Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Insanity workout - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Insanity workout - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Insanity workout - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Insanity workout - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Insanity workout - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Insanity workout - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Insanity workout - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Insanity workout - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Insanity workout - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Insanity workout - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Insanity workout - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Insanity workout - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Insanity workout - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Insanity workout - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Insanity workout - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Insanity workout - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Insanity workout - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Insanity workout - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Insanity workout - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Insanity workout - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Insanity workout - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Insanity workout - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Insanity workout - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Insanity workout - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Insanity workout - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Insanity workout - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Insanity workout - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Insanity workout - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Insanity workout - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Insanity workout - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Insanity workout

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 4:32 pm

Ono to může být tím že to bylo pro tělo náročný, takže se to třeba zlepší samo až ti vzroste fyzička. Nebo tim že si cvičila po oběde a mela si treba těžší jídlo tak ta pauza mezi obědem a cvičením byla málo, tak zkus příště jen něco malého před cvičením, líp si to načasovat uvidiš Wink Jinak mě teda pobavilo že cvičíš rok ale měla si pauzu půl roku Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 4:40 pm

Já jsem dnes začala RECOVERY WEEK a připravuji se na druhý měsíc Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 5:34 pm

Dee18 napsal:
Ahoj, dneska jsem se "hecla" a zkusila taky Insanity a to konkrétně druhý den - Plyo. Včera jsem ještě k večeru udělala Fit test, abych dneska mohla pěkně začít. Jejich warm up jsem jela současně s nimi, zastavila jsem asi jednou, abych na pár vteřin vydýchala. Snažila jsem se a šlo mi to, i protažení jsem zvládla docela obstojně. Pak ale přišla ta hlavní část a já jako bych měla na nohy přivázáné kusy betonu. Very Happy Tak jsem jela s více přestávkami s tím, že to prostě dojedu. No dopadlo to tak, že už jsem na video jenom zírala a před očima se mi dělaly mžitky a myslela jsem, že to se mnou sekne. Pak se mi ještě jako bonus udělalo z ničeho nic zle od žaludku a chvilku jsem byla přesvědčená o tom, že půjdu odevzdat oběd. Nevíte, čím by to mohlo být? Musím podotknout, že jsem schválně čekala víc jak hodinu a půl od oběda, aby mi nebylo těžko, tak je mi to divný. Jinak se cvičením zkušenost mám, už skoro rok s přestávkami cvičím Jill (no dobře byla tam jedna asi půlroční megapauza, ale to je moje blbost, že jsem se na to vyprdla Very Happy Embarassed ) Byla bych vděčná za rady, protože bych tenhle program chtěla zařadit alespoň párkrát do týdne, ale bojí se, že mi zase bude špatně v průběhu. Crying or Very sad

Dee, je to jak píše Myšička, je to pro tělo moc náročné a pokud chceš setrvat, navyšuj postupně a nech tělo po takovém cvičení odpočinout, druhý den si dej něco lehčího. Já bych byla hrozně ráda fanouškem tohoto cvičení, ale nemůžu, taky mi dělá problém a hrozně ráda bych to měla jinak Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 5:42 pm

Děkuju moc za radu, příště zkusím cvičit až dýl, po nějaké svačince menší a uvidím. Ale štve mě to, chtěla jsem to zkusit vážně jako program, ale teď nevím jak na to. Asi bych zítra dala to Cardio power resistance a uvidím co to udělá. Smile
A ještě bych se tě chtěla zeptat, když už máš zkušenost, myslíš, že vadí když třeba nějaký cvik nepojedu jako oni, ale řekněme třeba polovinu času nebo si to mám vždycky pauznout, vydýchat a jet s nima? Právě se bojím, že když to budu šidit, nikdy se nedostanu do fáze kdy to budu vážně zvládat. Rolling Eyes
Jinak ta půlroční pauza tam byla spíš jako vtípek, protože loni touhle dobou jsem začala, cvičila s Jill asi tři měsíce a začala před nedávnem. Very Happy Když o tom teď uvažuju, asi to bylo víc jak půl roku flákání Very Happy
A odpusť mi moje hloupatý dotazy, ale vážně bych to chtěla cvičit co nejlíp, bohužel nějak to nejde podle mých představ. Very Happy

Nikki: Děkuju za odpověď, jak jsem psala výše, zítra asi ještě zkusím jedno video a podle toho uvidím, jak to budu zvládat. Protože je vážně možné, že to bylo i tak moc brzy po obědě a tělu to prostě nedělalo dobře. Každopádně to nechci přepísknout a když to nepůjde ani zítra, zkusím zařazovat třeba dvakrát do týdne, aby si tělo na tuhle šílenost zvyklo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 5:44 pm

šílenost je správné slovo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 5:50 pm

Dee neboj dej zítra Cardio recovery at si telo odpočine - není to žádná šílenost spíš takový protahování, trosku posilování vlastní váhou a pár prvků z jogy je to taky odpočinkový Smile Já některý cviky taky nedávám tak dlouho jako oni, hlavně v Pure cardiu, tam se jede cvik vždy jednu celou minutu a to je hrozně dlouhý, já radši kratší dobu a víc cviků. Takže se zastavim, vydechnu a jedu dál Laughing Neboj, fyzička ti pude nahoru i tak, za měsíc uvidíš jak to budeš zvládat mnohem líp, ale makačka to bude pořád Very Happy A ze zkušeností vim, že druhý měsíc budeš vzpomínat jak to bylo jednoduchý, je to prej šílenost všech šíleností Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty25th March 2013, 6:23 pm

Tenhle program vážně dostál svému jménu - skutečná šílenost jak má být. Very Happy Taky jsem slyšela zvěsti o tom druhém měsíci. Shocked
Jinak dám na tvou radu a zítra zkusím to recovery a resistance nechám na středu. Zítra stejně nebude tolik času, takže to bude takhle lepší. A ve čtvrtek uvidím, buď nějakou Jill nebo další Insanity. Podle toho na co se budu cítit. Tak. Twisted Evil
Myšičko, každopádně pak dej vědět, jak druhý měsíc zvládáš, jsem docela zvědavá na tvůj názor. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty26th March 2013, 9:36 am

Tak dej vědet jak se ti cvičilo Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty26th March 2013, 3:40 pm

No tak z Insanity jedu pouze Plyo a to jen prvních dvacet minut - warm up a protažení. A pak se vrhám na ZWOW. To ostatní už mi přinde jako celkem záhul, ale jako pro zahřátí supr. Jo a pak ještě půlku z Burepees challenge, tu druhou po ZWOW.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty27th March 2013, 9:02 am

takze ja aj po 2tyzdnovej pauze citim kolena, takze tento program musim vypustit....je super, ale zdravie je prvorade....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty27th March 2013, 2:50 pm

dnes jsem dělala již v pořadí 3. fit test, zde je porovnání všech tří, nic moc, čekala jsem, že díky zwow to bude lepší.. uvidim, snad se to jednou zlomí Smile

Insanity workout - Stránka 6 Fittest

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty27th March 2013, 2:54 pm

Tak ale zlepšení tam je Wink a nechystáš se Seasko někdy na celý Insanity? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty27th March 2013, 4:12 pm

chtěla jsem, ale z časových důvodů bohužel, možná tak o letních prázdninách Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty27th March 2013, 5:09 pm

Ahoj holky,

marně na netu hledám diskuzi k Insanity, tak mě napadlo zajít na forum Nikki a je tu, paráda Smile

Jsem oproti asi většině tady v podstatě začátečník, cvičím pár měsíců (převážně Jill), začla jsem běhat (chodoběhat) a tak 3x týdně chodím plavat.

Předevčírem jsem objevila Insanity.

A zamilovala se Smile

Dnes mám za sebou druhý den, včera Fit Test. Je to síla. Mám velkou rodinu a čas musím nějak dělit, navíc nechci cvičit jen toto, takže asi nebudu dodržovat workouty den za dnem, občas bude přestávka - ale určitě Insanity cvičit chci !!

Jdu prolézt vaší diskuzi, abych byla trošku v obraze.

Hezký den !!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty27th March 2013, 9:17 pm

Mirka73 super! aspon někdo to bude cvičit se mnou Laughing Mmch. cardio power and resistance co tě čeká zítra mám hrozně ráda Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty28th March 2013, 5:49 pm

Mysickoo, díky - dneska mi to nepřišlo tak šílený, jako včera. A zítřku bych se snad neměla také bát, co myslíš ? ( Cardio Recovery).

Ty jsi jak daleko? Pocity? Já mám skvělou náladu, je to skvělý cvičení, i když častokrát si člověk hrábne teda Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty28th March 2013, 6:06 pm

Cardio recovery? Tak to si krásně "odpočineš" Wink Je to takový protahování, trošku posilování, trochu joga a jak říká Shaun není to v tom programu od toho, aby se to vynechávalo, je to stejně důležitý jako ostatní workouty Wink

Jinak já jsem dnes 4. den v RECOVERY WEEKU
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 10:29 am

Tak jsem dnes ukončila RECOVERY WEEK a tím 5. týden Insanity cheers Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 10:47 am

Šikula myšičko! Smile Já jsem prozatím Insanity odložila, napřed naberu trochu kondičku na Bobovi a tak a pak postupně začnu zařazovat i Insanity.
Jinak pozoruješ na těle nějaké změny nebo je to spíš o tom, že nabereš víc sílu? Protože jsem slyšela, že Insanity není vyloženě na hubnutí, ale zase se mi to zdá divný, když je tam tolik vražednýho cardia.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 11:14 am

Ahoj holky,

mě čeká dnes pátý den s Insanity, Pure Cardio.

Mysickoo, ty vado, jsi dobrá !!! Jsem zvědavá, jestli tam vůbec kdy dojdu !!

Včerejší recovery jsi měla pravdu, ale ne že bych se teda nezapotila !!!Smile

Těším se dnes odpoledne na Pure, doufám, že to zvládnu.

Dee18 - já jsem na začátku, ale určitě hubnu, ale zároveň i nabírám svaly, já mám ještě hodně tukových zásob, takže je kde brát a na centimetrech vidím, že to funguje Smile Vážit se budu pozítří.

Zatím mé nadšení z Insanity trvá, akorát jsem si chtěla za 14 dní udělat devítidenní detoxikační jarní kůru, ale docela se bojím. V podstatě tři dny bych byla převážně jen na zeleninových a ovocných šťávách a to mi v kombinaci s Insanity, náročností a výdejem energie moc dohromady nejde. Takže přemýšlím, co s tím ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 11:45 am

Mirko, to je super! Smile A co jsem koukala, Pure cardio vypadá jako docela solidní masakr. Twisted Evil Jinak k tomu detoxu, asi bych buď dala pauzu od Insanity nebo nechala být detox, protože celkově bys mohla mít méně energie a nemuselo by to dělat dobrotu. Já třeba i když míň jím přes den, tak to na kvalitě cvičení pozoruju, takže si na příjem dávám pozor, aby tělo mělo "z čeho jet" a mělo sílu. Ale ber to jenom jako můj soukromý názor, nejsem odborník. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 5:10 pm

Dee18 - jako masakr to teda byl!! V druhé půlce žádné watter break, jelo se pořád, šílené tempo!! No kliky jsem pak už dávala jen holčičí, abych nevypadla z tempa, ale pánské bych nedala ani náhodou, na podlaze pode mnou louže potu - myslím, že budu muset dát celý Insanity několikrát, než to vypiluju k dokonalost Smile

Ale jedu na maximum svých možností a mám skvělou nádalu po každém workoutu Smile

Děkuju za názor, myslím si to samé co ty. Ráda bych ale přece jen nějakou mírnou detoxikaci promyslela, tak uvidím. Přednější je mi ale cvičení. Přes rok se snažím jíst zdravě, těch jídelních hříšků je pramálo, jako hlavní vidím kafe (kterého se ale nevzdám:)), jen případně v tom očistném týdnu, to bych mohla zvládnout Smile

Vloni jsem bez cvičení jen úpravou jídelníčku shodila 28 kg, letos v lednu 5, ale co cvičím, váha v podstatě stojí a centimetry ubývají. Chvíli mě to trápilo, protože potřebuju shodit ještě tak dvacet kilo (a to nebudu na ideální váze, ale na tzv. rozumné vzhledem k blížící se čtyřicítce), ale už to neřeším, protože se díky cvičení s Jill a teď s Shaunem, cítím skvěle !! A evidentně to funguje Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 5:29 pm

Dee změny na těle moc nepozoruju, opravdu ta fyzička je super ale já chci taky nějaký změny, ne hubnutí ale svalíky tak třeba se někdy dočkám Wink

Mirka detox a Insanity určitě nejde k sobe. Při insanity bys měla dokonce jíst o dost víc aby tě to nepoložilo Wink Jinak teda Pure cardio je pro mě nejhorší workout zatím Very Happy Ani mi tak nevadilo že tam není pauza ale já nemám ráda když cvik trvá tak dlouho celou minutu, to je pro mě hrozný, já radši víc cviků a kratsí dobu Laughing A počkej až k Pure cardiu ještě přibude cardio ABS Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 6:57 pm

Myšičko, no těším se, za týden mi Pure cardio s tím abs čekaj, radši nechci vědět Smile)

Já si právě myslím, že typický detox nepůjde ...

Myšičko a ty máš zítra den volna a pak jdeš na ten zabijácký druhý měsíc?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty30th March 2013, 8:16 pm

Mirko, já kafe jako hřích neberu, dávám si do něj jenom trošku mléka a naučila jsem se nesladit. Vždycky mám po něm energii, tak se ho přece nevzdám. Laughing
Jinak s tou louží potu na zemi to mám při cvičení stejně, doma nemám ani podložku, tak mi pokaždé ke konci ujíždějí ruce (což je při plank pozici celkem problém Very Happy )
Myšičko, to je škoda, že se větší změny nekonají. Ale zase posílení těla taky není na škodu, to je jasná věc. Smile Já teď na začátku vybírám cvičení, při kterých uvidím výsledky, abych měla motivaci jet dál. Ale stejně Insanity zatím není nic pro mě, tak nevadí. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Insanity workout - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Insanity workout
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Insanity workout - odkazy
» Jillian Michaels - Standing Abs Workout

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: