli neštastný... tak jsem zbyla v našem bytě sama a učím se žít single

To je mi hrozně líto po takové době, když si člověk uvědomí, co tomu věnoval. Ale když to nebylo úplně funkční, tak je to určitě lepší. Máš šanci do budoucna začít nový lepší vztah, budeš poučená a už budeš vědět, co potřebuješ pro to, aby jsi byla štastná. Někdo zůstává jen ze zvyku a pak mu utečou ty nejkrásněší chvíle života, které mohl prožívat i třeba s někym jiným. Ono taky není asi úplně špatné být chvíli single. Já jsem s přítelem už šest let tak vím o čem mluvim..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty17th March 2013, 1:53 pm

laura555 napsal:
Sparkle napsal:
Lauři 4 a půl... ale už delší dobu to bylo na nic a ten vztah se nikam nevyvíjel... no jsem smutná, ale uvědomuju si, že by jsme spolu byli neštastný... tak jsem zbyla v našem bytě sama a učím se žít single

To je mi hrozně líto po takové době, když si člověk uvědomí, co tomu věnoval. Ale když to nebylo úplně funkční, tak je to určitě lepší. Máš šanci do budoucna začít nový lepší vztah, budeš poučená a už budeš vědět, co potřebuješ pro to, aby jsi byla štastná. Někdo zůstává jen ze zvyku a pak mu utečou ty nejkrásněší chvíle života, které mohl prožívat i třeba s někym jiným. Ono taky není asi úplně špatné být chvíli single. Já jsem s přítelem už šest let tak vím o čem mluvim..

Děkuju... určitě bude líp, věřim tomu. Přesně jak píšeš, už budu víc poučená. Tohle byl můj první vážnej vztah a nelituju ani jediné minuty, ale byl čas se posunout dál. Teď se budu chvíli věnovat sama sobě a svým potřebám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty23rd March 2013, 1:18 pm

dneska jsem zase hupla na váhu a vytáhla metr, takže změny Smile

Březen (23.3.) ........................Leden 28.1. (před dovolenou, po ní to bylo ještě horší
ale nezapsala jsem si to)

62.4 kg .................. 64.7 kg
24.7% tuk................ 26.4% tuk
55% voda ................53.7% voda
22.2 kg svaly............ 22.8Kg sval (jak to, že to šlo taky dolů? :/)
11.6%kosti................11.4 % kosti

zadek 101cm ............zadek 103cm
břicho 83.5cm ...........břicho 85cm
pas 71cm ................. pas 73cm
stehno 60 cm.............stehno 61cm

už jsem si 2x zacvičila Zuzku a baví mě to.. jen jsem zvyklá si dát předtím zumbu na zahřátí a ta mě teda už nebaví, pořád dokola :/

těším se na teplo, až vytáhnu kolo a brusle Smile

Jídlo jsem teď poslední týden trošku flákala. Jak bydlím sama, tak jsem líná si večer něco dělat a kolikrát do něčeho kousnu a odložím to, protože na to nemám chuť ani hlad, takže na tomhle musím zapracovat, aby se mi nedosatek jídla nevymstil..

Jinak budu ráda za každou radu, štve mě, že mi jdou dolů i ty svaly (já vím já vím, ta domácí váha třeba nebude tak přesná, ale stejně)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty3rd May 2013, 11:07 am

Zdravím milé spolubojovnice Smile


Když jsem se přihlašovala k Nikki do proměny, nevěděla
jsem jaká proměna mě za ty 3 měsíce vlastně čeká.


Bohužel se změna netýká tolik těla jako duše.


Jak jsem psala, rozešli jsme se s přítelem a já
najednou jako kdybych se mohla nadýchnout, začala jsem zase žít. Potkávám lidi,
staré i nové. Všichni mi říkají, že zářím na dálku. Jsem plná energie, jako
kdybych ji celou tu dobu potlačovala.


Zamilovala jsem se, trošku nešťastně, ale ono to s náma nějak
dopadne.


Každý měsíc se jedu podívat někam, kde jsem ještě nebyla, což mě nejvíc naplňuje Smile těším na festivaly a všechny letní akce, která nás čekají Smile



Poslední dobou se mojí vášní stalo kolo. Jen mi počasí moc
nepřeje Smile


Cvičení jako takové flákám, ponechala jsem si jednou týdně
posilovnu, jinak jezdím na kole a prokládám to různými challenge, takže na tom
musím zase zapracovat.


Jídlo si taky moc nehlídám, ale necpu se nezdravými
potravinami (mimo buřtíka na prvomájovém pochodu Smile)




Hlavní je teď, že jsem šťastná a za to patří velký dík
lidem, kteří jsou kolem.

A teď se jdu podívat, co je tu nového Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» moje chudnutie
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku
» Arnthrud - moje cesta k pohodě
» Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: