Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty17th August 2012, 12:09 pm

Dopoledne jsem strávila v koupelně, pak jsme šla na chvíli hrát Pána prstenů (než mě naštvala moje neschopnost), teď půjdu mamince pomoct s obědem a odpoledne mám sraz se spolužákama (ani nevím pořádně s kým Very Happy) poprvé za prázdniny, tak se těším .)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty17th August 2012, 4:18 pm

Namazala jsem si tři racio chlebíčky a jdu je zbaštit Smile
btw. počítač se odvezl do opravny!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty17th August 2012, 6:38 pm

Právě jsem dala rajčata plněný kuskusem do trouby Smile Jsem zvědavá jaký to bude - trocha improvizace Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty18th August 2012, 5:48 pm

Tak budeme teď doma jen samotné dvě (já a maminka)) a pes na týden, tak už vymýšlíme program, ať toho stihnem co nejvíc Very Happy Už přemýšlí i nad fitkem, tak uvidíme, co z toho bude. Večer budeme začínat dnem Trifidů, tak máme připravený jogurt s vločkami a pak na zobání zeleninový salát Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty19th August 2012, 3:49 pm

Vůbec netuším, co budu příští týden dělat, protože mě dneska začaly bolet ledviny Sad(((( jsem z toho trochu špatná no... ale cvičení si posunu max. o dva týdny jako, abych mohla pak pokračovat v říjnu s Insanity Very Happy. Zítra půjdu k doktorce, tak uvidím, co mi řekne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th August 2012, 4:35 pm

Jako rozumná matka dnes odpoledne netahám děti ven a "umíráme" v paneláku, kde máme také solidních 30°C, na balkóně 50 Very Happy Shocked

Už jsme hráli na vše možné.. Anetka už začíná běhat, takže pádím bounce geek

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th August 2012, 5:44 pm

Agafja koukám že máme úplně stejný program dne. dopoledne jsme venku byli ale ted sedím doma s dětma a lituji manžela který má odpolední.my máme v bytě 26stupňů.

vařím oběd na zítra, abychom mohli zas zítra dopo ven.



ale pokud se trošku ochladí tak ještě večer ven půjdeme.



chtěla sem běhat na stroji,ale stačilo mi setřít celý byt a sem totálně ko, do toho mě trošku bere hlava.takže sport dnes nehrozí.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th August 2012, 7:07 pm

tam je totálně na chcípnutí ty VOLEEEEEEEEEEEEEE Very Happy pardon za výraz Very Happy ale víte jak... fakt masakr Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th August 2012, 7:54 pm

dnes to bylo opravdu o život, cvičila jsem tak, že mi srdce lítalo jako splašené a opravdu mi stačilo 30 minut s Jill a nic k tomu, cvičit dnes insanity tak jsem mrtvá!

Agafjo: taky jsem nebyla s mladším venku, jen nakoupit chleba a chviličku se psem, zato staršák šel s tátou na tenisový trénink (jen vyzkoušet s trenérem, poradit se jak to dělat správně), blázen jel jako by bylo normální počasí na plném slunci.

Jinak poradíte nějakou dobrou komedii? Já mám pocit že se točí samé krváky, násilí, horory, akční-já to opravdu nemusím, jakékoliv násilí nezvládnu sledovat a to tak, že se mi dělá fyzicky zle když něco takového vidím. Zato komedie u které se popadáte za břicho, ty snad neexistují. Já miluju divadlo sklep, monthy pythony, francouzské komedie... nevíte o něčem z poslední doby co vás rozesmálo? Je fakt, že já se směju tomu, co nikoho nerozesměje, jsem v tomhle trochu exot... posílám něco, třeba vás to pobaví jako mě

https://www.youtube.com/watch?v=i7zR48zma_M
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th August 2012, 8:44 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty20th August 2012, 8:48 pm

Tak já jdu na trouble zone.. větrák už jede, děti spí cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty21st August 2012, 10:32 am

Včerejší vedro bylo fakt zabijácký Very Happy Jeli jsme rodinou do aquaparku, tak jsem si aspoň trochu zadováděla a zaplavala Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty21st August 2012, 8:11 pm

právě se snažím (už dvě hodiny) uspat mladšího synáčka.... no moje nervy... spal by jak sviňa a nejde mu to... Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty21st August 2012, 8:21 pm

miriam - to znám... ten můj už týden nepije nutrilon a dnes zabíral hodinu, tak jsem už nevěděla co, udělala mu mlíko, vyžahnul 200ml a spí cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty21st August 2012, 9:51 pm

Agafja, no nenaděláme nic... Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 8:10 am

Tak jsem si změnila vzhled blogu, jsem hrozná, já vím Very Happy když mě to strašně baví no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 8:19 am

Právě přes nás přešla super bouřka, tak se půjdu zničit s cardiem 3 (myslim že u toho padnu Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 9:41 am

Ta ranní bouřka byla teda něco Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 9:58 am

VeEee napsal:
Tak jsem si změnila vzhled blogu, jsem hrozná, já vím Very Happy když mě to strašně baví no Very Happy
Ale je krásný Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 10:08 am

Tak jsem se zvážila a změřila, vše při starém. Takže plánuji změnu režimu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 10:19 am

Axie napsal:
Tak jsem se zvážila a změřila, vše při starém. Takže plánuji změnu režimu Smile

Už se těším Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 10:23 am

MeimeiTH napsal:
Axie napsal:
Tak jsem se zvážila a změřila, vše při starém. Takže plánuji změnu režimu Smile

Už se těším Smile

Tak vlastně přes boky mám míň Very Happy
To já se taky těším, chci vyzkoušet nové programy od Jill Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 12:13 pm

Tak já jsem zadělala na housky a vyrazím do obchodu Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 12:27 pm

Axie... taky furt to samé u mě... dokonce mi leze váha zpět nahoru Very Happy ale čoveče, tělo vypadá daleko líp, že by zase svalstvo nakynulo? Very Happy jako klidně, včera mi brácha furt čuměl na ruce, jak jsem zvedala jeho 4 měsícční ditko Very Happy se to tak pěkně tvarovaly ty ruce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty22nd August 2012, 12:29 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Axie... taky furt to samé u mě... dokonce mi leze váha zpět nahoru Very Happy ale čoveče, tělo vypadá daleko líp, že by zase svalstvo nakynulo? Very Happy jako klidně, včera mi brácha furt čuměl na ruce, jak jsem zvedala jeho 4 měsícční ditko Very Happy se to tak pěkně tvarovaly ty ruce Very Happy

Já zase nosím boty na dost vysokém klínku. Byly jsme s maminkou ve městě, došly jsme domů a říkala mi, že jde fakt vidět, že cvičím. Mám pevná lýtka a jak jsem v těch vysokých botech, rýsuje se mi tam sval. No jsem nadšená prostě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 14 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: