Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty20th March 2013, 7:57 pm

Jen si odpočin:)

Mno a to na nohy se jak jmenuje?

Já tu rutinu cvičila, ale nevím, asi se k ní nevrátím, není to to co by mě jako bavilo...

Co joga nebo 6 pack?

Tááák, právě jsem po 2 měsících opět docvičila Jill, musím řícct že to byla paráda, ježiš, jsem nadmíru spokojená, dala jsem si svoje oblíbené cardio box... Fakt mám z toho lepší pocit než z insanity, tady jsem to dělala na 100% u insanity na 50% takže v konečný fázi si myslím, že s Jill budu mít lepší výsledky, fakt se necitím unaveně jak u insanity, fakt bomba...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty25th March 2013, 4:26 pm

Ahojky Ross, jakpak se ti daří? A co cvičíš? Já jsem byla v pátrání a zkoušení. Postupně si stahuji JM body revolution..........tak jsem zvědavá.Jsou krátké a super a střídám to s cardiem od Jill, 1 týdně insanity.A je mě fakt fajn........jídlo mám pod kontrolou a žádné večerní nálety na lednici.Ještě se mě líbí BOB, ale ta hodina je fakt moc....to dám tak 1 týdně.

Rutinu ani nezačnu........nelíbí se mě to.A Zuzce taky nemůžu přijít na chuť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty26th March 2013, 9:53 pm

Ahojky, já vůbec nestiham, druhy den nic. Je BR teda dobrý? Mám to stáhly ale nezkousela jsem to, takže to neděláš podle plánU BR?mno mne jak se blíží maturita tak hrůza bo. , ještě ani nevím co budu cvičit, možná celý to RB co myslíš? Boba dám až bude víc času, rutinu už ne, štve mě ze to flakam Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty27th March 2013, 8:02 am

Jé maturita.......tak to je jasný.Držim palečky ať to zmákneš v klidu a v pohodě.Já byla děsně vynervovaná.

Já jsem ted ve fázi, že cvičím co mě napadne. Střídám teda posilování s cardiem aby si svaly odpočinuly. Docela se mě zalíbilo body revolution od Jill,taky jsem zařadila kruhový trénink podle Laury.Občas dám Boba, ale je dost dlouhej.Někdy Insanity......když se chci zničit Very Happy

Dávám si teď takovej oddychovej čas...........nechce se mě jet žádnej program.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty29th March 2013, 7:16 pm

Ahojky, omlouvám se ti, že píšu až ted, ale je nějaký blbý období, takže jsem týden necvičila, nekomentuju to dál. Děkuju k tý maturitě, doufám že jí dám.

Já jsem se rozhodla, že od 1.4 dám BR od Jill, takže asi tak. Těším se, ještě jsemto nikdy necvičila, tak uvidíme.

Já právě měla oddychový čas až moc, co se týče cvičení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty2nd April 2013, 8:04 am

Ahojky Ross, to myslíš Body Revolution?

Very Happy:D:D já taky začala, ale beru to až od 2. levelu.........Nikki psala, že ta 1 je dost lehká.No ale začalo mě strašlivě bolet v krku takže se asi budu muset nejprve vyležet Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty12th April 2013, 4:11 pm

Ahojky, omlouvám se, že píšu až ted...
Tak jsem čla od pýtýho týdne, ta jednička fakt lehká!
Já jsem zase nějaká nachcípaná. Ale cvičit budu. Co ty? Jak to jde, Co cm a vahá?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty12th April 2013, 5:55 pm

Ross, taky jedu od 5 a cvičim i s nachcípáním.Ale váha je stejná možná i o 1 kg vyšší a cm stejné.Ale na pohled se trošilinku měním. A co ty?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty12th April 2013, 6:45 pm

Dá se říct, že já konečně zase začala scvičit až tuten týde, já se nějak neměřila, ani nevážila, popravdě se na to necítím, prootže bych byla zklamaná, za ty dna co jsem necvičila jsem určitě přibrala, pro mě je nehorší ta rýma u cvičení, ale dneska už mám odcvičeno a začíná mě bolet celý tělo, což je dobře, už mi chyběl tuten pocit Very Happy Ale i když jsem se dneska prohlížela v zrcadle, tak myslím že vypadám stejně. Změřím se asi až na konci měsíce, ale chci jít v pondělí na to měření tuku do lékarny, tak dám vědět!!!!! Co ty,byla jsi na váze?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty13th April 2013, 5:22 pm

Jojo byla a mám trošku nárust svalovky, ale ty tuky se mě stále drží. Ale co, hlavně že ty svaly jdou na horu a citím se lépe.No nechci to zakřiknout, ale zdá se mi že špek na břiše se dal na ústup.Tak uvidíme na fotkách.

Tak Ros určitě napiš jak si dopadla na vážení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty13th April 2013, 11:23 pm

Ahojky, jsem nemocná, jak jinak, tak jsem dneska cvičilajen 15 min. kardio, fakt to byl záhul, jakkdybych cvičila 1.5 hod. tak ale jsem ráda, i ta těch 15 min. Ale nebyl to asi moc dobrý nápad, je mi hůř Very Happy A ze včera mě bolí celý tělo Razz Dneska jsem se vážila doma, tak mám pořád stejně, cca. 68-69kg, tak jsem byla doopravdy překvapená, an to že jsem 3 týdny necvičila a jedla všechno možný a každý den sladký. Jdu tam v pondělí, takdám vědět Smiležádná sláva to nebude, ale co se dá dělat, i když mě mrzí že dnešek byl jen poloviční, ale zítra budu cvičit zase a už celý.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty15th April 2013, 3:19 pm

Jsem akorat ve skole, coz jen nejlepsi mozny cas precist si nejakou tu promenu. Vybrala jsem si tu tvoji a musim rict, ze jsi velmi sikovna, protoze ten pokrok je obrovsky! Moc ti gratuluju k tomu, co jsi dokazala. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty15th April 2013, 11:14 pm

Ty blááááho, tak to si mě potěšila, si ani neumíš představit jak!!!! Strašně moc moc děkuju, pro mě to hodně znamená. I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty15th April 2013, 11:14 pm

Ty blááááho, tak to si mě potěšila, si ani neumíš představit jak!!!! Strašně moc moc děkuju, pro mě to hodně znamená. I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty16th April 2013, 8:54 am

Můj názor na BR.......nevím zda je to 100%, ale to si myslím já. Proto aby jsi spalovala nejvíc tuku potřebuješ dobrou svalovinu takže, čím víc svalů tím víc spaluješ tuků. Ideální by asi bylo 3x týdně posilování 3x týdně cardio. Ale já dodoržuji BR a myslím že změny vidím lepší než u Insanity. Prostě na mě samotné cardio asi nepůsobí. Tím posilováním se lépe tvaruji. Samozřejmě u toho také něco spaluješ a hlavně spaluješ i po cvičení.

Také musím říct, že cvičím BR k tomu když mám čas jezdím na kole, pracuji na zahradě a 2x týdně chodím na zumbu takže já toho cardia mám víc než posilování. No zítra ukážu výsledky není to žádná velká změna je to pidi výsledek, ale je a to se počítá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty16th April 2013, 11:06 am

Nemas vubec zac. Smile Opravdu je to velky uspech a verim, ze se ti bude darit i nadale. Mas za sebou velky kus cesty. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty16th April 2013, 2:26 pm

I tobě držím palce!! Smile

Tak a jinak sjem dneska došla do té lékarny, je to přesně měsíc, co jsem tam nebyla, takže:
Minulý měsíc procento tuku
byl-31.6%
Váha-22.4kg

Dneska:
29.9% tuku
20,70kg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty16th April 2013, 2:42 pm

Týýýýjo Ross no to je bomba. Tak o tom si můžu nechat zdát. Fakt super.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty16th April 2013, 2:50 pm

Ooo děkuju, jsem překvapená, páč vážím víc aso o 8deka Very Happy Neboj, taky se dočkáš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty22nd April 2013, 3:48 pm

Konečně se váha hla dolu a já mám 67.5kg, omg, hustý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty22nd April 2013, 8:52 pm

Gratuluji ke krásnému úbytku cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty23rd April 2013, 12:17 am

Děkuji Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty23rd April 2013, 8:52 am

krásně ubýváš ;-) gratuluju :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty23rd April 2013, 11:19 am

Jen at to takhle pokračuje Razz děkuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty26th April 2013, 9:52 pm

Moje new fota na blpgu Smile)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 10 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Honey88 a její snaha :D
» Agafja a její změny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: