Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 4:23 pm

[i]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 4:33 pm

Vezmi si tolik, kolik zvládneš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 5:01 pm

jak na kterej cvik Smile třeba na air squat u zwow jsem si dneska brala jen 3,75 kg na jednu činku Smile když dělám pak cviky na bicepsy tak zvedám na jednu ruku 6,25 kg Smile a kettlebell většinou něco přes 7 kg Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 5:02 pm

jde o to jestli máš nějakou sílu nebo teprve začínáš a co chceš cvičit Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 5:28 pm

Postupně si zvedej podle toho, kolik zvládáš. Není to o tom, že si vezmeš 5 kg do ruky a sotva dvakrát to zvedneš. Začínala jsem s 1 kg a bylo to na mě u Jillian až dost. Pak jsem cvičila v pohodě i se 3 kg při Jillian. Dnes by to bylo třeba 5kg.
Ale jsou i jiné typy tréninků, silový, rýsovací.. a to je o ničem jiném. Rozdíl je i v tom, že u některých programů, máš v ruce činky i 30 minut. Zatímco zaměřený trénink na ruce v posilovně je zase koncipován jinak. Jinak jak psaly holky přede mnou, souhlasím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 5:31 pm

A nejlepší činky jsou nakládací, z těch nikdy ,,nevyrosteš". Pořád si můžeš nakládat. A nejlépe rukavice k nim :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 6:06 pm

Hmm... já začínám Ripped zítra, a asi si na poprvé vezmu 1,5 kg, pak mám ještě 2 kg činky a 6 kg kettlebell.

Uvidíme Very Happy

Lauro, jaké máš ty rukavice? Uvažuju, že si je pořídím také. Nějaký osvědčený tip? scratch
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 7:07 pm

Yukiarashi napsal:
Hmm... já začínám Ripped zítra, a asi si na poprvé vezmu 1,5 kg, pak mám ještě 2 kg činky a 6 kg kettlebell.

Uvidíme Very Happy

Lauro, jaké máš ty rukavice? Uvažuju, že si je pořídím také. Nějaký osvědčený tip? scratch

Ahoj, prosím tě, hledala jsem odkaz, ale nenašla jsem. Kupovala jsem v Praze ve Sportissimu (Palladium) Nike rukavice dámské za 149 kč! Mají tyrkysové a šedivé. Jsou lehoučké z nějakého ,,dry fit" materiálu, takže se ti nepotí ruce. nemají sice zpevňovač zápěstí, ale pokud nějak nevzpíráš, tak je to asi fuk. Mně jo, vyhovují mi, nemám mozoly a cítím se líp, když ve fitku nesahám rukama na ty stroje po ostatních lidech. Neklouže nic z rukou. A mají zespodu moc pěkné polštářky našité, takže fakt pěkný úchop, i se v nich dobře klikuje a nebolí tě zápěstí. A i design.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 9:11 pm

Děkuju Smile

Koukala jsem na stránky a už je asi nemají, ale koukala jsem, že mají i nějaké jiné za ca 150 kč, tak si je tam asi zajdu ošahat Smile
Zpevňovač opravdu nepotřebuji, spíš aby mi neklouzaly činky a zpocené ruce na podlaze, když dělám angličáky apod. Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty7th April 2013, 9:22 pm

Yukiarashi napsal:
Děkuju Smile

Koukala jsem na stránky a už je asi nemají, ale koukala jsem, že mají i nějaké jiné za ca 150 kč, tak si je tam asi zajdu ošahat Smile
Zpevňovač opravdu nepotřebuji, spíš aby mi neklouzaly činky a zpocené ruce na podlaze, když dělám angličáky apod. Basketball
Tak na to jsou ideální. Na krámě, ale pořád jsou, i když ne na stránkách, ale tam nemají vše :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)    S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Čas, kdy cvičíte
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: Ripped in 30-
Přejdi na: