Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty20th March 2013, 1:22 pm

Ahoj,

jsem téměř 29letá mamina dvou úžasných dětí (Maty 2roky a Naty 5měsíců). Co si svůj život vybavuji, tak jsem vždy byla se svou postavou, potažmo váhou nespokojená. Občas se mi podařilo dát pár kilo dolů, ale způsobem, který byl naprosto špatný a taky se to pak projevilo krásným jo-jo efektem.
Nyní jsem se naučila mít své tělo ráda (to neznamená, že jsem s jeho podobou spokojená), ono nemůže za to, co jsem mu ty roky svou stravou způsobovala.
Už delší dobu chápu, že já se musím pustit ne do diety apod. ale do celkové změny svého života. Zkrátka musím překopat své stravovací návyky a ty nové, správné si nechat tak zalést pod kůži, že se ke stravování dřívejšímu už nikdy nevrátím.
Chci to zvládnout pro svůj dobrý pocit, pro své děti, pro svého muže, pro všechny, kteří tomu nevěří(mezi nimiž je i manžel), protože těch mých pokusů už bylo tolik.

Musím se pochválit, protože během posledních asi 4týdnů se mi podařilo zbavit se závislosti na sladkostech, neříkám, že si nevemu, ale je to s úplně jiným pocitem a v úplně odlišném množství než dřív.

Začala jsem cvičit 30day Shred, dnes jsem 3.den, zdravěji než dřív se snažím jíst už asi tak ten měsíc a poslední dny už si to fakt držím.

A teď k mým mírám:


  • výška 176cm
  • váha 89,7kg
  • pas 89cm
  • břicho 106cm
  • boky 112cm
  • stehno 68cm
Tak holky tentokrát cítím v kostech, že to prostě dám! Váha, které bych chtěla docílit finálně je takových 75kg, nicméně teď mám za cíl, zvládnout 30day Shred, udržet si stravování a dostat se na váhu 85kg.
Včera jsem začala číst knihu od J.Michaels BEZ HRANIC, jsem na straně 37 a jsem nadšená už teď. Takže dokud mi dětičky spinkají jdu číst. Cvičit dnes budu až se mi muž vrátí z práce a pohlídá děti.


Naposledy upravil ketra dne 23rd March 2013, 1:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty20th March 2013, 1:54 pm

Ahoj. Je super, že si se dotoho takto obula. Máš moc pěknou motivaci Smile gratuluji, sladkosti něco co se opravdu strašně těžko zdolává. Je vidět, že se snažíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty22nd March 2013, 1:33 pm

Tak mám za sebou pátý den cvičení. Lépe řečeno čtvrtý. Včera jsem cvičit nemohla, protože se mi pokazil pc. Naštěstí nám švagr půjčil, jinak bych musela začít běhat (to jsem si určila jako náhradní aktivitu, když by se něco, jako např.vyplivnutí pc stalo).
Stravování dodržuji, je až k neuvěření, jak snadno mi to jde, oproti mým dřívějším neúspěšným pokusům. Jím 5krát denně. Trošičku mám problém se zeleninou, měla bych jí jíst víc, ale malou ještě plně kojím a tak mám výběr omezenější. Musím projít pořádně net a zjistit si možnosti, předpokládám, že najdu spoustu zeleniny, která nenadýmá a já ji ve svém jídelničku nemám.
Ač po pěti pěti dnech je nemožné sledovat vizuelně nějaké změny, tak psychicky je to posun neskutečný. Já už se cítím tak, jako bych těch 85kg měla a šla za dalším cílem...

PS: Sladkostem stále odolávám :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty22nd March 2013, 1:35 pm

Ještě jsem zapomněla napsat, že jsem začala chodit jednu týdně na hatha jógu. Což je úžasné cvičení. A to prostředí, tam vždy načerpám energii na další týden.

Chodím sem, můžete mrknout: www.melong.cz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty22nd March 2013, 2:06 pm

však jednou za cca týden si jeden hřešící den udělat můžeš, ale nesmíš to přehánět Smile protože se ti může stát, že kdybys odolávala moc dlouho tak příjde den, kdy tě to přepadne a pak všechno snažení bude ta tam.. Wink ze zeleniny je podle mě nejlepší okurka, paprika (já miluji červenou..), mrkev, rajče Smile psychika je hodně důležitá, jen tak dál:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty23rd March 2013, 1:04 pm

Seasha napsal:
však jednou za cca týden si jeden hřešící den udělat můžeš, ale nesmíš to přehánět Smile protože se ti může stát, že kdybys odolávala moc dlouho tak příjde den, kdy tě to přepadne a pak všechno snažení bude ta tam.. Wink ze zeleniny je podle mě nejlepší okurka, paprika (já miluji červenou..), mrkev, rajče Smile psychika je hodně důležitá, jen tak dál:)

Já okurku miluju, papriky a rajčata mám taky ráda. Nicméně při kojení je s okurkama i paprikama utrum, to by malou strašně nadýmalo. Tak proto řeším ten výběr zeleniny víš. Teď jsem si koupila ledový salát, červenou řepu, mrkve mám taky zásobu. Tak uvidím, co dál. Zkoušela jsem i čínské zelí, ale to neprošlo, nadýmalo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th March 2013, 11:17 am

Tak váha po týdnu: 88,1kg. Ale onemocněla jsem, tudíž nemůžu cvičit :-(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th March 2013, 4:47 pm

Ahojky Ketra, gratuluji k tvému rozhodnutí a k prvním krokům nového, zdravého života.

Přesně vím o čem mluvíš. Já jsem byla celoživotní dietářka.Snad už od 13 let jsem držela všelijaké možné a nemožné diety a teď vím, že všechny byly naprosto nemožné a k ničemu. Jen jsem strašně trápila své tělo a vlastně i duši. A pochopila jsem až v 28 letech po 2 dětech.Ale pochopila cheers.

Věřím, že to dokážeš i ty a manžel bude koukat........jako ten můj.Teď doslova čumí .Dokonce začal i trošku žárlit (příjemně žárlit).

Jen jestli můžu poradit, nedávej si hned za cíl 10kg.......ty kila jdou pomalinku (teda alespoň mě).Já mám dole jen 2kg a na cm je to 10cm přes břicho. Aby tě to zbytečně neodrazovalo. Já měla období kdy mě to tak strašlivě štvalo, že jsem musela vyndat baterie z váhy Very Happy.

Tak držim palečky ať se brzy uzdravíš a můžeš se do toho pořádně opřít !
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th March 2013, 5:49 pm

Montycka napsal:
Ahojky Ketra, gratuluji k tvému rozhodnutí a k prvním krokům nového, zdravého života.

Přesně vím o čem mluvíš. Já jsem byla celoživotní dietářka.Snad už od 13 let jsem držela všelijaké možné a nemožné diety a teď vím, že všechny byly naprosto nemožné a k ničemu. Jen jsem strašně trápila své tělo a vlastně i duši. A pochopila jsem až v 28 letech po 2 dětech.Ale pochopila cheers.

Věřím, že to dokážeš i ty a manžel bude koukat........jako ten můj.Teď doslova čumí .Dokonce začal i trošku žárlit (příjemně žárlit).

Jen jestli můžu poradit, nedávej si hned za cíl 10kg.......ty kila jdou pomalinku (teda alespoň mě).Já mám dole jen 2kg a na cm je to 10cm přes břicho. Aby tě to zbytečně neodrazovalo. Já měla období kdy mě to tak strašlivě štvalo, že jsem musela vyndat baterie z váhy Very Happy.

Tak držim palečky ať se brzy uzdravíš a můžeš se do toho pořádně opřít !

Díky za povzbuzení! Věřím, že to pochopím a obuju se do toho jako ty. (v podstatě jsme na tom s těma dětma a věkem stejně ;-))Dala jsem si pro začátek cíl shodit 5kg, nicméně nemám ani termín,ke kterému by to mělo být. Spíš chci jak píšeš, začít zdravě žít. Cm jsou fakt víc než kg, už to pomalinku začínám chápat (ale ještě teda lezu denně na váhu, snad se toho zlozvyku zbavím :-D). Tobě gratuluju k těm 10cm přes břicho, to je paráda.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty25th March 2013, 6:05 pm

Very Happy:D:D taky jsem lezla denně na váhu.

Já měla cíl z 80kg na 72kg a jsem na 78kg a nikdo mě to nevěří. Lidi se mě ptají kolik si zhubla 10 nebo 15kg? ........Very Happy:D:D haha 2kg.Ale taky si tajně doufám, že se tam někdy dostanu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty26th March 2013, 8:28 am

@Montycka

určitě se na těch vytoužených 72kg jednou dostaneš. Já mám jak už jsem psala první metu dát dolů 5kg, teď už vlastně jen 3kg, chci se dostat na 85kg. Pak na 80kg a cílových mách stanovených 75kg, tak uvidím, jak se bude dařit. Už za ta dvě kila dole jsem nesmírně vděčná a ráda.
Co cvičíš ty?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty26th March 2013, 8:55 am

Já mám odcvičeno Jillian 30 days pak Ripped (teda jen 1,2 a u 3 jsem to vzdala vůbec mě to nabavilo) pak 3 týdny Insanity ( ale to na mě bylo moc náročné) a teď tak střídám Jill, Bob,Insanity a 2 týdně zumba. Snažím se 3 krát týdně cvičit cardio a 3 týdně posilovat. A až se konečně rozjaří tak vytáhnu své milované kolo flower

S 30 days jsem měla největší uspěch......to jsem měla pocit, že se měním před očima.

Tak ať se ti daří a pamatuj cvičení je jen 20% úspěchu zbytek je v jídle



flower Vše nejlepší k narozeninám !flowerflowerflower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty26th March 2013, 12:51 pm

Montycka napsal:
Já mám odcvičeno Jillian 30 days pak Ripped (teda jen 1,2 a u 3 jsem to vzdala vůbec mě to nabavilo) pak 3 týdny Insanity ( ale to na mě bylo moc náročné) a teď tak střídám Jill, Bob,Insanity a 2 týdně zumba. Snažím se 3 krát týdně cvičit cardio a 3 týdně posilovat. A až se konečně rozjaří tak vytáhnu své milované kolo flower

S 30 days jsem měla největší uspěch......to jsem měla pocit, že se měním před očima.

Tak ať se ti daří a pamatuj cvičení je jen 20% úspěchu zbytek je v jídle



flower Vše nejlepší k narozeninám !flowerflowerflower

Děkuju za přání k narozeninám :-). A taky za připomenutí toho, že cvičení je 20% a zbytek strava! Člověk to občas rád zapomene a pak se diví, že.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty23rd April 2013, 1:18 pm

Tak po delší době jsem opět zde. Ne že bych na svůj cíl zapomněla, to vůbec ne. Nicméně nemoc mě uvrhla do stavu necvičících na delší dobu, než jsem myslela. Zdravého stravování jsem se držela, takže váha šla malinko dolů, nicméně to necvičení je tedy na postavě hodně znát. Takže dnes už zase přidám pohyb :-). Těším se i bojím najednou. Těším se, že se zase dostanu pomalu do formy a bude to lepší a lepší a bojím se toho, co mě zase vstoupí do cesty. S cvičením začínám už po třetí, tak snad do třetice všeho dobrého i zlého :-).

Aktuální váha: 87,3kg
Míry - raději jsem se neměřila Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty23rd April 2013, 2:12 pm

Vítej zpět Smile
Hlavně to na začátku nepřežeň, po nemoci pěkně pomalinku, klidně video stopni a udělej si přestávku nebo si dej jen půlku (nebo to můžeš rozdělit a dát půlku ráno a druhou večer, prostě se nepřepnout) Wink

Držím palce cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!   Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jillian- Bez hranic
» Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
» Jídelníček pro všechny z Diety :-)
» NOVINKA 2013 pro všechny
» S kolika kg činkami holky cvičíte? :) Jaké jsou popř. nejlepší :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: