Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 6:03 pm

Dámy, asi se vámi inspiruji, jen musím skočit pro nějaký pěkný notýsek s pevnou vazbou Smile

A VeEee: Krásný, moc hezky jsi vybrala fotku Jill, a takhle bych taky chtěla psát sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 6:11 pm

Díky Smile to byla první stránka, teď nevím, co dát na ty další Very Happy

promyslím si to po workoutu, jdu cvičit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 6:20 pm

Hlavně pak nezapomeň napsat, abych se mohla dál inspirovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:02 pm

Určitě Very Happy no teď se tam chystám napsat, co koupit každému členu rodiny k vánocům Very Happy bude to takový miš maš notýsek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:04 pm

super, já ti pak nafotím svůj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:08 pm

tak nafoť, ať se inspiruju, mám chuť si ten notes dneska vytunit Very Happy ještě jsem poslala Renému do práce nějaký obrázky Jill a pak ještě takový dva inspirativní s textem ať mi barevně vytiskne, ať si je tam můžu dát Very Happy Jo, René je manžel mámy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:16 pm

jo... už jsem v obraze Very Happy tak moment jdu fotit, pak musím pustit mladýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:17 pm

tak jo Very Happy chybí mi totiž ještě 79 stran a nevim zatím co s nima Very Happy pak to sem nahoď se inšpiruju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:34 pm

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3410
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3411
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3412
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3413
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3414
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3416
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Dscn3415

ten poslední obrázek se neděste, je to mého přání k mým narozeninám a já mám u něj v pytlíku tři jeho vypadlé zoubky Very Happy fotky jsou ze tří různých sešitů, během tří let se ty sešity docela nabouchaly Smile dávám tak všechno, lepím tam všechno, šňůrky, staré záložky z knih, co sjou už poničené, pohledy od kamárů ze zahraničí, obálky, ve ktreých mi rodiče dali peníze a něco na ni napsali Smile prostě všechno Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:41 pm

jůůůů Smile)))) já jsem si právě na každou stránku připravila lepík s programem od jill, pošlu renému náhledy jakoby těch dvd workoutů a pak si to tam nalepím a budu si k tomu psát jak jsem to cvičila Very Happy
já jsem si dřív třeba sbírala lístky od autobusu, známky a takový hovadiny.. jo a já mám schovaný ještě i svoje zuby jo Very Happy takže dobrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:43 pm

já svoje zuby ne, ale vlasy když mi byly 3 jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:44 pm

jako mám ještě speciální bloček, ten je teda spíš na zdevastování, protože si do něj píšu rychlé poznámky ohledně cvičení, apod. jako když docvičím, tak rychle zapisuju kalorie, tep a takové ty další koniny ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:46 pm

já mám takových bloků mraky, ale prázdné, protože prostě nevím, co do nich, ale tenhle bude napůl o Jill - jakože její cvičení a taky pro moje poznámky no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:48 pm

musím se k něčemu přiznat, jsem ujetá na notýsky a bločky Very Happy strašně, vždycky si říkám k čemu, ale jsou tak krásné bože Very Happy no nechej je v tom papírnictví Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 7:50 pm

hey já taky, máma vždycky říká, že bych byla kompletně spokojená, kdybych všude měla mraky tužek, zvýrazňovačů, propisek, notýsků, bločků, lepíků a dalších hovadinek a je to tak Very Happy já jsem na to ujetááá Very Happy
konečně někdo jako já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 8:10 pm

Tý jo Shocked Laughing .. to já jsem na tohle lemra.. jsem ráda když napíšu do kalendáře, že malýmu vylezl zub a za rok to napíšu do "jeho knížky" Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 8:15 pm

další stránka mého notýsku Smile)

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Sdc13842
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 8:26 pm

hezké, to s tou bagetou se mi líbí Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 8:31 pm

Pěkné to máte holky, obě Smile
Já se k vám, jako úchyláků do papírnickejch věcí, musím přidat Very Happy Teď hlavně ujíždim na elegantních minimalistickej sešitech typu "Moleskine" Very Happy To si pak ten deník píšu 24/7 Very Happy Taky vás vždycky začne už v půlce roku štvát, že sei nemůžete koupit novej diář? Very Happy Resp. mlžete, ale... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty27th July 2012, 10:28 pm

Jedním okem koukám na zahájení olympiády a moc se mi to líbí! Místy i dost vtipné - právě je tam James Bond s Královnou Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty28th July 2012, 11:00 am

.. jsem trochu na rozpacích Very Happy, mladej mi píše, jestli bych ho měla ráda, i kdyby byl zohavenej, tak mu jako píšu že jo a ptám se ho, co jako se stalo a nakonec z něj vypadne, že si oholil hlavu na 12 mm Very Happy bože, fakt hrozný zohavení :DDD lol!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty28th July 2012, 12:22 pm

Very Happy tak letní střih, tak to má být ... můj to má taky tak krátký teď Very Happy holky, včera chtěl mladej ať ho vyfotím, že každej den bude cvičit tabatou břišáky a za měsíc chce vidět rozdíl. Pak jde a sjede celý jablečný štrůdl Very Happy nemyslím plátek, myslím kompletně celý Very Happy říkám, jak ti maj být vidět břišáky, když nad nima bude vrstva tuku? Very Happy tak na mě čučel jak na blba Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty28th July 2012, 4:50 pm

právě zapínám Killer Buns, nikdy jsem to ještě necvičila tak jsem zvědavá Smile))
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty28th July 2012, 5:49 pm

hmm tak cvičila Very Happy jsem zapomněla, že jsem si to dala kdysi před měsícem, lepší než Cardio 2, už mě to nebavilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty29th July 2012, 5:34 pm

Právě jsem dokoukala film "Soul Surfer" a můžu jenom doporučit! Totálně nemám slov, fakt mě to vzalo, pokud nemáte co dělat, tak tímhle nic nezkazíte. Smile Je to "based on a true story" s AnnouSophiou Rob.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 4 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: