Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty5th September 2012, 9:30 am

Nikki je to prostá fyzika a matematika. Prijem a vydaj. Pokial mas dlhodobo nizsi prijem nez vydaj, prejavi sa to na zdravi a je uplne jedno, comu clovek veri.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty5th September 2012, 10:49 am

Samozřejmě, jde o příjem a výdej... o ničem jiném to není.

Pokud se Světluška, jak jsem pochopila, snažila mít příjem jen 1200 kalorií a spálila 300-600, tak je to prostě málo... sama o tom píšu hned několikrát na blogu na několika místech... takže jsme se jen prostě asi špatně pochopily. Pokud takto cvičí a takto spaluje, tak je logické, že by měla mít oněch až 1800 kalorií za den. Jednoduchá matematika Smile přesně jak říkáš Smile)) ten čístý příjem, po veškerém výdeji, musí zůstat na 1200. Ne 1200 a pak ještě pálit. To je prostě pro tělo málo.


Možná jsme se jen špatně pochopily.. třeba z příspěvku od Světlušky nejde poznat, zda byl její příjem 1200 kalorií čistý po všech odečtech a výpočtech, nebo opravdu jen jedla těch 1200 a ještě pálila, takže skončila za den na 900-600 kaloriích. Tomu bych se vůbec nedivila, že přijde únava, malátnost, neschopnost zvládnout cvičení. Není na to síla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty5th September 2012, 11:27 am

Tak to sme sa zle pochopili, pretoze to myslim presne ako pises.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty5th September 2012, 12:16 pm

Trochu jsem tu způsobila informační šum. Omlouvám se Embarassed
Jedla jsem 1200 a odpolko cvičením spálila 300 - 600...

Teď asi týden se snažím jíst víc, ale únava se dostavuje postupně až teď...


Jsem ráda že jste mi to tak polopatě podaly, protože čím víc jsem toho četla tím víc se do toho zamotávala...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty5th September 2012, 12:25 pm

Takze Svetlusko, zhrnutie je ze denne by si mala zjest aspon bazal, kratkodobo nie je tragedia jest menej (tyzden napr). Nikdy by si nemala jest pod 1200kcal, to uz je anorexia.

Tvoj denny prijem minus denny vydaj športom sa nesmie rovnat menej nez 1200kcal.

Nikki nech pripadne doplni.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty11th September 2012, 11:26 am

Začala jsem si zapisovat co jím do http://www.kaloricketabulky.cz/ .
Doufám že je to přechodný stav a tak během 14 dní, získám cvik a budu vědět aj bez zapisování. Jsem zvědavá na výsledek. S jejich pomocí bych během asi týdne měla dát dolů 0,5kg. Ale jelikož už vím že váha není to oč tu běžím, jsem oto zvědavější na cm Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty12th September 2012, 6:47 am

Ja som svojich 15kg zhodila prave vdaka tomuto webu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty12th September 2012, 8:33 am

A zapisovala jsi svoje pracovní aktivity? Jako práci v kanceláři
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty12th September 2012, 10:45 am

Já to asi zas napsala trochu nesrozumitelně Embarassed

Takže - zapisovala jsi si do aktivit i výdej v zaměstnání? (to co spáliš v práci)

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty12th September 2012, 6:22 pm

ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty12th September 2012, 8:14 pm

Aha Surprised

Já si za prácu něco málo započítám. Protože cítím, že už bych byla unavená.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty12th October 2012, 9:20 pm

Ja som kalórie nikdy poriadne nepočítala. Mala som približný prehľad, čo má koľko kalórií a jedlo, ktoré som zjedla, si asi mesiac zapisovala. Teraz to už, našťastie, nepotrebujem Smile Viem, koľko toho môžem zjesť Very Happy A určite nejdem pod 1200 kalórií Smile (teda už po odcvičení Smile ako ste písali niekde pred tým) a som zatiaľ veľmi spokojná s výsledkami a cítim sa omnoho lepšie Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty14th October 2012, 7:43 pm

Tak ja kalórie počítam neustále. Síce som tak chudnúť nezačínala, ale postupom času som bola nútená začať ich počítať kvôli nízkemu počtu. Teraz mám príjem 2000 kcal na deň - som v programe so Shaunom (Insanity) a budúci týždeň končím, tak sa to opäť o čosi zníži (vďaka bohu, už teraz neviem, čo s nimi Very Happy).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty14th October 2012, 8:08 pm

jaký kalkulačky na kalorie používáte? na internetu jsem dřív používala kaloricketabulky.cz ale maj tam trochu zmatky př. kaloricketabulky.cz šopský salát 100g = 92 kcal a zeleninový salát s balkánský sýrem 100g = 27 kcal přitom je to jedno a to samý, tak čemu věřit?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty14th October 2012, 8:54 pm

Skús si počítať cez toto: http://fatsecret.com/ ja túto stránku využívam stále. Smile Je to dosť dobré, povedala by som.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty14th October 2012, 9:27 pm

Taky používám Fat Secret Smile))

http://www.fatsecret.com/calories-nutrition/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty14th October 2012, 9:37 pm

kdybych tak uměla dobře anglicky abych věděla jaký jídlo se jak píše.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty15th October 2012, 6:20 am

Tak to nie je problém Very Happy Very Happy Skús google prekladač Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty15th October 2012, 8:29 pm

Já používám kaloricketabulky.cz jednak protože je tam čeština a české jídlo, dá se potravina přidat a taky proto že je i pro Android
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty15th October 2012, 8:34 pm

ještě dobrý je stobklub!! a jeho sebekaučink.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty7th January 2013, 9:41 pm

Ahoj holky, potřebovala bych se zeptat, už jsem z toho jelen....jedu teď několik dní podle kaloricketabulky.cz. Zapisuju jídelníček i aktivity. Bazál mám spočtený na 1700 kcal.
A třeba dnes jsem měla veškerý výdej (bazál, cvičení a další aktivity) 2571 kcal. Veškerý příjem 1359 kcal. To je asi málo, že? Nebo to stačí?
Na oněch stránkách píšou, že pro hubnutí musí být příjem o 478 kcal nižší než výdej (pro udržení váhy totožný)- v tom případě by to teda byla málo...už jsem zmatená Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty7th January 2013, 9:56 pm

1359 kcal? blázne, to je sakra málo, ještě k tomu když cvičíš, to je tak pro dítě.. opravdu bys měla jíst tak okolo těch 2000 kcal i trochu víc Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty7th January 2013, 10:52 pm

Určitě je to málo!!! Přidat, přidat, přidat! Kvalitní, vyvážené stavy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty8th January 2013, 7:53 am

Díky holky, já jsem si to myslela Smile Hlad sice nemám, ale říkala jsem si, že je to fakt nějak málo, že ty rozdíly jsou veliké Neutral A to nemluvím o některých předchozích dnech Embarassed
Tak já přidám, moc díky!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty8th January 2013, 5:16 pm

Holky, poraďte mi, co zdravého jíst, abych navýšila příjem kalorií??? Shocked Teď jsem koukala a i s večeří jsem -176 kcal...chybí mi tedy "dojíst" nějakých 1300 kcal Shocked
Jasně, že všechny jídla nejsou na tom netu spočítaná přesně, ale i orientačně je to masakr....a to hlad nemám...

Dnešní celkový výdej mám 2934 kcal a celkový příjem dne 1054 kcal Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
» Spalování kalorií
» Spalování kalorií,pocení
» Zjišťování kalorií a kilojoulů
» omílané téma - množství kalorií - help pls !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše jídelníčky-
Přejdi na: