Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje cesta za lepším tělem - Sparkle

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty2nd January 2013, 11:03 am

Ahoj, Jmenuji se Radka, je mi 26let Smile

Minulý rok na jaře jsem se vsadila s bráchou o sporttester (pro mně a pro něj tvarohy za 600kč), kdyř zhubnu 5kg a samozřejmě i na centimetry. V tu dobu jsem měla na váze 68kg při výšce 164cm. Začala jsem si na stobu vyplňovat semaforky, sportovala jsem a sázku jsem vyhrála, ale pak jsem se na všechno vykašlala. Taky z trošku z důvodu rekonstrukce, ale i z vlastní lenosti pig

Teď mám 63.5kg a postavu rozkydnutou až hrůza. Takže se znovu chci pustit do boje a doufám, že tenhle deníček a vy všechny, mi v tom budete oporou I love you

Fotky a míry dodám večer, teď jsem v práci, takže u sebe žádné nemám Wink

Budu moc ráda, za vaše rady a podporu.

Hezký den Smile

Edit. přidala jsem fotky Embarassed jsou focené 30.12.2012




















Naposledy upravil Sparkle dne 21st February 2013, 7:59 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty2nd January 2013, 11:43 am

Držím palce a teším sa na fotky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty2nd January 2013, 9:47 pm

vítej Wink rozhodně na tom nejsi nijak tragicky, myslim, že by to mohlo jít rychle a brzy by jsi mohla být spokojená Smile dobrá sázka, dobrá motivace, dotoho bych se pustila taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty3rd January 2013, 8:38 am

Děkuji za uvítání Smile

Jak jsem psala u Kulíška chystám se kombinovat různé druhy cvičení, popravdě se trošku bojím, aby se mi neomrzelo cvičit pořád to samé. Chtěla bych kombinovat Jillian, Blogilates, posilovnu, plavání, zumbu (domácí verzi)... není to moc druhů sportu? Neměla bych se zaměřit raději jen na jeden, dva druhy?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty3rd January 2013, 12:44 pm

já myslím, že je dobrý, když to naopak kombinuješ, protáhneš si pořádně celý tělo a jak říkáš, jen tak to neomrzí Smile pokud se bojíš že to omrzí tak jednoduše přejdeš k něčemu jinýmu, těch workoutů je tolik.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty3rd January 2013, 12:44 pm

a neboj se, že by pak výsledky nešli vidět, pokuď bys opravdu necvičila třeba shred těch 30 dní Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 2:31 pm

Dneska jsem navrhla bráchovi, aby sepsal svojí proměnu a poslal ji Nikky na blog. Doufám, že to udělá a že se vám bude jeho proměna líbit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 4:32 pm

ty jo, že by konečně nějakej chlap ? Smile ať se je taky na co dívat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 4:55 pm

Tak uz se nejakej chlap prihlasil, ze by bracha ? Supeeeeeeeeeeeeer, pritel se mnou zacal vcera taky 30 day shared, ale pochybuju, ze by fotky uverejnil Crying or Very sad

Brachovi hodne sil a drzime palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 5:20 pm

kulisek85 napsal:
Tak uz se nejakej chlap prihlasil, ze by bracha ? Supeeeeeeeeeeeeer, pritel se mnou zacal vcera taky 30 day shared, ale pochybuju, ze by fotky uverejnil Crying or Very sad

Brachovi hodne sil a drzime palce Smile
jen ať se hezky vyfotí, sledovat pokroky i na chlapech to je zase něco jinýho Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 5:28 pm

tak jelikož ten chlap psal, že ho přemluvila ségra, tak to bude asi jeden a ten samý Very Happy

A bratr tady Sparkle udělal vážně skvělý pokrok Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 5:37 pm

brácha už má svoji proměnu za sebou a musim říct, že je to mazec Smile škoda, že nejsem tak důsledná jako on Smile a svůj příběh dneska odeslal, tak snad ho Nikky brzo zveřejní Smile Pozvala bych ho i sem, ale on do mě hrozně rád šije a tady by si to obzvlášť vychutnával Very Happy

Jinak, dneska jsem si dala 20min zumby(Flat abs) a jak jsem byla nabuzená, tak jsem si ještě střihla 30day shred, level1, přiznávám, bez mučení, že bez činek Smile ale na to, že když jsem jela z práce, tak se mi vůbec nic nechtělo a teď jsem pyšná, že jsem to tak hezky zvládla Smile
Za odměnu teď popíjím pressíčko a koukám na Kamarád taky rád I love you Smile

Odpoledne jsem se taky konečně změřila, takže k dnešku:
Prsa 91cm
Pas 75cm
Podbřišek(nejširší místo) 86cm
Zadek 104cm
Stehno 61cm


Hupsla jsem i na váhu(i když to je teda po celém dni), ale ať vidím, alespoň orientačně, jak se mění tuk ve svaly, hi hi Smile

64kg
tuk 26%
voda v těle 54%
svaly 22.7kg
kosti 11.3%
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 5:39 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
tak jelikož ten chlap psal, že ho přemluvila ségra, tak to bude asi jeden a ten samý Very Happy

A bratr tady Sparkle udělal vážně skvělý pokrok Smile

Nikki jsem ráda, že to poslal, myslím, že by mohl motivovat spoustu lidí Smile Wink tak jako ty nás všechny I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 5:46 pm

fotila jsem ho vcera ja, kdyz vylezl z vany Very Happy, ale jak rikam, pochybuju, ze s tim bude souhlasit, no uvidime:). Na brachu se moc tesim, mohlo by to pritele poradne nakopnout a vlastne vsechny muze, kteří chteji zacít. A ohledne mereni, zmerila bych se taky, ale nevim kde, abych se priste zmerila na stejnem miste Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 6:05 pm

zdá se mi, že máš docela dost % svalů na to, že jsi předtím necvičila Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 6:09 pm

Ráďo třeba ho brácha nakopne no Smile bylo by fajn, kdyby to pak zveřejnil Smile jinak ho obdivuju, že do toho s tebou vůbec šel. Můj přítel je línej a nikdy by se mnou necvičil Rolling Eyes ten se mnou jde tak na procházku. Vloni dostal kolo a ani jednou ho nevyzkoušel Mad

Určitě poznáš kde jsi se měřila Smile tyhle míry jsou nejvíc vypovídající Smile když jse hubla vloni, tak to bylo na cm krásně vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 6:13 pm

Seasha, škoda, že nemám ten papír kam jsem si to zapsala před rokem, abych to porovnala... já chodím dlouhodobě jednou týdně do posilky, nevim jestli to na to může mít vliv (spíš si myslím, že ne, protože pohyb jednou týdně bylo dost málo, co si budeme povídat)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 6:19 pm

Je tohle možný ta moje sestra? :-D Zase by se chtěla sázet..
sistr to musíš sama chtít :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 6:30 pm

Pahyls napsal:
Je tohle možný ta moje sestra? :-D Zase by se chtěla sázet..
sistr to musíš sama chtít :-D

tak a je to tady, pan prudil mě vypátral affraid Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty4th January 2013, 6:38 pm

zapomínáš na to kdo jsem :-D
btw: já neprudím, enem jsem se tě snažil povzbudit :-D
A držím ti palce ať ti to vyjde, ale sázet se tentokráte nebudu :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty5th January 2013, 12:51 pm

Sparkle napsal:
Seasha, škoda, že nemám ten papír kam jsem si to zapsala před rokem, abych to porovnala... já chodím dlouhodobě jednou týdně do posilky, nevim jestli to na to může mít vliv (spíš si myslím, že ne, protože pohyb jednou týdně bylo dost málo, co si budeme povídat)


jednou týdně není moc, ale pořád lepší než nic Smile ale zas jde o to co jsi v tý posilce dělala, pokuď jsi to měla náročný tak je možný, že něco málo tam bude Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty5th January 2013, 12:55 pm

Seasha napsal:
Sparkle napsal:
Seasha, škoda, že nemám ten papír kam jsem si to zapsala před rokem, abych to porovnala... já chodím dlouhodobě jednou týdně do posilky, nevim jestli to na to může mít vliv (spíš si myslím, že ne, protože pohyb jednou týdně bylo dost málo, co si budeme povídat)


jednou týdně není moc, ale pořád lepší než nic Smile ale zas jde o to co jsi v tý posilce dělala, pokuď jsi to měla náročný tak je možný, že něco málo tam bude Wink

no máme takovou klasiku. 10min eliptical, pak na strojích- ruce, břicho, záda,nohy a pak ještě menší cviky na zemi a protahování
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty5th January 2013, 12:58 pm

Sparkle napsal:
Seasha napsal:
Sparkle napsal:
Seasha, škoda, že nemám ten papír kam jsem si to zapsala před rokem, abych to porovnala... já chodím dlouhodobě jednou týdně do posilky, nevim jestli to na to může mít vliv (spíš si myslím, že ne, protože pohyb jednou týdně bylo dost málo, co si budeme povídat)


jednou týdně není moc, ale pořád lepší než nic Smile ale zas jde o to co jsi v tý posilce dělala, pokuď jsi to měla náročný tak je možný, že něco málo tam bude Wink

no máme takovou klasiku. 10min eliptical, pak na strojích- ruce, břicho, záda,nohy a pak ještě menší cviky na zemi a protahování

ty tam máš nějakýho trenéra? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty5th January 2013, 1:21 pm

neeee, cvičíme s mamkou Very Happy Very Happy Very Happy máma chodila cvičit už kdysi dávno a tak mi řekla, jak mám zhrubat tak cvičit, takže si jedeme podle sebe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty5th January 2013, 1:41 pm

Sparkle napsal:
neeee, cvičíme s mamkou Very Happy Very Happy Very Happy máma chodila cvičit už kdysi dávno a tak mi řekla, jak mám zhrubat tak cvičit, takže si jedeme podle sebe Very Happy

aha a ona se v tom nějak vyzná nebo jí někdo poradil? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» moje chudnutie
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku
» Arnthrud - moje cesta k pohodě
» Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: