Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty26th March 2013, 7:46 pm

Nejlepší koment měla nejstarší dcera. Težká puberta.. Ptám se:" Tak co, vidíš nějakej rozdíl?" Povídá naprosto vážně: " Jasně, na tý první fotce máš míň červený paty!"


Mě z nich jednou raní Very Happy Very Happy Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 7:48 am

Já teda vidím změnu na bříšku.Na týdení cvičení je to super. Jen tak dál.

Děti jsou prostě úžasné Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 6:14 pm

Montycka napsal:
Já teda vidím změnu na bříšku.Na týdení cvičení je to super. Jen tak dál.

Děti jsou prostě úžasné Very Happy

Děkuju, tvoje reakce mi moc pomáhají Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 7:29 pm

Hej!! kampak jsi Mirko zmizela????
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 7:31 pm

Promiň, já jsem pořádně dočetla celou diskuzi a přišlo mi, že se motám kam nemám. Moc to tu neznám zatím a tady se to jmenuje Vaše proměny - je to tvá diskuze. Myslela jsem, že se sem můj příspěvek nehodí, tak jsem ho smazala ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 7:33 pm

Mirka73 napsal:
Promiň, já jsem pořádně dočetla celou diskuzi a přišlo mi, že se motám kam nemám. Moc to tu neznám zatím a tady se to jmenuje Vaše proměny - je to tvá diskuze. Myslela jsem, že se sem můj příspěvek nehodí, tak jsem ho smazala ...

Mirko vůbec ne..já byla tak ráda, žes tu zakotvila...potřebuju parťáka jako sůl a vyhlížela jsem tu denně..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 7:35 pm

Mirka73 napsal:
Promiň, já jsem pořádně dočetla celou diskuzi a přišlo mi, že se motám kam nemám. Moc to tu neznám zatím a tady se to jmenuje Vaše proměny - je to tvá diskuze. Myslela jsem, že se sem můj příspěvek nehodí, tak jsem ho smazala ...

A mmch proč si neudělat tandemovou diskuzi?? Já budu jen ráda, když se tady budeme hecovat...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 7:38 pm

Tak ju, já jsem právě psala jen do diskuze na Insanity, ale tam pořád čekám na někoho Smile

Jestli tu můžu být, tak moc ráda Smile

O mně jsi teda asi četla, tak víš. Moc ti držím palce a do léta to s Jill určitě dáte !! Já na ní nedám dopustit, je skvělá a nastartovala mě po létech nehýbání.

Já nemám žádnou jakože motivaci, prostě chci být štíhlá jako jsem byla naposled v devatenácti letech. Vloni jsem zhubla 28 kilo, letos mám pět dole, pak jsem začala intenzivně cvičit začátkem února a váha se zasekla, potvora Smile) Ale centimetrově jdu dolů, i mi lidi říkají, že hubnu před očima, tak jsem spokojená, čeká mě ještě nejmíň 20 kilo.

Hodně mě chytlo cvičení, už mi nestačí půl hodina denně, kombinuju a tak, plavu, běhám (střídám chůzi a běh) a cvičím doma s Jill a teď zkouším Insanity.

Doma mi hodně pomáhají, abych i při dětech a domku a spoustě práce čas na sebe v tomto měla, jsem moc ráda Smile

Jak to máš ty? Cvičíš v jakou denní dobu nejraději a co na to říkají doma? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 8:03 pm

Mirko,

o Insanity jsem četla - víceméně prý samé "sado maso" ale věřím, že tam taky jednou skončím.

Četla jsem o Tobě jen letem, pak jsme s dětmi malovali hrnečky a já se chtěla vrátit a začíst se znovu, odpovědět ti, ale tvůj příspěvek tu už nebyl. Takže si z toho pamatuju spíš míň, než víc... Smile

Kolik máš dětí a jak staré? Já chtěla vždy nejméně tři a mám holku, kluka, holku..nejstarší je těžká poberta, klučík je od narození miláček a nejmenší dcerka má za týden 5 roků a je to šídlo nevídané, namíchané z obou straších sourozenců. K tomu mám ještě 10 měsíční fenku Českého strakatého psa. Bydlím s dětmi od srpna 2012 sama - manželství nedopadlo...Po 12ti letech doma jsem loni začala hledat práci a od ledna tedy chodím do práce.

Moje motivace...hlavně moje sebevědomí, od mala mám šílené komplexy z nohou, vršek ujde, ale spodek slízl vše, v životě jsem cvičila hodně a ta stehna prostě drží jak přilepená....no a za další - nový "partner, báječný mužský, bydlíme od sebe 40km, on z Prahy a já Kladno, ale jsme spolu co se dá, nejméně 2-3 večery spolu strávíme, většinou od pátku večer do neděle dopoledne.

Jinak váha mi jde nyní nahoru a docela mě to demotivuje...ale dost jsem o tom četla a prý je nárůst 2-5kg svalů ( dle kondice) v pořádku..ale stejně..časté vážení je prostě metla Sad Jenže, já nevydržím...

Cvičím podle toho, jak se vrátím z práce..v pondělí a středy máme úřední dny a tak se vracím kolem půl 6 večer, pak večeře dětem, úkoly a koupání..no prostě PO a St začínám kolem 18,30 Út, Čt a Pá cvičím cca od 15,30. Soboty bývám s milým, neděle cvičím někdy kolem 16h.

Jinak na jiný pohyb moc nemám čas, snažím se vrtět kdy se dá, u vaření, vytírání, chodím se psem na rychlé procházky.

Co se týče jídla hlídám se nejméně 20let.. začínala jsem v roce 1991 na STOB s paní Málkovou, v počítání porcí, kJ aj jsem profík Very Happy Nyní jím krabičkově, B,T,S by měly být OK, mívám problém se sacharidy..no znáš to...boj na dlouhou trať Smile)))

Tak a co ty o sobě více?

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 8:43 pm

Ahojte dievčatá, tak ak smiem, pridám sa tiež k Vám - mám 39, 4 deti, som 8 týždňov po poslednom pôrode. Po poslednom pôrode som si pri pohľade do zrkadla uvedomila, že vyzerám ako "vyzobaná slnečnica " a pochoplia som, že je najvyšší čas čosi zmeniť, lebo o pár rôčkov príde menopauza a to sa len bude ťažko udržiavať postava.

Sranda ešte pred mesiacom som si myslela, že pojem Jillian Michaels je názov nejakej diéty :oops:a len náhodou som vtedy prečítala nejaký článok o vraj geniálnom cvičebnom programe - a dnes som odcvičila 1. deň level 3 shredu - a ak som si doteraz myslela, aká som už mocná, tak dnes mi padla sánka Rolling Eyes, tento level mi prišiel dosť náročný - evidentne som stále slabá ako mucha - kliky, a sed-ľahy budú pre mňa výzvou. Mám extrémne slabé brušné svaly, nedokážem sa z ľahu zvidhnúť do sedu ani náhodou - budem musieť ten cvik nahradiť nejakým iným (asi skracovačky by mohli byť?). ...

Od pôrodu som zhodila cca 20 kg, ale samozrejme, išlo o pôvodnú váhu s bábätkom, plne dojčím, takže sa mi zhadzuje celkom ľahko, mám teraz 61 kg a 169 cm. Jedálniček som upravila, doobedu kombinujem predovšetkým sacharidy - bielkoviny, poobede bielkoviny -tuky a asi to fakt funguje, nie som hladná a kilá idú dole - no zadok sa mi trasie stále poriadne Very Happy. Na STOB sa chodím inšpirovať, ale počítať kalórie sa mi presne nechce, no sacharidy - cestoviny, zemiaky, pečivo ..., mäso si radšej vážim. Sladkosti osobne nemusím, no cestoviny v akejkoľvek podobe, to bolo moje najobľúbenejšie jedlo (kdeže sú časy, keď som si uvarila pol balíka cestovín a na posedenie ho zjedla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 9:02 pm

Já se ozvu zítra víc, slibuju a dobrou noc !!Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty27th March 2013, 9:09 pm

lacha napsal:
Ahojte dievčatá, tak ak smiem, pridám sa tiež k Vám - mám 39, 4 deti, som 8 týždňov po poslednom pôrode. Po poslednom pôrode som si pri pohľade do zrkadla uvedomila, že vyzerám ako "vyzobaná slnečnica " a pochoplia som, že je najvyšší čas čosi zmeniť, lebo o pár rôčkov príde menopauza a to sa len bude ťažko udržiavať postava.

Sranda ešte pred mesiacom som si myslela, že pojem Jillian Michaels je názov nejakej diéty :oops:a len náhodou som vtedy prečítala nejaký článok o vraj geniálnom cvičebnom programe - a dnes som odcvičila 1. deň level 3 shredu - a ak som si doteraz myslela, aká som už mocná, tak dnes mi padla sánka Rolling Eyes, tento level mi prišiel dosť náročný - evidentne som stále slabá ako mucha - kliky, a sed-ľahy budú pre mňa výzvou. Mám extrémne slabé brušné svaly, nedokážem sa z ľahu zvidhnúť do sedu ani náhodou - budem musieť ten cvik nahradiť nejakým iným (asi skracovačky by mohli byť?). ...

Od pôrodu som zhodila cca 20 kg, ale samozrejme, išlo o pôvodnú váhu s bábätkom, plne dojčím, takže sa mi zhadzuje celkom ľahko, mám teraz 61 kg a 169 cm. Jedálniček som upravila, doobedu kombinujem predovšetkým sacharidy - bielkoviny, poobede bielkoviny -tuky a asi to fakt funguje, nie som hladná a kilá idú dole - no zadok sa mi trasie stále poriadne Very Happy. Na STOB sa chodím inšpirovať, ale počítať kalórie sa mi presne nechce, no sacharidy - cestoviny, zemiaky, pečivo ..., mäso si radšej vážim. Sladkosti osobne nemusím, no cestoviny v akejkoľvek podobe, to bolo moje najobľúbenejšie jedlo (kdeže sú časy, keď som si uvarila pol balíka cestovín a na posedenie ho zjedla Very Happy

Ahoj, vítej...gratuluji k děťátku!

Já mám za sebou 8 dní a už pokoukávám po něčem novém, těším se na nový level..

Podle výšky a váhy musíš být dost štíhlá ne? Smile Samosebou, jinak vypadá 60kg tělo obalené sádlem a jinak čisté svaly:)

Jak máš staré děti? A pověz víc o soběSmile

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty29th March 2013, 10:54 am

ďakujem pekne za gratuláciu Smile, nestíham veľa prispievať, predsa len nás je doma dosť - mám 10 ročnú dcérku, 6 ročného synčeka, 4 ročnú dcérku a teraz tohto ani nie dvojmesačného synčeka.

No, presne, som presne ten prípad, kedy váha a výška klamú , navyše mám dosť širokú kostru - panvu, čo je síce fajn na rodenie detí Very Happy, ale na pohľad už nie. Tým pádom mi aj trochu tuku obalí zadok do poriadnych rozmerov. V najchudších časoch, pred 20 rokmi, keď som mala 52-53 kg som nikdy nedokázala znížiť boky pod 92 cm a pás 65 cm. Dnes mám síce menej kg ako Ty, ale miery väčšie - pás som mala pred cca týždňom cca 75 cm, boky 101 . A vždy som bola i ukážkový prípad, ako vyzerá na pohľad relatívne chudý človek, ktorý nešportuje a trasie sa mu každý mäkký kúsok tela Embarassed . Nemám za sebou športovú minulosť, na základnej či strednej škole mi učitelia skôr vytvárali odpor k športu a viac som sa začala hýbať až keď som sa spoznala s manželom - bicykel, bežky, turistika ... no do toho prišli deti a ja som opäť začala stagnovať, tak teraz som si povedala, že musím zabrať - hlavne kvôli zdraviu. Muž cvičí už pár rokov každý deň doma jogu, najstaršia dcérka šport vyslovene miluje, aj oni sú pre mňa výzvou.

Dnes som odcvičila 3 deň lv3, už je to o dosť lepšie, ale sed ľahy som vymenila za skracovačky - dobrý článok o brušákoch uverejnila Nikky .

Plánujem si po shrede dať Ripped a potom neviem, ale asi opäť zopakujem shred a časom možno dám nejaký iný komplexný balík od Jillian- pretože sama si určite nedokážem nakombinovať cvičenia a keď som čítala iné fóra, tak pozorujem, že tie žienky, čo si každý deň vyberajú čosi iné časom zisťujú, že zmeny sú pomalšie, že to tak dobre nefunguje - Jillian vie, čo robí, prečo aký cvik zaraďuje, ako striedať cardio a posilňovaním ...

Inak dosť mi pomohli rýchlo sa dostať do obrazu príspevky tereza0442 (je to osobná trénerka) z tohto fóra - http://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/posilnovna-chudnutie-otazky-a-odpovede-2/?post=last, jej rady skutočne fungujú a vyvracia mýty, ktorými je svet fitness zaplavený (snáď som mohla odkaz sem pridať).

držím Ti palce, Jillian je naša rovesníčka , nedajme sa zahanbiť Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty30th March 2013, 12:30 pm

Já se omlouvám, nějak jsem v jednom kalupu nebo co - a přeju pěkné Velikonoce !!Smile Tam kde jste vy, není tam náhodou jaro ?Smile U nás na něj marně čekáme Smile)

Iacho, píšeš zajímavě, mrknu na ten odkaz, jak to půjde - hodně mě teď tohle téma zajímá .

Jinak já mám čtyři děti, nejstarší 19 let maturuje příští týden, pak mám děti z druhého manželství, skoro 9, skoro 7 a pětiletého, všechny na střídačku: holka, kluk, holka, kluk.

Před pár lety jsem ovdověla, manžel tragicky zemřel při autonehodě, ne vlastní vinou ...

Teď žiju se skvělým mužem přes rok, která nás má rád všechny, už tak nějak oba víme, o čem je život, tak asi proto taková pohoda, dost mi pomáhá s dětmi, abych měla čas na sebe, protože za těch dvacet let jsem se na sebe totálně vykašlala a zase se chci vrátit do své staré já i tělesně Smile

Sedmiletá dcerka je hodně nemocná, tak není vždycky všechno jednoduchý (svalová atrofie, je na vozíčku), ale my celá rodina jsme hodně pro sebe, děti i já jsme si prošli velkou bolestí a tak si vážíme každého dne, i když to zní jako klišé.

To je ve zkratce něco o nás. Ve sportu vidím po létech další smysl života, kluci jsou také sportovně nadaní, hlavně ten starší, příští rok začne chodit na atletiku.

Přeju vám holky, pěkné velikonoční svátky !!

Odpoledne jdu na pátý den Insanity, tak mi držte palce, prý je to maso !!Smile)))

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty30th March 2013, 5:13 pm

Iacho, bohužel odkaz nefunguje, mrkneš se, jestli jsi ho nezadala špatně? Mě by to moc zajímalo, co tam píšou ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 9:57 am

Mirka73 napsal:
Iacho, bohužel odkaz nefunguje, mrkneš se, jestli jsi ho nezadala špatně? Mě by to moc zajímalo, co tam píšou ...
prepáč, tak tento odkaz snáď pôjde :

http://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/posilnovna-chudnutie-otazky-a-odpovede-2/?page=2


Uf, ani nevieš, ako Ťa chápem - prežili sme doma podobnú tragédiu, mne zomrel nevinne pri autonehode otec, už som síce vtedy bola i sama mamou, ale bolí nás to všetkých stále ...

život sa s Tebou veru nemaznal Crying or Very sad, prajem Ti, aby už všetko išlo len a len k lepšiemu a mohla si sa tešiť z každučkého dňa I love you

Insanity - to mi znie ako utópia , neviem, či sa niekedy k takému cvičeniu dopracujem Rolling Eyes, mne bohato stačí tých 20-30 min. + pridať k tomu pohyb vonku (bicykel, bežky ...), tak, aby som to mohla robiť dlhodobo, ako súčasť životného štýlu

Peknú Veľkú noc všetkým albino, u nás stále sneží santa
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 7:01 pm

Ahoj, tak se hlásím po ukončeném prvním levelu - jeden den jsem necvičila a ve finále se nějak spletla a dala 11 cvičení level 1. A mám velkou radost. Sice jsem nabrala asi 1,5kg na váze, ale když jsem koukala na fotky, tak mě potěšilo, že se mi zmenšil zadek a mezi stehny se mi prvně v životě dělá mezírka..takže vlevo fotka z 19.3. a vpravo dnešní. Rozdíl 12 dní Smile

D O K Á Ž E M E TO!!!

http://lynxova.rajce.idnes.cz/Promena#zadek1level.jpg

jméno a heslo: potokova

Jo a přestala jsem se vážit, šíleně mě to demotivovalo.

Jinak se mi krásně rovná břicho a držení těla, nicméně dávám foto jen té mojí největší radosti. Já snad nakonec ještě budu mít nohy ke koukání cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 8:35 pm

Bohužel se mi nejde přihlásit a heslo i jméno zadávám dobře Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 8:47 pm

Rosa18 napsal:
Bohužel se mi nejde přihlásit a heslo i jméno zadávám dobře Sad

To je divné....

tak dávám ještě jednou úplně nový odkaz"

http://lynxova.rajce.idnes.cz/Moje_promena_-_Po_prvnim_levelu#zadek1level.jpg

heslo a jméno: potokova

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 9:26 pm

Potoková napsal:
Ahoj, tak se hlásím po ukončeném prvním levelu - jeden den jsem necvičila a ve finále se nějak spletla a dala 11 cvičení level 1. A mám velkou radost. Sice jsem nabrala asi 1,5kg na váze, ale když jsem koukala na fotky, tak mě potěšilo, že se mi zmenšil zadek a mezi stehny se mi prvně v životě dělá mezírka..takže vlevo fotka z 19.3. a vpravo dnešní. Rozdíl 12 dní Smile

D O K Á Ž E M E TO!!!

http://lynxova.rajce.idnes.cz/Promena#zadek1level.jpg

jméno a heslo: potokova

Jo a přestala jsem se vážit, šíleně mě to demotivovalo.

Jinak se mi krásně rovná břicho a držení těla, nicméně dávám foto jen té mojí největší radosti. Já snad nakonec ještě budu mít nohy ke koukání cheers

potokova, tie nohy máš už teraz na pozeranie Surprised, neskutočné, ani nie dva týždne, gratulujem , to by si aj Jillian určite uložila medzi fotky svojich úspešných zverencov po jej cvičení ... (máš aj výbornú kvalitu fotiek pre porovnania), držím palce , len tak ďalej sunny

my to dáme ! ... dnes som tiež zistila, že už mám najlepšie brucho spomedzi všetkých žien v rodine, a to mám na rozdiel od nich 4 deti Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 9:45 pm

Fíííha, teda, taková proměna po prvním levlu! Shocked ¨
Smekám, jen tak dál cheers

Taky bych chtěla, aby mi to tak pěkně šlo Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 9:48 pm

Děkuji, už to jde Smile)... Tý jo, ty nohy fakt super, hustý za 12 dní, jen tak dál!!! Já zítra jedu na BR od Jill Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty31st March 2013, 9:54 pm

Lacha: děkuju, fotí mě 12,5 letá dcera, děkuju jí za to Smile

Neumím si Tě představit se nějakými 52kg Smile Dáš nám také nějaké foto?

MIRKA:
Au..svalová atrofie - chybí mi slova - znám jednoho hošíka od nás, co tímto trpí, je velmi statečný, ještě ho pamatuji o berlích, nyní už jezdí na vozíku..tyto nemoci mě dovádějí k zoufalství..člověk je bezmocný..
Já mám tu nejstarší dcerku atopika, ekzematika, astmatika..nyní je jakž takž ok, u druhého máme zase nedostatek růstového hormonu, bylo podezření na cystickou fibrozu a ta poslední se narodila " kleštěmi"..málem jsme na sále zůstaly obě dvě, vedena jako neurlogicky rizikové dítě, všechny ta vyšetření..holt předchozí porod císařským řezem spáchal své a děloha nepracovala jak měla..zkrátka, když taky koukám na ty naše příběhy...všechny jsme silné holky a dokážeme meaximum... Very Happy A TO JE ÚŽASNÉ!!!!!


Naposledy upravil Potoková dne 1st April 2013, 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty1st April 2013, 10:00 am

Přidala jsem do alba fotky z dnešního rána, moje dvorní fotografka ještě spí, tak jsou fotky jen obyč v zrcadle Smile Mám velkou radost.

A Váhy a míry - změny za měsíc snažení, z toho 13 dní s JIll Smile

Váha 66,1kg ( -0,4kg)

- začala jsem na 67kg 1.3: mezitím jsem spadla na 65kg, nabrala na 66,5 a zase klesám Smile

Paže 30,5cm ( -1,5)
hrudník 76cm (-2,5)
pas 72cm (-2cm)
boky 98cm (-1)
stehno 60cm (0)
lýtko 37cm (0)

na fotkách je krásně vidět, že ačkoli obvody spodku jsou stejné, tak mění tělo tvary a není obvod jako obvod Smile

http://lynxova.rajce.idnes.cz/Promena

jmeno a heslo: potokova

A jdu cvičit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty1st April 2013, 5:21 pm

omlouvám se, v předchozím příspěvku mi nefungoval odkaz na fotky - už je to v pořádku. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)   Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Nikolas: Chci být zase sexy!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: