Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 8:21 am

Ahoj,
tak už jsem tu párkrát přispěla, tak bych se asi měla představit a taky něco o sobě říct Smile Příští rok už budu na světě čtvrt století a momentálně studuju a pracuju. Již od puberty, co jsem si začala uvědomovat své tělo mě trápí mé dolní partie. Jsem typ hruška, takže celkem úzký pas, hubené břicho a všechny ty špeky se mi vždy ukládají do zadku, stehen a do boků (ty jsou asi nejhorší). Už několikrát jsem se snažila hubnout a i povedlo se mi to, jenže jsem se přestala "hlídat" a vše se vrátilo i s nějakým kilem navíc. A vždy se to uložilo do boků, zadku. Na břicho jsem si nikdy nemusela stěžovat, to mi vždy holky záviděli, že ho mám takové i bez cvičení. Jenže na co mě to bylo, když můj zadek kynul kynul a nakonec skončil jak "vrata od kravína".
Pamatuju na maturiťák, jak jsem sháněla šaty. Ono se to nezdá, ale když vršek máte velikost 34 a dole 36-38, tak se šaty shání velmi špatně. Nakonec jsem sehnala korzetové ve velikosti 36, musela jsem mít podprsenku, jelikož jinak by ze mě ten korzet asi spadl a sukně mi byla jentaktak.
Vždy když jsem hubla, tak to bylo tím nezdravým způsobem, že jsem omezila jídlo a začala se hýbat. Dost jsem se pohybovala na hranici s anorexií, byly dny kdy jsem byla schopná za celý den sníst pouze dvě jablka a už nic víc. Ale vždy jsem zhubla nejdříve prsa a břicho ještě víc a to pak boky se zadkem vypadaly ještě opticky větší, takže sem toho nechala s tím, že to nemá cenu.
Minulý rok byl pro mě celkem těžký, vyhodili mě po 4 letech ze školy a já nevěděla, co dál a měla spoustu volného času. No zakousla jsem se do sportu, hubnutí a musím říct, že jsem byla opravdu magor. Snažila jsem se jít méně, častěji, ale ne moc kalorická jídla (jo stěží jsem dávala 1200kcal, když kouknu na svůj jídelníček) a k tomu jsem cvičila i 3x denně. Ráno jsem nasedla na stacionární kolo, pustila film a šlapala (ano klidně hodinu a půl celý film), odpoledne kolo na koupálko, tam jsem si dala několikrát sérii 6ti bazenů, zpátky domů a navečer běh a nebo brusle. Naštěstí jsem si našla práci a splnila jsem si svůj sen - mít psa. Tak jsem měla méně času a už jsem tak neblbla, ale k mé smůle se mi zas všechno brzo vrátilo a ještě s tím "dárečkem" navíc.
Když Juno dovršil rok svého života, začali jsme se hýbat víc, především jsme začali nepravidělně běhat. A před měsícem jsem se rozhodla začít se sebou něco opravdu dělat, zakázala jsem si čokoládu, sušenky, chipsy a podobné "kekely" z obchodů (musím se pochválit v neděli to bude již 5 týdnů a nezhřešila jsem ani jednou Smile ) a začala běhat pravidelně. A v té době narazila díky kamarádce na tyto stránky a staly se mou velkou inspirací. Snažím se jíst pětkrát denně, především snídat (což je u mě velký úspěch) a začala jsem cvičit s Jill a včera dokončila 30 days shred. K tomu jsem chodila nepravidelně běhat s Junoušem a od konce druhého levelu jsem si přidala ještě půl hodinku s Bobem (nepravidelně), přišlo mi, že Jill nemá tak moc velký vliv na ty moje špekáčky na bokách.
Výsledky mého měsíčního snažení:

prsa: 88 cm - 87 cm -1 cm
pas (nejužší místo) : 65 cm - 63 cm -2 cm
boky (nejširší místo): 103 cm - 98 cm -5 cm
stehna: 56 cm - 53,5 cm -2,5 cm
váha: 62 kg - 58 kg -4kg

Fotku před mám pouze ze předu, kde mi přijde, že ty změny moc vidět nejsou (ty špekáčky na bokách se ne a ne pustit, hodně jsou vidět zezadu na dnešní fotkách, ty přidám až se dostanu domů na počítač). Výsledky jsou dobré, ale opticky mi přijde, že to není moc poznat, ale metr mi snad nelže Smile Můj cíl je mít pod 55 kg a dostat se do kalhot velikost 34 a zpevnit tělo, nebýt takový rosol a především si navýšit sebevědomí a cítit se sama se sebou spokojená.
Teď přemýšlím, že buď pojedu ripped + běh a Bob. A nebo budu střídat Jill ( Killer Buns & Thigh) a Boba (Ultimate cardio, Body rev cardio condition) na dolní partie s 6 Week Six-Pack. No mám na to čas, na víkend odjíždím na výcvikový víkend s hafanem. Což pro mě bude asi taky taková zkouška v jídle Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 8:44 am

Máš mnohem lepší výsledky než já, jsi šikulka!!! :-)



www.marki-life.blogspot.cz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 9:23 am

Super výsledky! Koukám, že si ještě hruškovitější než já, takže chápu, jak ti to vadí a jde blbě dolů. Snad se zadaří splnit si cíle. Zatím myslím, že ti to jde super!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 9:28 am

Ahoj, taky mám pejska a od té doby mě běhání baví mnohem víc ;o) Jsou to skvělí parťáci.... užij si víkend a hodně sil do dalšího cvičení a cestou za zdravým životním stylem ;o)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 9:54 am

Makinka84 napsal:
Máš mnohem lepší výsledky než já, jsi šikulka!!! :-)



www.marki-life.blogspot.cz

Však ty máš taky krásné výsledky a si mou inspirací Smile I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 9:56 am

VerčaaS napsal:
Super výsledky! Koukám, že si ještě hruškovitější než já, takže chápu, jak ti to vadí a jde blbě dolů. Snad se zadaří splnit si cíle. Zatím myslím, že ti to jde super!

Moc děkuju Smile Jojo, já jsem taková pěkně vyzrálá hruška, ale věřím, že s tím zatočím. Už se s Bobem snažíme tomu dát co proto Laughing


Monika88 napsal:
Ahoj, taky mám pejska a od té doby mě běhání baví mnohem víc ;o) Jsou to skvělí parťáci.... užij si víkend a hodně sil do dalšího cvičení a cestou za zdravým životním stylem ;o)

Taky moc děkuju. Já doufám, že se mi ho přes zimu podaří naučit tahat a příští rok bych chtěla zkusit nějaké canicrossové závody Smile Tak musíme pilně trénovat fyzičku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty9th November 2012, 10:09 am

Ty jo fakt ? Taky mě to zaujalo, ale nemám žadného parťáka a samotné se mi do toho moc nechce.... ale možná se přece jen odhodlám .... ;o)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty11th November 2012, 10:11 pm

Tak jsem se tedy odvážila a udělala koláž z fotek. Přijde mi, že tam ta změna moc vidět není:/ ač na nějakých kouskách oblečení ji pociťuju (nejsem v nich už jak sardinka). Ale fotka zezadu, sakra ty špekáčky na bokách tam jsou sakra vidět Sad To všechno bych chtěla dát pryč.

Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Promna

No ale o víkendu jsem měla první pozitivní reakce, že je to vidět. Dovolila jsem si trochu zhřešit 2x kolou s rumem a taky svařáčkem. Však jsem za to pak šla v sobotu běhat a pokořili jsme 5 km hranici Smile a dnes jsem si dala celou hodinu s Bobem (Body Rev Cardio Condition). Musím říct, že vyjít schody do patra představoval problém a když jsem šla dolů a uvědomila jsem si, že se musím vrátit, vyndat psovi maso z mražáku, tak se mi vůbec nechtělo Very Happy Asi se do něj vrhnu každý den po celý týden, a uvidím jaké to bude mít výsledky /snad jen dobréSmile )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 12:51 am

ahoj, no já tam ty změny vidím, jak na stehnech, tak hlavně na bříšku, to se ti uplně perfektně vyrýsovalo!! krásně plochý a pupík se nikde neschovává, závidim :-D a celkově tvá postava vypadá sporty a zpevněně...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 7:02 am

No já to teda vidím a hlavně - já chci Tvoje břichoooooo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 8:11 am

Holky děkuju Smile

Jj, s břichem jsem nad míru spokojená a když mě přepadne depka z těch mých špeků na bokách tak se podívám na břicho a vím, že to rozhodně má cenu pokračovat Smile Chci se právě vrhnout na 6 Week Six-Pack, aby se pěkně dorýsovalo, ale teď chci zkusit toho Boba zda hýbne s tím spodkem. Jsem si dnes musela dvakrát dřepnout, abych ohrnula nohavice - po druhé jsem myslela, že se už nezvednu Very Happy Tak jsem zvědavá jak to zvládnu večer Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 8:48 am

Oooooooo, máš úžasný břicho... A ty nožky se určitě zmenšují,je to vidět, ještě kousek a bude to super ladit k tomu bříšku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 8:58 am

Koukám a vidím stejný problém jako u mě! Ach ta spodní půlka to je peklo. Jak na to něco najdeš, co fakt pomáhá dej vědět. Taky vidím spíše výsledky na břiše a pažích než na těch zatracených stehnech a bocích! Ale každopádně gratulace k super bříšku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 10:41 am

To bříško..... to je krása ;o)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 11:53 am

Kazdy ospevuje brucho, ale ten zadok je tiez super. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 12:30 pm

Břicho máš fakt luxusní!! A se spodkem s Bobem určitě pohneš, já cvičím jednou týdně Body rev a zabírá skvěle.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty12th November 2012, 8:45 pm

wow, podle mě máš dokonalou postavu, prostě krásně žensky tvarovaná Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty13th November 2012, 6:52 pm

Holky moc děkuju:) S Bobem se snažíme, zatím se mi dařilo každý den odcvičit celou hodinu, ale dnes jsem byla na první hodině pole dance a teda viset hodinu na tyči, ručičky mě boííí (a to jsem si myslela jak jsem za ten měsíc neposílila Very Happy ) a jsem nějaká unavená, tak si dám asi jen polovinu. Ale uvidíme, to si vždycky říkám, že jen tu polovinu a nakonec dám celou hodinu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty13th November 2012, 10:13 pm

Tak to jsi HUSTÁ!!! že ho cvičíš každý den Smile Shocked queen . Já po něm bývám unavená, takže po něm následuje většinou den volna.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty18th November 2012, 11:49 am

Tak jsem si založila blog Smile Kde se budu rozepisovat podrobněji o změnách Smile
Jinak po týdnu s Bobem jsou nějaké malinkaté změny, ale čekala jsem víc no ... (to je tak když člověk chce mít všechno hned teď)

prsa: 86 cm ( 71 cm přes hrudník) oboje -1 cm
pas: 63 cm zůstalo stejné
boky: 97 cm -1 cm
stehna: 52,5 cm -0,5 cm

váha: 57, 5 kg - 0,5 kg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty18th November 2012, 1:26 pm

Změny pěkné, ale podle mě to musí být pro tělo velká zátěž cvičit takové náročné cvičení každý den.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty8th December 2012, 5:08 pm

Tak včera to byly přesně dva měsíce, co jsem začala. V poledních týdnech jsem dost zvolnila. Po přečtení dost článků na téma závislost na sportu jsem se nad sebou zamyslela a začala cvičit ripped od Jill plus běhání (žádné hodinové workouty). V posledním týdnu jen ripped, v neděli jsme zaběhli necelých 9 km a trochu mě pobolívalo koleno, tak jsem si dala pauzu navíc v pátek mě čekala zkouška tak jsem byla ráda, že stíhám aspoň ten ripped. Taky jsem zhřešila a po dvou měsících jsem si koupila čokoládu (k tomu učeníSmile ) a normálně mi nechutnala Very Happy Navíc jak nasněžilo, tak nemám moc dobré botky na běhání do sněhu. Tím se dostáváme k prvnímu úspěchu tohoto týdne. Posílala jsem "článek" do nike soutěže o nové botky shield, v pondělí mě oznámili, že jsem získala cenu za originalitu a jedny nike free run shield botky mi budou říkat pane Very Happy Doteď tomu nemůžu uvěřit (ten článek je dle mého otřesný, mohla jsem ho napsat lépe, ale psala jsem ho v pátek na poslední chvíli), ve středu jsem je byla vyzkoušet kvůli velikosti a už se nemůžu dočkat až mi dojdou a budeme je moc vyzkoušet Very Happy
Další úspěch, v pátek zkouška udělána, ač jsem díky jejímu průběhu a výsledku totálně naštvaná znechucená. Jsem se tomu učení nemusela tolik věnovat :/ A co dál? Po zkoušce jsem si šla zlepšit náladu nakupováním. Potřebuju nové kalhoty, stávající kalhoty začínají být podezřele velké a jedny už ani nemůžu nosit Smile Strašně se mi líbí teď ty barevné, co se nosí. V jednom krámě jsem na ně narazila v krásně tmavě modré, jenže velikost 34, takže sem jen smutně svěsila ramena a zkusila 36 černé a světlejší modré. Ale v kabince jsem zjistila, že ty světle modré sem vzala 38 místo 36, tak jsem je šla vyměnit a řekla jsem si proč ne a vzala jsem do kabinky i ty 34. A stal se zázrak já jsem se do 34 narvala :-O Pro mě absolutní šok a radost, měla jsem za cíl do Vánoc se dostat právě do této velikosti, ale slevila jsem z toho, když sem polevila v cvičení. Pravda kalhoty jsou z elastického materiálu a ještě se dost krčí, ale nasoukala jsem se do nich a dokonce i zapnula Very Happy Samozřejmě bylo jasné, že jdou se mnou domů a do Vánoc snad ještě nějaký ten cm půjde dolů, aby seděli perfektně. Taky jsem si vyzkoušela svoje vysněné šaty, samozřejmě velikost 34. Bohužel v nich stále vypadám jak kdybych měla místo zadku balon (především vůči pasu), ale věřím, že to dotáhnu k dokonalosti. Vyfotila jsem se v nich jak nějaká puberťačka v kabince, ale prostě stálo to za zvěčnění Smile

Momentálně mám za sebou, level 1, 2 a 3 dny levelu 3 rippedu a výsledky jsou tyto (červeně úbytek od posledního měření před třemi týdny, to povolení ve cvičení je na těch výsledcích znát):
prsa: 85 cm -1 cm
pas: 62 cm -1 cm
boky: 95,5 cm -1,5 cm
stehna: 52 cm -0,5 cm
váha: 56,5 kg -1 kg

A fotka v kalhotách a šatech Smile


Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Documentsj


Naposledy upravil Martulina Bambulina dne 8th December 2012, 5:10 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : zmenšení fotky)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty8th December 2012, 9:31 pm

wow, strašně ti to sluší na těch fotkách Smile jakej je vlastně tvůj cíl? mě připadáš hubená Smile to ani já se nenarvu do 34 :O Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty10th December 2012, 2:40 pm

Tak můj cíl je líbit se sama sobě Smile Nemám to nijak ohraničené cm. Už jsme se sebou spokojenější, ale pořád to není ono. Ty vnější stehna a zadek by ještě něco shodit potřebovali a pak bych chtěla být přeci jen vypracovanější, mít nějaké svaly Smile

Jo do 34 se sice narvu ale jsem v tom jak sardinka a hlavně kdyby to nebylo elastické tak to asi nezapnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty29th December 2012, 10:01 am

Tak už je zas asi na čase dát o sobě vědět Smile Přesně na Štědrý den jsem se vyfotila a změřila, zda jsem si splnila své cíle. Některé vyšly a některé ne, ale co za to že sem to nestihla se snad nestřílí a určitě to doženu. Výsledky po rippedu nejsou takové jaké bych čekala. Již tři týdny tělo stagnuje a váha ani cm nijak dolů nejdou (aspoň, že to nejde nahoru, krom váhy, ale to dle mého půl kila nic neznamená, zvlášť na té naší váze, které si na každou světovou stranu váží jinak ). To je tak od té doby, co jsem vynechala pravidelné běhání kvůli kolenu, teď se k tomu zas snažím vracet, ale koleno stále bolí, ale jak kdy a i intenzita je rozhodně menší. Takže mě pak doktor asi nemine.
Největší změnu pozoruju na břichu a rukách, konečně se rýsují svaly. Jen by se ten zadek, vnější stehna mohli přidat. Tam je tukových zásob ještě dosti Sad

Výsledky naměřené na Štědrý den:
prsa : 86 cm +1
pas: 62 cm 0
boky: 95 cm -0,5
stehno: 52 cm 0
váha: 57 kg +0,5
Fotky:
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Pedekv
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Boktp
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Zadek

Od nového roku mám v plánu střídat 6week6pack s Killer Buns & Thighs, k tomu běhání a jednou týdně pole dance Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Taky to zkouším
» Zas a znovu do boje!
» Jane cvičí a snad i hubne
» Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: