Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty26th June 2013, 3:18 pm

Zdravím všechny mé nové přátele na tomto fóru:D! 
Je mi téměř třicet a v tuto chvíli dělám práci, která mě sice baví, ale v souvislosti se sezením v kanceláři vyplouvají na povrch nám všem známá negativa a to jsou špíčky. Od mala jsem opravdu hodně sportovala, na střední a následně i na univerzitě jsem měla vždy čas na nějakou tu moji oblíbenou aktivitu. V zimě lyže, v létě hlavně kolečkové brusle. Ale co teď? Sedím a sedím a podle toho taky vypadám. Celou tu dobu jsem jen hledala výmluvy proč nemohu začít něco dělat. Znáte to... Do šesti v práci v sedm doma a pak něco z klasických, otravných, domácích prací a pak ještě cvičit? Je to měsíc a kousek, co jsem díky Nikki s výmluvami zatočila a začala.
Mám za sebou 30 dní proměny s Jillian a jsem konečně na správné cestě....NESMÍRNĚ namotivovaná a přes to ještě se spoustou práce před sebou!
Rozhodla jsem se pro tento krok kvůli tomu abych vydržela, je zde spousta neuvěřitelně nabíjejících příběhů a já Vám chci ukázat také jeden z nich. Prostě CHCI, CHCI to dokázat tak, jako Vy a ráda o svou cestu s Vámi podělím...

Tak a teď trošku k naměřeným hodnotám, aby bylo co porovnávat.
Počáteční váha byla 76 kg i  když měřím jen 153 cm. Vím vím hrůza, ale proto jsem se taky rozhodla pro razantní změnu. 
Obvody mám  zapsané doma a pokud seberu někde odvahu, vložím zítra i foto.
Po měsíci s Jillian jsem na váze viděla o 3 kg méně, což je pro mnohé málo, ale já jsem šťastná jako blecha. I cm mizí, ale to tedy zítra...
Dadula
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty27th June 2013, 10:36 am

Pěkný den všem, jak jsem včera slíbila, tak také činím. Vzala jsem si s sebou do práce poznámky o naměřených mírách v průběhu cvičení. První budou tedy před začátkem a pak každý týden v  neděli.  

26.5.2013                9.6.2013       16.6.2013         23.6.2013
prsa:    104               102(-2)        100,5(-3,5)      100(-4)
pas:     90                 88(-2)          87,5(-2,5)         85,5(-4,5)
boky:   103                101(-2)        101(-2)            98,5(-4,5)
stehna: 58                 54(-4)          52(-6)             49(-9)
váha:   76 Kg             72,4             72,3                73

Docela to mizí a jsem nadšená, po mých marných pokusech je to neuvěřitelný doping:-)

Mějte se 
PS: fotky mi nejdou vložit, no jo, mé technické nadání....:-(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty27th June 2013, 8:25 pm

Je to je fakt pěkné doufám že mě to bude také takhle mizet :-) CHVÁLÍM
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty28th June 2013, 9:57 am

Ahoj Kalli, fakt je, že u každého je to jiné. I já jsem dost pokusů vzdala, když jsem neviděla výsledky, ale bylo to jistě mým špatným přístupem. V loni jsem zaplatila hříšné peníze za výživového poradce, ale ten žádné divy neudělá, když člověk není na "sto pro" přesvědčen(takže jasný, moje chyba). Letos už jsem na sebe byla tak nas..., že jsem se rozhodla přestat mávat nad tím rukou. Musím říct, že Nikkin blog byl to, co mě fakt nakoplo. A k mému překvapení vidím, že to jde a upřímně... čekala jsem to horší. Prostě to jde. 
TOBĚ se bude také dařit... držím moc palce a dej vědět. Takhle je to fakt moc příjemný, s někým se o tu pouť podělit.

Mám dotaz, jdou Ti vkládat fotky? Ráda bych sem ty moje hrůzy dala, aby mě to děsilo a nezačala zase cvičení a jídlo šidit...  Díky za reakci a přeji pěkný víkend!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty28th June 2013, 6:47 pm

Jo nějakým způsobem občas jo :-) Musíč dát tu ikonku insert image tam vložit fotku pak dám zkopírovat tu URL adresu a vložím jí do ikonky insert image
Jestli se chceš podívat jak se mi vede koukni na můj blog http://mojecestakeslunicku.blogspot.cz/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty30th June 2013, 9:10 am

Kalli, Tvůj blog přidávám k oblíbeným. Vedeš si skvěle... měníš se před očima! 
PS:díky za radu!!!
Krásnou neděli přeji!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty30th June 2013, 9:17 am

Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... C:\Documents and Settings\Evinka\Plocha

 Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... C:\Documents and Settings\Evinka\PlochaVložit fotku se mi stejně nedaří:-(... nevadí, snad na to časem přijdu.
pa
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty8th July 2013, 11:19 am

Ahoj všichni, tak včera s velkým očekáváním proběhlo další měření a vážení. Výsledky se mi líbí čím dál víc, i přes to, že jsem minulý týden dost flákala jídlo. Cvičila jsem kromě středy každý den, ale to jídlo bylo horší. Znáte to, to je samá letní oslava a grilování, no a tu a tam jsem něco "nezdravého" snědla... Tak a teď k výsledkům konkrétně. K mému překvapení jsem dost zhubla na váhu. Za týden až dost (1,6 kg), ale přičítám to každoměsíčním výkyvům hormonů, no všechny dámy znají....

7.7.2013
prsa:100 (-4)
pas: 82  (- 8 )
boky:97 (-6)
stehna: 50 (-8 ) u stehen si nejsem jista, že měřím pokaždé úplně na stejném místě, tak hodnotu berte s rezervou...
váha: 70,9 Kg (-5,1)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty17th July 2013, 8:50 am

Ahoj, tak v neděli proběhlo další měření a vážení. Zápisky jsem zapomněla zase doma, ale váhu, tu si pamatuji:-) Tentokrát ukázala 70,4 kg. Do mé vysněné 70ky už moc nezbývá. to je takový můj milník a pak vyrážím dál na 60. Bude to dlouhá cesta a poslední dobou dost odbývám to jídlo, jak už jsem psala v minulém příspěvku. Potřebovala bych  nějak motivovat. Nevím už co vymýšlet  a i když zeleninu miluji, tak jsem se jí za ty necelé dva měsíce tak přejedla, že už mi ani nechutná.... Chce to nějakou změnu a nápady co jíst... Poraďte, prosím, jestli jste se dostaly do podobné situace, jak jste ji vyřešily....Příští týden, asi v neděli, proběhne v pořadí již třetí focení. Končím tedy druhý měsíc mé cesty a zatím jsem sama se sebou docela spokojená. Uvidíme co ukáží fotky, snad to bude motivace do třetího měsíce. Dospěla jsem k rozhodnutí, že bych ráda fotky vložila sem, na fórum, ale nedaří se mi:-(. To by byl s největší pravděpodobností další kopanec, který bych dostala a hnal mě dál. Kdyby tady na mě pokaždé když se přihlásím vykouklo moje břicho...

No, mějte se a pokračujte, v nejhorším případě nám to nic nevezme. Cvičím večer a říkám si, co bych tu půl hodinu dělala lepšího... Cvičení je !!rozhodně!! lepší, než třeba koukat na zprávy, ne??

Pa
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty6th August 2013, 11:03 am

Ahoj, tak po dlouhé době alespoň krátký příspěvek, i když ne moc optimistický. Potřebovala bych od Vás nějakou motivaci. Před 14 dny jsem měla týden dovolené a do té doby jsem fakt makala. Na dovče, no, znáte to... dva dny jsem si dala alespoň jógu od Jillian a pak volno, nejsou to výmluvy, ale nebyly moc vhodné podmínky. To bych si až zase tak nevyčítala, protože minulý týden jsem se do toho i přes ta vedra zase pustila. Sice jsem zařadila třikrát jógu(ta vedra mi nesedí), ale alespoň jsem se hýbala a byla to fakt makačka. Jen pomalé pohyby, ale potila jsem se snad víc, než u Ripped.... No, ale tento týden, hrůza, jsem na sebe naštvaná, ne-li přímo nasra..... Není mi moc dobře, asi z veder, přijdu domů z práce ( v kanclu mám teď běžně i 40 stupňů a jsem ráda, že jsem ráda) a vůbec nemám na cvičení chuť. To mě štve, že jsem ztratila chuť na cvičení. Jsem vzteklá, že jsem se tak zasekla... Ze začátku jsem prostě byla odhodlaná a hotovo, teď už to flákám a nějak nevím kde ten hnací motor vyhrabat... Poraďte prosím jak jste se zvedli, potkalo-li Vás to také podobně....

Díky holky
D.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty13th August 2013, 10:02 am

ahoj, tak se stále pokouším nahrát fotky, ale nedaří se mi. Mám jen jednu, respektive dvě, tedy na začátku a po prvním měsíci. Ty se pokouším vložit, ale nejde to. Běží sice už třetí měsíc mé proměny, ale fotila jsem se jen jednou. Měla jsem dovolenou a dost jsem to flákala. Teď už ale zase jedu, tak ze sebe mám dobrý pocit. Včera jsem na sobě měla letní kalhoty, které jsem loni začátkem léta uklidila s tím, že jsou mi malé. Sice jsem je zapnula, ale fakt mě řezaly, a bylo to strašně vidět. A letos, jsou mi krásně volné a pohodlné...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty13th August 2013, 10:27 am

Tak se mi asi podaří vložit alespoň odkaz na dvě fotky. Takže, první je na začátku mé cesty a druhá po jednom měsíci 30 DS a zdravé stravy.... První fotka je z 26.5.2013, a druhá je 25.6.2013, takže po již zmiňovaném měsíci...
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Ata5https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/845/ata5.jpg/
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Kieqhttps://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/59/kieq.jpg/

Příští neděli udělám fotky po třech měsících celkem, 30 DS a Ripped in 30 a yoga meltdown od Jill...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty13th August 2013, 4:30 pm

skvele zmeny Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty14th August 2013, 2:39 pm

Díky! Fakt je, že jsem ani nečekala, že to půjde takhle "snadno"... Mám ještě spoustu práce před sebou, ale když vidím, že to není nereálné, tak je to obrovská motivace:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty9th September 2013, 5:29 pm

Ahoj, tak minulý týden proběhlo další focení. Měla bych mít už fotky 3 v průběhu, ale jednou jsem vynechala, nějak nebyl čas. Níže tedy zveřejním fotky po 3 měsících snažení. Musím říct, že na sobě už v běžném životě změny nevidím, ale fotky mluví za vše. I když se míry moc nemění, zdá se mi, že na fotce je patrné jak se mi postava zpevnila. No, posuďte sami a budu ráda za komentáře.
D

Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... A4jdhttps://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/703/a4jd.jpg/

nějak se mi nedaří vložit fotku z boku a ze zadu, ale pokusím se na tom zapracovat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....   Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu..... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Má cesta ke zdravějšímu a krásnějšímu životu.....(fotky)
» Moje cesta
» Sifzuščina cesta k úspěchu
» Moje cesta ke sluníčku
» Mischelky cesta za krásnější postavou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: