Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Arnthrud - moje cesta k pohodě

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty4th February 2013, 4:12 pm

Ahoj,
narazila jsem přes facebook na tento web a líbí se mi odhodlání lidí, co tu jsou. A strašně jste mě nakopli ;-)

Něco o mě:
Je mi 27 let, jsem přes 2 roky šťastně vdaná, děti zatím žádné. Jsem z jihu Čech a sportovní antitalent. Veškerý sport byl proto vždy jen rekreační povahy (3/4 roku základy irských tanců, rok šermování, půl roku volejbal).

Na podzim jsem začala běhat, ale byly časté přestávky, tak se to ani pravidelným během nazvat nedá. Ale běh mě neskutečně baví. Musím přiznat, že mě v životě nic tak strašně moc nebavilo.
Mojí sportovní prioritou je připravit se na maraton. Pořídila jsem si knížku od našeho ultramaratonce Miloše Škorpila Jak uběhnout maraton za 100 dní. Popsaný trénink uvnitř knížky si dám dvakrát za sebou a 7.9.2013 pojedu na svůj první maraton do Plas.
Ostatí sporty jsou (a asi i dlouho budou) druhořadé. Ovšem i ty jsou pro mě důležité, protože tělo má být "trénováno" komplexně, a běh samotný to nesplňuje.
Až se dostanu do určité formy a svaly posílím, chystám se na S Factor od Sheily Kelley. Knihu doma mám, ale občas si zacvičím pro radost jen části, které se netýkají Pole dance. Ale řeknu vám, ta cvičení jsou úžasná a děsně mě nabíjí. A už šetřím na tyč domů ;-))

Můj stav k dnešnímu dni je následující:
výška: 164cm
váha: 89,7kg
obvod prsou: 115cm
obvod pasu: 118cm
obvod boků: 117cm
obvod paží: 29cm
obvod stehen: 61cm

Sestavený plán do konce roku 2013:
1. běh: trénink podle zmíněné knihy (ze 3 dní se během dvou měsíců stává 6 dní týdně)
2. Rutina.cz: 3-5x do týdne (záleží na tom, jak mám zrovna nastavený běžecký trénink)
3. jóga: 6x do týdne (podle Kondice TV na You Tube)
4. Jillian: ještě nevím jak ji tam zakomponuju - to chci vyřešit dnes, ale rozhodně by mi bylo moc líto, kdybych si ji do plánu nezařadila. To bych byla moc vděčná, kdybyste mi poradili :-)

Strava:
Tu zatím vyřešenu nemám, ale vím, že úprava mého jídelníčku je nezbytná. Během tohoto týdne bych si to chtěla dořešit. Velkým omezením je příjem (jídlo na den za 120Kč) - ale i to stačí na řádné stravování. Jen to nebude asi tak pestré, jak by se mi líbilo ;-)

-----

Moc se těším na společný postup a hlavně na pocit pohody, kterou změna přinese :-))

Foto dodám v týdnu.


Naposledy upravil arnthrud dne 4th February 2013, 7:36 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty4th February 2013, 4:30 pm

posílám pro inspiraci své oblíbené video ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=sDSSd49Znes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty4th February 2013, 8:11 pm

vítej Smile taky bych chtěla natrénovat na maraton, ale letos to rozhodně na něj nevidím, budu ráda, když se vůbec budu tomu běhu věnovat Very Happy je ten trénink na maraton podle té knížky účinný? Smile máš v tom hezký systém, je fajn, že si to takhle plánuješ Smile hlavně nezapomínej i na odpočinek Wink počítat si jídelníček podle peněz mě teda ještě nenapadlo Very Happy co teda normálně jíš? Smile irské tance se mi lbí, byla jsi přímo v nějaké skupině? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty4th February 2013, 9:51 pm

Ahojda Smile Vítám tě tu a držím palce k tomu, aby se ti zadařilo co plánuješ. Já tedy běhu nějak neholduji, asi mi ho otrávil školní tělovcik. Sad Ostatně jako většinu sportů.

Těch 120,- máš pro dva na den? Já mám rozpočet pro dva na měsíc kolem 5500,-, což je 90,- na den na osobu a vařím z toho úplně normálně.

Na foto se těším Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty5th February 2013, 2:11 pm

Dík holky za přivítání :-)

Před 3 měsíci jsem se taky na maraton neviděla, protože jsem prostě nesportovala, ale nahlodal mě můj běžecký parťák, ať zkusím závody, že je tam super atmosféra a hlavně že mě to nakopne zase o kus dál.
V té knížce jsou tréninky pro 4 katogorie (zařazení podle Cooperova testu = kolik toho uběhneš za 12 minut). Já jsem absolutní začátečník (1300-1600m) a jedu druhý týden tréninku. Pokrok pociťuju, Škorpilovi věřím, tak věřím i v účinnost. Ale jestli pomohla, dám samozřejmě vědět :-)

Irský tanec jsem dělala v kurzu od školy irského tance Coiscéim. Mají špičkové lektorky. Ale v žádný skupině jsem nebyla, na to jsem ještě neměla.

Těch 120Kč mám na jednu osobu. Tak určo se z toho vaří úplně normálně :-D

Jinak s tou Jill jsem se rozhodla, že jí dělat nebudu. Zkoukla jsem tu Zuzku Light, jak je tu tak vychválená, a zamilovala jsem se do jejích "kruťáren". Takže Zuzka zaujímá v mém plánu 2-4x týdně cvičení (v závislosti na běhu a Marušky cvičení).

Honey88: mě na škole otrávili taky sport, ale časem jsem prostě přišla na to, že když si ho můžu dělat individuálně a beru ho jako cestu ke změně, tak mi přestal vadit úplně :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty5th February 2013, 5:59 pm

4.2.2013: 30min. jóga (https://www.youtube.com/watch?v=0Bp9YgxWY8g)

5.2.2013: 30min. jóga (https://www.youtube.com/watch?v=0Bp9YgxWY8g),
20 min. Maruška (http://www.rutina.cz/krasne-pevne-pozadi-velikonocni-sestava-p16),
30 min. indiánský běh (veliká chyba v načasování - uběhnuto pouze 2,77km - těsně předtím jsem cvičila Marušku a díky tomu mě pálely nárty - nešlo s tím vůbec běhat)


Naposledy upravil arnthrud dne 7th February 2013, 5:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty5th February 2013, 7:05 pm

Ta paní z toho prvního videa má příjemně uspávací hlas. Smile

Docela tě obdivuji, že jdeš do té Zuzky. Smile já bych to nedala... Sad popravdě mě to její cvičení ani moc nezaujalo, ale hodně lidí si jí chválí. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty6th February 2013, 5:46 pm

6.2.2013 - 23min. jóga (https://www.youtube.com/watch?v=FfSswrIMNAo&list=UUg329f9mj6GF8r9FXEY930Q&index=14)
31min. Zuzka (https://www.youtube.com/watch?v=69ol43VYgr8)

Zuzky cvičení je úžasný, klepou se mi svaly ještě teď, ale cítím se plná energie :-)))


Naposledy upravil arnthrud dne 7th February 2013, 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty6th February 2013, 6:23 pm

Ahoj, musíš mít odvahu a určitě dosáhneš svých cílů, když začneš s běháním bez kondice a neodradí tě to po prvním pokusu, tak to je velké uznání a něco to o tobě vypovídá.

Protože prostě běh je sport, který nejvíc nebolí, jak říká má kamarádka lékařka a má pravdu, to je jen pro silný :-) Mě začalo také hodně bavit běhat, ale až po tom, co jsem získala nějakou základní kondičku Smile
Také jsem dřív byla sportovní antitalent a byla jsem ,,pyšná" na to, že mě cvičení nebaví a že si ťukám na čelo, když je někdo sportovně zapálený. No to už dneska nejsem já a vadí mí, když mi někdo moje staré já připomíná Very Happy Běh byl jeden z nejnenáviděnějších, právě proto chci od března až bude po sněhu zase začít pravidelněji a jednou si také dát nějaký běh třeba pro Světlušku, jen tak pro sebe, že jsem to zvládla Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty7th February 2013, 2:59 pm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty7th February 2013, 4:51 pm

Tak jsem dořešila ten svůj stravovací plán:

- vypít min. 3 litry vody
- každé ráno před snídaní vypít vodu s citronem na pročištění
- vyřadit omáčky, sladkosti, smetanové záležitosti
- maximálně omezit smažená jídla

Napsala jsem si obecné jídelníčky na 4 dny, které půjdou pořád za sebou:

první varianta:
snídaně: vločky s mlékem / ovesná kaše s medem či javorovým sirupem
svačina: 1 kousek ovoce + müsli tyčinka
oběd: luštěniny / rýže / jáhly a podobné potraviny
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

druhá varianta:
snídaně: ovocný salát s medem
svačina: domácí müsli
oběd: maso se zeleninovou přílohou
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

třetí varianta:

snídaně: jogurt s oříšky a banánem
svačina: 2 kousky ovoce s oříšky a semínky
oběd: těstoviny / salát s prscuitem
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

čtvrtá varianta:
snídaně: celozrnný chléb se zeleninou
svačina: smoothie
oběd: ryba se zeleninovou přílohou
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

Budu moc ráda, když se mi k tomu vyjádříte, co je tam třeba špatně, co bych mohla upravit a tak.


Naposledy upravil arnthrud dne 7th February 2013, 9:12 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty7th February 2013, 8:04 pm

Málo! svačina jeden kus ovoce nebo zeleniny? nestačí! přidej k tomu třeba ten jogurt naopak zase snídaně jen jogurt ? blbost, neboj se přidat (samozřejmě zdravé jídlo), to ti neuškodí, však makáš Smile nasadila by sis drsnou dietu Wink i tak to půjde, neboj .)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty7th February 2013, 9:03 pm

7.9.2013: 20min. Maruška (http://www.rutina.cz/sestava-pro-kazdeho-p17)
41min. běh (uběhnuto 5,08km - ach ty pejskaři)
23min. jóga (https://www.youtube.com/watch?v=FfSswrIMNAo&list=UUg329f9mj6GF8r9FXEY930Q&index=14)

Zlatá slova Seasho, jdu udělat úpravu rovnou do předchozího příspěvku. Makám, tak proč mít až tak moc redukční jídelníček Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty7th February 2013, 9:50 pm

tak je to správně Smile jinak tě obdivuji s tim během, opravdu moc pěkné Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty8th February 2013, 8:32 am

arnthrud napsal:
Tak jsem dořešila ten svůj stravovací plán:

- vypít min. 3 litry vody
- každé ráno před snídaní vypít vodu s citronem na pročištění
- vyřadit omáčky, sladkosti, smetanové záležitosti
- maximálně omezit smažená jídla

Napsala jsem si obecné jídelníčky na 4 dny, které půjdou pořád za sebou:

první varianta:
snídaně: vločky s mlékem / ovesná kaše s medem či javorovým sirupem
svačina: 1 kousek ovoce + müsli tyčinka
oběd: luštěniny / rýže / jáhly a podobné potraviny
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

druhá varianta:
snídaně: ovocný salát s medem
svačina: domácí müsli
oběd: maso se zeleninovou přílohou
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

třetí varianta:

snídaně: jogurt s oříšky a banánem
svačina: 2 kousky ovoce s oříšky a semínky
oběd: těstoviny / salát s prscuitem
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

čtvrtá varianta:
snídaně: celozrnný chléb se zeleninou
svačina: smoothie
oběd: ryba se zeleninovou přílohou
svačina: 2 kousky zeleniny
večeře: zelenina se sýrem / mozzarelou / vajíčkem

Budu moc ráda, když se mi k tomu vyjádříte, co je tam třeba špatně, co bych mohla upravit a tak.

Ahojík, jestli k tomu něco můžu :-) Mě se zdá super, že se snažíš jíst pravidelněji a je znát, že nad tím přemýšlíš. Jen se mi zdá, že jíš moc málo a je to opravdu ,,dieta". Bojím se, aby jsi vzhledem k aktivitám se ,,nepodvyživovala". Nezpomalovala si tím metabolismus a nehubla jen výhledově. Opravdu hodně lidí je silných, že jedí ,,málo" a nevhodně (kalorie, které jim nic nedodají). Koukala jsem, že už jsi některé jídelníčky upravila - to je dobře.
Ráno klidně nějaký ten jogurt, ovesná kaše, s kouskem ovoce, klidně dosladit lžičkou medu, pár semínek a oříšků. To máš správně. Jen třeba celozrnný chléb se zeleninou je málo - co třeba domácí pomazánka tvarohová nebo podobná? Se šunkou a sýrem.

Je nutné si hlídat bílkoviny a to v každém jídle. Já třeba jim dopoledne k svačině acidofilní mléko + celozrnnou sušenku, nebo si udělám kakao (ne moc lžic, ale jo :- ), smoothie je dopo ok! odpo k svačině třeba tvaroh, kousek zeleniny k tomu, šunku.

Nejvíc si dej pozor u obědů, jestli je možnost tak alespoň jedno vařené jídlo. Dej si pozor na ,,zdravé" potraviny. Pokud jsi nebyla zvyklá je jíst - jáhly, pohanku apod. Ty sami o sobě tě nespasí. Vycházej raději z toho, co máš ráda a jsi zvyklá jíst a uč se s tím pracovat - trošku pozměnit úpravu, přípravy masa a dalších produktů, pozměnit potraviny.

Neboj se naučit se trochu zdravě vařit, tak aby ti chutnalo.Když chceš aby ti to vydrželo, musí ti to chutnat, musíš se na jídlo těšit, jídlo není nepřítel nebo jenom nutnost.
Dej si třeba cíl objevit dva zdravé recepty týdně a vyzkoušet je uvařit. Klidně k obědu zařaď přílohu 150g - rýže, těstoviny, brambory, kuskus... + maso (kuřecí prsa, ryba, libové hovězí a vepřové - také se nemusíš bát).

Psala jsi: oběd: luštěniny / rýže / jáhly a podobné potraviny - pokud se nepletu, jsou zdrojem hlavně sacharidů, bílkovin mají nedostatek na velké jídlo, to by mělo mít cca 30 g Bílkovin. Doplň je o nějaký zdroj.

Večeře se mi zdáli nejchudší, ani večer není třeba si odpírat, může být to samé co k obědu, můžeš teda vynechat přílohu a nahradit zeleninou. Vajíčka, maso, šunka, tvaroh, sýr..vše ok.

Ještě bych ti doporučila neboj se tuku, člověk na dietě měl by přijmout mezi 40-50 g tuků, musíš si vybírat ty správné tuky, vyhýbej se smaženému to jo. Ale klidně si můžeš naložit maso a orestovat ho na jedné až dvou lžících oleje. Nejlepší je prý řepkový. Tuky jsou také hodně důležité pro hubnutí. Hodím ti sem nějaké články k prostudování, které mi pomohli.

Nekoukej moc, aby jsi měla určitý počet kalorií, důležitější je z čeho kalorie jsou, kalorie z bílkovin, tuků a sacharidů či cukrů mají pro tělo jinou hodnotu.

Jinak krása, jsi fakt moc odvážná a myslíš to vážně. Tréninkový plán máš hezky rozložený, nezapomínej na regeneraci. Možná tři aktivity na den jsou až moc - joga, HIIT a běh - to bys musela o dost víc sníst! Tedy zdravě do toho :-) 3 cvičení denně bych asi nepraktikovala každý den. Dala bych třeba 3-4 krát týdně běh. 3 krát týdně HIIT, z toho jeden HIIT může být v den běhu. HIIT a běh jsou náročné tak moc sami o sobě, že bych je asi nedávala moc v jeden den, aby to nebylo zase kontraproduktivní. Yoga a jiné ,,relaxační cvičení" a protahovací můžeš zařazovat určitě častěji, pokud ti dělají dobře.
Uběhnout 5 km není sranda, máš můj obdiv v tomto počasí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty8th February 2013, 8:39 am

Mě pomohlo toto si uspořádat jídelníček: http://www.body-test.cz/nacrt-zakladniho-jidelnicku
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty8th February 2013, 9:49 pm

Lauro: Parádní stránka, díky moc, musím si jí pročíst několikrát. Fakt bombastická. Díky ní jsem pochopila, že se teď dřu tak napůl zbytečně. Bílkovin mám opravdu teď málo a svaly mi možná spíš ubývají. Ale i tak toho nelituju, aspoň si tělo zvyká na pohyb a na bílkoviny se hned zaměřím.

Jinak pro dnešek 8.2.2013:
32min. Zuzka (https://www.youtube.com/watch?v=69ol43VYgr8) - vnímám zlepšení

Zjistila jsem, že při prvním odcvičení zwod 1 jsem špatně pochopila zadání a u širokých dřepů se zdvihem nohy jsem neudělala celkem 40, ale jen 20 v každém kole. Takže dneska napraveno. A jsem se sebou spokojená.

Poprvý v životě mám pocit, že mám nějaký zadek - vždycky jsem byla typ "placáč" a najednou roste. Paráááááda.
Taky se mi upravil spánek a ráno už v posteli nemám potřebu vylehávat, jsem nabitá energií hned po probuzení. To se mi stalo naposledy snad na prvním stupni základky :-D a to už je pěkná doba :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty8th February 2013, 10:08 pm

Téda,paráda Smile Když teď nemůžu cvičit tak to tady aspoň pročítám a je
fájn, že ti cvičeín dělá tak dobře. Co já bych dala za to vstávat ráno
plná energie hned po probuzení Smile no ale což moje blbost, že jsem si
vybrala školu kde si musím budík nastavit na 4:44 Very Happy Very Happy a jinak přeji
hodně úspěchu a ať ti to běhá :)Mimochodem nikde jsem nenašla na který maraton se chystáš ? Byla jsem na pardubickem 1/2maratonu a občas někde zajedu zafandit strejdovi tak abych věděla kde mám nejvíce kříčet Smile Já vždycky když odložím činky a kouknu se na ruce tak jsou taky něak svalnaté pak udělám pár dřepů a ty nohy jsou taky najednou menší Very Happy U sed-lehů mám pak samozřejmě "úplně" ploché břicho Very Happy Je skvvěle co udělaj ty endorfiny s člověkem, že Very Happy
P.S. jídelníček ten původní byl opravdu maličko nevím jestli znáš stobklub a jejich sebekoučing ale já si to tam zapsala a s hrůzou zjístila proč že to neubývám když jím místo 7000kJ (co mi bylo doporučeno jako nejvyžší možný příjem pro hubnutí snad 11000kJ O.o a ta tvoje by nemělo ztěží 5000kJ což je absolutní minimum pro člověka který se ale nehýbe ....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty9th February 2013, 7:33 pm

Parada, suhlasim s babami, ze na jedalnicku este pridaj. Moc ti drzim palce aby to vyslo. Nechces ale radsej najskor ubehnut polmaraton? Ja mam svoj prvy maraton az na jesen, beham uz skoro rok. A po ubehnuti polmaratonu som svoj plan ubehnut maraton teraz na jar odsunula. Je to narocne na psychiku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty10th February 2013, 7:39 pm

9.2.2013: volno

10.2.2013: 12min. Maruška (začátečnická verze z důvodu časové tísně http://www.rutina.cz/pro-stihly-pas-sestava-p19 ),

50min. indiánský běh (jsem maximálně spokojená = běžela jsem po vypití flašky vína; po 15min. běhu jsem si trochu vyvrkla kotník, tak jsem to nějakou chvilku rozcházela; a závěrečných 1,16km jsem běžela celou dobu do kopce a vyběhla to bez zastavení - celkově uběhnuto 5,16km)

Jolča: poběžím Baroko maraton v Plasech 7.9.2013 - moc ráda tě tam uvidím :-)

Bežkyňa: přemýšlela jsem o půlmaratonu pro tento rok, ale chci vyloženě vyzkoušet ten trénink podle Škorpila a vyzkoušet účinnost a pravdivost. Není pro mě důležité, abych to doběhla na čas podle knihy, ale prostě si vyzkoušet, nakolik dokážu sama sebe překonat. Nebude mi vadit, když to neuběhnu a sebere mě "likvidační vůz" :-D Chci tím sama sobě dokázat, že se nevzdám a že pro to dokážu udělat maximum :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty10th February 2013, 8:00 pm

Vies si realne predstavit bezat 5 a viac hodin? Smile ale chapem ta, aj mna tlacilo dopredu mat ciel!

Edit: len aby ta prave nesplnenie ciela neodradilo od dalsej cesty, preto sa tak rozposujem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty14th February 2013, 10:30 am

11.2.2013: 30min. vacushape
12.2.2013: volno
13.2.2013: volno

stav ke 14.2.2013: (výška 164cm) po 10 dnech
váha: 89,5kg (-0,2 kg)
prsa: 114cm (-1 cm)
pas: 115cm (-3 cm)
boky: 117cm (0 cm)
stehna: 59cm (-2 cm)
paže: 29cm (0 cm)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty14th February 2013, 12:51 pm

ahojda, koukám, že máme skoro stejné míry ;-) takže Tě budu sledovat :-)
jen otázka-nevadí ti prsa při běhání? ráda bych běhala, ale dost mě z toho právě bolí :-(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty14th February 2013, 7:31 pm

Fiono a mas spravnu podprsenku? Pozri sa tu na fore do temy o podprsenkach.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty16th February 2013, 8:10 am

14.2.2013: volno
15.2.2013: 36min. Zuzka (https://www.youtube.com/watch?v=TTZ5Voqp7Ys)

myslela jsem, že dostanu infarkt po těch 3 dnech bez cvičení, ale opět - Zuzka je prostě úžasná :-)

Fiona: s prsama mám taky problém. Určitě si pořiď sportovní podprsenku nebo si přešij starší, které jsou ti veliké.
Osobně sportovní podprsenku nemám a plánuju si jí pořídit až časem, protože se mi obvod i košíčky menší a menší a podprsenka, která mi opravdu sedla, je mi už větší. Během příštího týdne mám v plánu přešít si starší podprsenky, jinak to nevidím. Sportovní podprsenky jsou na mé velikosti dost drahé, takže si ji plánuju pořídit až měsíc před závodem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arnthrud - moje cesta k pohodě   Arnthrud - moje cesta k pohodě Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Arnthrud - moje cesta k pohodě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku
» Moje Cesta Za Krásným Tělem
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Sifzuščina cesta k úspěchu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: