Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínám! Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínám! Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínám! Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínám! Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínám! Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínám! Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínám! Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínám! Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínám! Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínám! Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínám! Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínám! Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínám! Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínám! Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínám! Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínám! Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínám! Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínám! Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínám! Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínám! Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínám! Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínám! Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínám! Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínám! Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínám! Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínám! Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínám! Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínám! Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínám!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Začínám!   Začínám! Empty5th August 2012, 3:21 pm

Ahoj Smile
Začala jsem od středy s dietou,ale ne nějak extra.. omezila jsem zatím tučné potraviny a sladké.. ale zrovna včera jsem snědla půlku fidorky :/ Miluju sladké.. V tu středu jsem cvičila 6 week 6 pack docela makačka ale baví mě to.. ve čtvrtek sem necvičila jedla jsem zdravě.. v pátek jsem si dala opět 6 week 6 pack a včera jsem začala s 30 shred day.Už před měsícem jsem tohle cvičila ale nedostala jsem se dál,skončila jsem u 1 levelu,vzdala jsem to protože jsem si řekla že nejsem moc tlustá abych zhazovala a říkali mi to i ostatní.. ale furt jsem na sobě něco viděla.. Mám 175 cm/65 kg.. Míry: 89-74-96.. Jsem spíše do tvaru jablko mám trošku bříško a hlavně ty špeky okolo pasu nebo jak se tomu říká,není to hezké,zejména když si dám kraťasy a uplé tričko,toho bych se především chtěla zbavit aby to nebylo tak velké,a potom pas.. ubrat hlavně na pasu alespoň 5 cm,vždycky je co zlepšovat :)Trošku stehýnka zmenšit,jinak je to v pořádku.. Ale potřebuji nějakou motivaci a našla jsem tvůj blog a moc se mi líbí.. šla jsem i do tohohle fóra a byla bych ráda kdybych v tom nejela sama,zároveň by jsme se nějak podpořili Smile ikdyž ty už máš v tom hubnutí dost za sebou Smile prostě potřebuji inspiraci,motivaci.. Very Happy:) a Bojovat hlavně s tým žrádlem! Very Happy Nebo jídlo prostě miluju Very Happy
Chtěla bych se zeptat jak hodně jsou velké změny po 30 shred day? Smile Dneska pojedu 2 den 1 levelu,budu se snažit jíst zdravě,zítra půjdu na velké nákupy a nakoupím si samé dietní věci Very Happy mám k tomu 30 shred day něco přidat? Smile Děkuji předem za odpověď Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty5th August 2012, 5:49 pm

Ahoj, rozhodně přeji, ať to vydržím a předčasně nevzdáváš. Váhu máš ideální, ale zpevňovat je vždycky co Smile) Takže se určitě zakousni a makej Smile)

Jaké jsou změny po 30DS je opravdu těžká otázka, protože to záleží na každém člověku individuálně, kolik momentálně měří, váží, jakým stylem se stravuje. Někdo zhubno jedno kilo, někdo 5, na tohle se prostě odpovědět nedá Smile)) Vynalož maximální úsilí a určitě budou maximální výsledky Smile))

Jestli k tomu chceš něco přidat, přidej Smile Taky, to záleží na každém člověku. Já cvičila jen 30DS, přeci jen toho času skrz práci moc nebylo. Přizpůsob cvičení tomu, na co máš i sílu, nejde o to, aby se tělo co nejdřív unavilo, ale aby co nejdéle vydrželo.

Pozor na dietní jídla. Ne vše dietní se jako dietní chová Wink)) raději vybírej zdravá jídla Smile)

Držím palečky, ať se krásně rýsuješ Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty5th August 2012, 6:33 pm

Taky držím palce, taky jsem vlastně začala nedávno (ač už poněkolikáté Very Happy) Smile Společně dojdeme do našeho cíle Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty5th August 2012, 6:38 pm

Snad se mi to podaří,už je na čase a pořád říkat nechám to na příště už mě nebaví Very Happy Smile
Ano,ano.. dietní jídla vždy nejsou dietní Very Happy nakoupím si hlavně hodně zeleniny,zeleninu mám nějak i radši než ovoce Very Happy Mám všechno takové nezpevněné,nelíbí se mi to vůbec.. hlavně břicho,nožky zpevnit potřebuju no zkrátka tak celkově,snad se mi to podaří Very Happy Smile Kdyžtak sem dám i nějakou fotku potom:)
A děkuji. Smile

Tak jdeme na to! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty5th August 2012, 6:48 pm

Těším se na ty fotky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty8th August 2012, 1:45 pm

Taky jsem začla někdy v červnu s 30DS a potom to vzdala, ted jsem do toho šla znova a už cvičím třetí týden, pomalu si zvykám na režim každý den aspon hodinka nějakého cvičení a je to fajn Smile ( akorát ta strava nebývá uplně dietní Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty8th August 2012, 6:07 pm

Taky se hlásím, že (věčně) začínám. Už ani nevím, kdy jsem začala (celá nadšená) poprvé s 30DS. Mám dojem, že cca 14 dní po té, co začala Nikki. A kde je ona a kde já. Škoda mluvit Laughing. A teď je to tak, že dnes jdu na 3 den 2.lvl 30DS. Fakt doufám, že vydržím co nejdýl. Záměrně neříkám celý měsíc bo mě to akorát stresuje. Je to prostě každodenní boj, aspoň pro mě teda určitě, čekám, kdy nastane ten zlom a budu se na cvičení těšit a bude mě chybět, prostě, kdy si na něho vypěstuju zvyk. Zatím je to fakt boj s nechutí a já nevím čím vším, ale naštěstí pocit po cvičení je vždy perfektní a i pro tento důvod to dělám. No a jídlo, to je další kapitola, zatím jsem docílila aspoň toho, že nepřibírám. Sice nehubnu, ale aspoň něco:) tak hurá do boje!Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty8th August 2012, 7:52 pm

pesi napsal:
Je to prostě každodenní boj!Smile

Přesně tak Smile I pro mne, nemysli si Very Happy Sice jsem se už "vychovala", ale někdy bych si dala po té čuni, co všechno bych sežrala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty8th August 2012, 7:53 pm

No ono to hubnutí,cvičení,zdravá strava začíná v hlavě a je to těžký boj to je fakt..:/ děsím se toho že to nevydržím,ale myslím že jsem na dobré cestě.. týden jsem neměla čokoládu ani další sladkosti.. ale asi je to i tím horkem nějak na to není ani chuť..ale co potom až se ochladí? Very Happy Nesmíme to hlavně vzdávat Smile Včera jsem cvičila opět 30 shred ale až došlo na cvik jak kdyby sedy lehy tak mě příšerně křuplo v zádech a nemohla jsem ani vstát tak jsem nemohla včera vůbec cvičit.. :/ tak dneska si do toho ještě něco přidám..hlavně nevzdávat to,jít si za svými sny Smile a udělat proto co můžeme.. Tak stále bojujeme,holky! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty11th August 2012, 6:46 pm

Čaute, taky už nějakou dobu se snažím jako všichni tu. Ale mám jeden problém. Stydím se přiznat že cvičím. Možná mít postavu jako už má tady většina z vás tak bych se nestyděla ale vzhledem k tomu že stále mám přes 90kg živé váhy tak se stydím. A vyloženě nesnáším, když můj muž před někým řekne že na sobě tvrdě makám. No makám ale jaksi mám pocit že výsledky nevidět... Prošel si tím tady taky někdo. Dík
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty11th August 2012, 6:55 pm

Myslim, ze tým si asi presiel kazdy. Nie je sa preco hanbit, bud na seba hrda.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty11th August 2012, 7:17 pm

Vůbec se nestyď!! A pokud o tobě tvůj muž řekne že na sobě tvrdě makáš, tak to teda tyjo Shocked !! Radši bych z toho měla radost, že tě takhle podpoří, můj přítel by to pravděpodobně neřekl nikdy Very Happy Taky jsem začala cvičit, bude to skoro měsíc, taky to není zatím vidět, ale co, i kdybychom měly cvičit jen pro dobrý pocit tak to bude stát za to, držím palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty12th August 2012, 9:24 am

Světluška: je skvělé, že partner dodává podporu, což se u toho mého říct nedalo. Když jsem řekla, že jsem si ten den zacvičila a že budu denně, řekl mi, že jsem blázen a ještě se tak usmíval, jakože "to tě chci vidět" ... a teď spousta keců, jak mi to sluší... ale ta hlavní podpora u něj nebyla, musela jsem sama... takže buď ráda, že máš takového chlapa Smile))) nestyď se a nech si ten hlavní moment "překvapení" na pozdější chvíli, garantuji, že bude stít za to a všem spadnout brady Wink))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty12th August 2012, 2:44 pm

Ahoj všem,

ráda bych se mezi vás přidala:)

Mám cca půlročního chlapečka a ještě jednoho 4letého rošťáka k němu, no a nalijme si čistého vína, po dětech ta figura už není to, co bývala.... Samozřejmě to není dětmi, ale je fajn, mít to na koho/co svést:-D

Zhruba před měsícem jsem začala cvičit 3O DS, každý večer běhám (když to nejde, cvičím). S jídlem jsem to zkusila po "Havlíčkovsku" a za necelé tři měsíce (to jsem ještě necvičila) jsem shodila 7kg, no ale dala jsem si pauzu, protože se mi to jooo zdravé jídlo přejedlo a zase jsem si začala dopřávat...Sad Naštěstí se teda váha nahoru nehla ani o píď (díky běhu).

No a teď v týdnu jsem narazila na Nikiiiny stránky (Díky Bohu) a rozhodla jsem se, že do toho jdu. Protože kojím, nastavím si příjem lehce výš a snad to bude fungovat. Tak držte, prosím, pěsti8)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty12th August 2012, 5:18 pm

To víš, že jo Smile) Vítej u nás Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty12th August 2012, 7:34 pm

Miriam: Vítej mezi námi!

Světluško: To se časem poddá.. Za čas budeš hrdá na to, že cvičíš, uvidíš!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty12th August 2012, 8:24 pm

Všechny nově příchozí taktéž velmi pěkně vítám a těším se na vaše proměny. Nejdůležitější je první krok, pak už to půjde jako po másle. Držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty12th August 2012, 9:16 pm

Díky moc za milé přijetí Smile
Dnes jsem se sebou moc spokojená, zvládla jsem jídlo a 2x cvičení, hříchy žádné, pocity skvělé Very Happy
Jo, na večeři jsem vyzkoušela ty ovesné placičky, co na ně dávala recepis Nikki - byly naprosto úžasné! Dala jsem tam teda trochu česneku místo petrželky, páč nemám nakoupíno, no a fakt jsem si moc pochutnala. Mám tucha, že kdybych je udělala jako přílohu k nějakému masu, dají si říct i moji chlapi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty13th August 2012, 6:55 am

Jsem ráda, že placičky chutnaly Smile)) a česnekem, proč ne... Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty14th August 2012, 3:17 pm

Poslušně hlásím Smile
Pas: - 2 cm ! Smile
Boky: -1 cm

Dnes jsem se vážila a házali mě tam čísla 63 dokonce i 62,5 takže mě to motivuje pokračovat dál! Smile Fakt to jde dolů Smile A od té doby co pravidělně cvičím nejsem vůbec unavená,energická Smile
Sladké nejím vůbec,cokoliv mě kdo nabídne řeknu prostě ne ikdyž mě přemlouvají,chce to vůli,musíte to chtít Smile a já a vy ostatní to dokážeme! Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty14th August 2012, 3:21 pm

šikulkaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!! Smile)))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty14th August 2012, 4:15 pm

A vážně,buďme rádi že cvičíme,snažíme se,buďme na to hrdí,nestyďme se Smile I já jsem přišla na to,že je lepší říct "Cvičila jsem" než "Ležela jsem na gauči a cpala se čokoládou" Solidní lidi nás podpoří a ocení to.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty14th August 2012, 4:19 pm

Az teraz citim miriam a vitam dalsiu bezkynu. Smile

Samozrejme aj ostatne nove clenky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty14th August 2012, 4:24 pm

Zatím jsem se neměřila ( změřím se na konci 30DS před Ripped in 30 a budu pozorovat změny ), ale dneska jsem prošla kolem mamky a ta mi říká: tyjo, jsi nějaká hubenější ne? Shocked tak mám radost, po tom včerejším fiasku s váhou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty14th August 2012, 6:06 pm

Gratuluji všem k úbytkům na cm i váze! Jste šikulky, jen tak dál flower
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínám!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nikol33 - Začínám
» Začínám 10.3.2014
» Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: