Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Barunka se taky odhodlala Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Barunka se taky odhodlala Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Barunka se taky odhodlala Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Barunka se taky odhodlala Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Barunka se taky odhodlala Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Barunka se taky odhodlala Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Barunka se taky odhodlala Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Barunka se taky odhodlala Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Barunka se taky odhodlala Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Barunka se taky odhodlala Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Barunka se taky odhodlala Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Barunka se taky odhodlala Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Barunka se taky odhodlala Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Barunka se taky odhodlala Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Barunka se taky odhodlala Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Barunka se taky odhodlala Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Barunka se taky odhodlala Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Barunka se taky odhodlala Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Barunka se taky odhodlala Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Barunka se taky odhodlala Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Barunka se taky odhodlala Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Barunka se taky odhodlala Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Barunka se taky odhodlala Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Barunka se taky odhodlala Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Barunka se taky odhodlala Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Barunka se taky odhodlala Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Barunka se taky odhodlala Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Barunka se taky odhodlala Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Barunka se taky odhodlala Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Barunka se taky odhodlala Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Barunka se taky odhodlala

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 8:39 am

Ahojte všichni :-) už nějakou dobu si to tady přečítám,a rozhodla sem se taky přidat.Už jen proto že od okolí slyším spíše jen uštěpačné poznámky.Možná jako i pro mnohé z Vás, byla pro mě Nikky neskutečnou inspirací když jsem nazarila na tento blog.Na fotky proměny jsem hleděla s otevřenou pusou a měla husí kuži.:-) Je mi 23 let, mám doma úžasné dvojčátka,holčičky.No co budu povídat,i díky nim dostalo moje břícho docela zabrat:-) Jinak jsem začínala s 30 Day Sherd, pak jsem najedla na Ripped in 30, a dneska začínám druhý týden Insanity. K Jill jsem si sem tam něco přidala, buď nějaké její cvičení např 6w6p,banish fat, a taky jsem vyzkoušla párkrát i Boba Harpra. Teď co jsem začla s Insanity,se mi moc už nic přidávát nechce :-) Tady jsou zatím moje výsledky.
13.2.2013 Před 30 Day Sherd:
Váha-60,5kg
Stehna-57,5cm
Břicho(pupík)- 87cm
Zadek-95,5cm
18.3.2013 1 den Ripped in 30
váha-58,1kg
Stehna-54,4cm
Břicho(pupík)-85cm
Zadek-92cm
15.4. 2013 1 den Insanity
Váha- 57,3kg
Břicho- 83cm Pas-76cm
Stehna-54cm
Zadek-92cm
Jde to sice pomalu ale jde :-) Fotky nějaké mám,ale jsou hrozné,tak nevim jestli je tu vůbec dávat :-) Jinak držím palce všem co začínají, a respekt těm kteří začli a stále drží!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 9:04 am

Ahoj, moc zdravím a vítej! Smile jsem tu taky jen chvíli a nemůžu si to zde vynachválit Wink a ty cm jdou opravdu krásně dolů. Takže hlavně zatnout zuby a vydržet!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 9:23 am

Joo děkuju za podporu :-) Zuby zatínám,na zdravou stravu už sem si docela zvykla,ale stejně si i sem tam dopřeju nějaký ten hřích. :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 9:44 am

Já měla tento týden těžký, nějak jsem nemohla odolávat :/ stane se Very Happy ale ode dneška chci zase najet do starých kolejí. No sem zvědavá!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 9:53 am

Já si každý den hned po snídaní dávám kousíček čokolády :-D a pak se pochválím že jsem zvládla sníst jen tak malý kousek :-D Hlavně že se dokážeš do těch kolejí vrátit, to je důležité, musíme a chceme jíst zdravě, ale dělat si z toho trápení není dobré, takže si raději povolit,než se kvůli tomu užírat..teda si myslim :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 9:57 am

Já zase až tak stou stravou nešílím, jím vesměs, co se doma kupuje, jen se snažím hlídat si množství, vyměnit čokoládu za ovoce, ale vždycky mi to nejde Very Happy, a dívám se na složení některých potravin a na kalorie....abych se vlezla do svého bazálního metabolismu, no a hlavně ten pohyb Smile běhám a cvičím, snažím se hýbat 5x - 6x týdně a 1x, 2x den volna :-) jak mi to zrovna vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 3:47 pm

Dost dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty22nd April 2013, 8:51 pm

Vítej cheers

Týjo, ty máš míry. Já být na tom jak ty, tak se tetelím blahem Smile

Na Insanity si zatím vůbec netroufám, ale až bude fyzička, ráda bych si to dala jako challenge.
Máš můj obdiv king
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 8:38 am

Jo děkuju, to moc potěší a povzbudí ;-) no pořád je dost na čem makat, to visící briřcho je hrůza. Můj cíl je obléct si rifle bez toho aby mi někdo něco lezlo ven :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 8:44 am

jak se tu hážou ty fotky ??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 9:01 am

Barunka se taky odhodlala Kol3i

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 9:02 am

Tak tady jsou fotky :-) jinak ted mám za sebou týden insanity a mam 1kg dolů, jsem z toho v šoku,že to jde ta rychle :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 9:05 am

Nádhera, nejvíc je vidět, jak se ti vyhladily nohy Smile

Týjo, 1 kg za týden? To je dost dobrý.
Kolik měříš, jestli se můžu zeptat a jaký máš energetický příjem?
Já pořád nevím, jak si to nastavit scratch
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 9:17 am

No jsem docela malá,mám 158cm :-) energetický přijem? to nevim, já nic nepočítám :-D neumím to,a navíc se mi nechce v tom piplat :-( Jen jim pravidelně, a vynechávám tučná,omezila sem pečivo, večer spíš jen bilkoviny :-) A nějaké to víno o víkendu a hřešení :-D A ty jíš jak?j No tomu že jsem za týden teď shodila kilo se sama divím,nikdy to tak rychle nešlo :-D ale je to jen kardio,narozdíl od Jillian,takže se asi není čemu divit :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 9:20 am

Moc pekna zmena. Je videt, ze opravdu na sobe makas. Smile Koukam, ze si vsichni vychvaluji to Insanity, asi se taky na to nekdy vrhnu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 12:29 pm

Fakt úžasný Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 2:05 pm

Barunkač, já momentálně zvedala příjem na 7500kJ. Používám sebekoučink na STOBu Smile

S tím Insanity máš fakt můj obdiv, já se zpotila jen z koukání na to video představující Insanity. Mě zatím bohatě stačí Jill a Bob, aby mi nakopali zadek Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 3:48 pm

Mně stačilo insanity týden nebo necelý dva asi dokonce, a moje kolena byly totálně oddělaný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty23rd April 2013, 5:47 pm

No tak já doufám že mi kolena vydrží..Když budou bolet tak s tím končím :-/ ale doufám že to já a moje kolena zvládnem :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty24th April 2013, 4:34 pm

Paradna zmena. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty29th April 2013, 5:05 pm

Krásná změna, na nohách je vidět největší změna a i břicho se už rýsuje, jde ti to krásně, jen tak dál
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty29th April 2013, 9:14 pm

Jak to jde s Insanity? Neprotestují kolena?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty30th April 2013, 3:58 am

tý jo! úžasná změna!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty3rd May 2013, 12:03 pm

super změna Smile gratuluju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty3rd May 2013, 1:10 pm

Ahojky Barčo, moc gratuluji ke krásné proměně.

A jsi živým důkazem mé teorie, že Insanity je super, ale pro člověka který má vybudovanou svalovku a potřebuje doladit jen pár kg. Pro mě ( s 10kg nadváhy) to byla ztráta času. Ale já pevně veřím, že se k němu jednou vrátím.Moc mě to bavilo,ale v půlce jsem musela přestat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Barunka se taky odhodlala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barunka se taky odhodlala   Barunka se taky odhodlala Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Barunka se taky odhodlala
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Taky to dokážu... teda, doufám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: