Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to zkouším - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Taky to zkouším

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 7:19 pm

Světluška: 1200 kcal při zátěži? strašně málo, tvoje tělo muselo trpět.. Klidně si ještě zvedni, neboj i tak budeš hubnout Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 7:55 pm

Super super super, jsi moc šikovná, už jen vytvarovat a je to Smile Držím dál palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 8:03 pm

Momentálně mám zvedlé na 1570 + dalších asi 300 když cvičím


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 8:31 pm

to si to počítáš až takhle přesně? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 9:21 pm

Very Happy zhruba jo.
Vážím a počítám a zapisuju. Mám totiž tendence se šidit a dopřávat si míň. Když jsem si to počítala jen tak tak jsem zjistila že mám 900kcal a pomalinku jsem ubírala a ubírala.
Ale už to začínám mít v oku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 9:27 pm

ale tak já myslim, že se nemáš vůbec čeho bát, a zachvilku to množství budeš mít v oku.. musíš se řídit svým tělem, o co si řekne, ne nějakýma číslama Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 9:37 pm

Ahoj Světluško, díky za odpověď. Nedivím si, že jsi zhubla po tom, co jsi přidala na jídle. Já to také tak mám, i když se ze začátku bojím přidat :-) Až když tvoje tělo pochopilo, že nebude hladovět, tak mohlo nějaké zásoby pustit Very Happy Podle mě máš dobrý jídelníček, také se o to snažím, hlavně hodně bílkovin máš, to mi zabírá nejvíc. Máš to na způsob kulturistického jídelníčku - maso s rýží a hodně proteinu Smile Tohle mi také docela sedí. Asi to děláš správně, výsledky máš parádní! A jak často cvičíš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 10:09 pm

ahoj Svetluska, no neviem sa vynadivat na tu zmenu Smile nadhera Smile perfektne....ja som dala 14 kg dole do novembra a akosi sa trapim, teraz sa to zastavilo a 3 tyzdne nie a nie sa pohnut Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 10:29 pm

Laura555: Cvičím vpodstatě každý den. Volný den sice necvičím,ale jdu na velkou procházku se psi. Tak na 2 2,5 hodinky. Teď jsem si oblíbila Sherd with weights (kettlebell) a to střídam se Zwow.
Děkuji za pochvalu jídelníčku. Snažím se. Už mi to začíná jít samo. Aj jídlo aj hubnutí.
Teď jsem akorát pátrala po tom jak jíst před a po tréninku a jelikož jsem nic kloudného neobjevila,
dělám to tak že asi půl hoďky před si dávám ovoce a jogurt a minimálně 30 mi
ut po protein a po chvilce večeři.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty10th February 2013, 10:36 pm

Holky děkuji za komentáře.
Teď už "jen" trochu svalů na vytvarování.
Myslím, že k tomu bude asi ZWOW nejvhodnější.
Tím se jak dotvaruju tak i ještě tuky pudou dolů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 8:18 am

Světluško jsi fakt výborná, můj vzor! Shred znám a také ho ráda cvičím s kettlebellem. Já teda cvičím tak dvě hodinky po větším jídle a hodinu po sváče, ale vetšinou cvičím po obědě, takže nedoplňuji živiny a protein si dávám tak 45 min až hoďku po. A za další hodinu tak nějak další jídlo. Myslím, že o tom psala i Niki na blogu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:10 am

Smile Děkuji, trochu se červenám...

Jo jo Nikki o tom taky psala.
Protein si dávám po minimálně za 30minut ale většinou těch 45. A za další tak půl hoďku večeři. Cvičím v podvečer, přes den jesm v práci.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:55 am

jasně to máš zase trochu jinak, cvičit večer nebo jaká já po obědě nebo dopo. Dnes jsem si dělala kaši ovesnou se lžící proteinu a byla to mňamka! Už jsem se chtěla proteinu vzdát, ale docela jsem se s ním naučila poslední dobou ,,pracovat" a zařazovat ho. Mám WPC 80 borůvka, jaký používáš ty?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 10:41 am

Taky jsem ráno měla ovesnou kaši s proteinem.
Používám Smartlabs CFM 100% Whey Protein - vanilka. Má 80% bílkovin. Mám už 4. balení.
Chuťově výborné, vanilka je podle mě nejuniverzálnější příchuť. Naučila jsem se ho poslední dobou přidávat do kefíru a zákysu. No a ráno do kaše, ať to nejsou samé sacharidy. Jinak ho dávám ráno, do kaše, jako dopolední svačinu a večer po cvičení. Většinou 2-3 denně. A ne vždy v plné dávce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 5:28 pm

Ten můj má také 80% bílkovin. Jak ten tvůj chutná, je dobrý? Že bych do budoucna vyzkoušela :-) Já si také zapisuji na kalorické tabulky a hlídám si hlavně živiny než celkový příjem. Upravila jsem si hodnoty,jím okolo 100g bílkovin za den a dost mi to vyhovuje. Také si hlídáš skladbu, zajímalo by mě jaký máš příjem bílkovin?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:29 pm

Úžasná změna, moc gratuluju! Můžu se Vás holky zeptat jak si připravujete tu ovesnou kaši? Nějak se mi nedaří vychytat poměr, nebo to děláte od oka?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:36 pm

petkapetka - dávám 200 ml mléka a 6 lžic vloček Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:44 pm

a namáčíš to předem nebo rovnou povařuješ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:51 pm

dam to rovnou do hrnce, nenamáčim a na mírném ohni míchám dokud to tak jako "nezhoustne" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:51 pm

super díky za radu, hned ráno zkusím, ještě jsem někde četla o přidávání pudingu, nezkoušlas? mohlo by to být chuťově zajímavé Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 10:00 pm

přidávám dvě kostky čokolády na vaření aby se rozpustila je to fakt výborný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty11th February 2013, 10:01 pm

to zní skvěle, už se těším na ráno Very Happy ještě jednou díky za tip!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty12th February 2013, 10:42 am

laura555: můj protein je chuťově dobrý, no teda měla jsem zatím jen jeden, ale protože mi chutná tak něhaj nemám odvahu jich zkoučet víc.
Příjem bílkovin mám nastavený na 102g, ale když to přeženu tak mi to nějak nevadí. Spíš nemám ráda když se mi podaří přešvihnou sacharidy, ale to moc často nebývá. Ty mám nastavené na 230g. Je to takový střed asi 3,4g/kg. No a tuky mám 55g tj. 0,8g/kg. Při skládání jídelníčku mi celkem aj samo vychází, že když náhodou mám vyšší příjem S tak mám zároveň nižší T.
Ráda si jídelníček plánuju tak 3-4dny dopředu a drobné změny řeším operativně. Dřív jsem toho nebyla schopná.
Dnes ráno jsem se zbudila s knedlíkem v krku, a trochu jsem si upravila příjem, protože raději cvičit nebudu. (Je lepší si udělat den dva neplánovaného volna, než být 2týdny nemocná - toto poznání mě taky stálo hodně sil Smile Snižuješ si příjem, když necvičíš nebo jsi nachlazená?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty12th February 2013, 1:32 pm

Ahoj Světluško, já to mám nastavené podobně a konečně jsem spokojená - těch 100-120 g bílkovin, sacharidy nejlépe okolo 150g, ale poslední dobou jsme musela navýšit, prostě mě to hnalo dát si je :-) A tuky mám mezi 40-55g, také podle toho, jestli mám víc sacharidů tak uberu na tucích a naopak. Tento ,,jídelníček" testuji teprve krátce, ale již za dva dny od zavedení se mi hnula váha dolů a to předtím stagnovala. Ted jsem si to trošku hnojila, ale vím, že mi to vyhovuje a že s tímto to půjde dál.
S tím volnem, také si na to ještě přicházím, občas se ,,přetáhnu", ale fakt se nic neděje, když si člověk dá volno navíc.

Také už jsem marodila, no příjem jsem nijak moc neupravovala, bílkoviny stejně. Možná sacharidů o něco víc, protože jsem si dávala pomeranč nebo jablko navíc a med do čaje. Ale zase jsem asi měla míň tuků. A nepřibrala jsem za ten týden a to jsme z toho čtyři dny jedla fakt o dost víc než když cvičím, protože jsem marodila u rodičů :-( Asi bych veké zásahy nedělala a posílila bych se ovocem a i tím medem.

Nebereš náhodou echinaceu se zinkem? Mě dost pomáhá. Hned piju zázvorový čaj s medem, chce to se fakt prolívat čajem, když to na sobě cítíš - krk, nosohltan.. Opravdu se z toho propít, vypiju i 3- 4l litry čaje za den (i když se mi nechce). Neberu léky kromě echinacei, a ještě při zánětu dutin a knedlíku v krku se mi osvědčil starý dobrý mucosolvan sirup! Už jsem si myslela, že si půjdu dvakrát za zimu pro antibiotika, ale dostala jsem se z toho sama. To je rekord, vždycky mám tak dvakrát za zimu antibiotika, to že bych nemarodila se mi ještě nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty12th February 2013, 3:16 pm

Děkuji za radu, eichnaceu už mám doma a už jsem si zobla Smile Zázvorový čaj piju snad po hektolitrech Smile

150g sacharidů - není to málo? Kolik vážíš? Myslela jsem, že se doporučuje pro hubnutí 3-4g/kg? Ale taky jsem někde na zahraničnim webu četla, že není od věci jich mít jeden den víc, druhý míň. Ne klasické vlny, ale jeden den tak a druhý jinak. Že se tělo udržuje tak nějak ve střehu. Taky jsem S měla jednu dobu velmi nízké, ale připadalo mi, že šly dolů i svaly. Bílkoviny a tuky máme podobně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taky to zkouším - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taky to zkouším
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)
» Jdu do toho taky!
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Barunka se taky odhodlala
» Taky to dokážu... teda, doufám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: