Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 12:35 pm

no jasný Very Happy se mi lýtkové svaly taky líbí Very Happy jako všechny jsou pěkné Very Happy třeba já jsem doslova UJETÁ na svaly na mužských rukách... jako fakt strašně Very Happy třeba můj přítel je má uplně luxusní, on mě vždycky nasere, se mu podívám na ruce a nadávám si jak taju Very Happy

Prostě tahle část Very Happy strašně Very Happy

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Physic10
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 12:41 pm

Asi tak Very Happy Chlap teda nemusí mít dokonale vyrýsované břicho, ale ruce musí stát zato Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 12:43 pm

tak tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 2:21 pm

prosím poradíte někdo.

sem zaregistrovaná zde, ale pokud chci odpovídat na Nikky webu tak nevím co mám označit aby tam byla moje přezdívka a ikonka a nebyla sem jako anonymni.nebo se musím registrovat ještě někde???

díky moc
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 2:30 pm

vanny, blog je uplně něco jiného, tam musíš mít účet na Googlu ... jinak to nepůjde... Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 3:01 pm

Aha tak to nevím zda se mi tam chce zakládat :-) já ten google moc nemusím a nepoužívám.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 3:09 pm

tak to já jo, jelikož mi jako email slouží skoro všude k přihlášení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 8:34 pm

Dnes mi nevyšel risk - objednala jsem kalhoty vel. 40 a jsou mi ještě malé, zapnu je, ale jsem v nich narvaná, takže motivace největší... no a když se na ně dívám, jsou tak maličký Very Happy , že ani nevěřím, že se do nich narvu (zatím)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 9:30 pm

Agafja napsal:
Dnes mi nevyšel risk - objednala jsem kalhoty vel. 40 a jsou mi ještě malé, zapnu je, ale jsem v nich narvaná, takže motivace největší... no a když se na ně dívám, jsou tak maličký Very Happy , že ani nevěřím, že se do nich narvu (zatím)

neboj, narveš flower

Já dnes svlékla kalhoty, které jsem před měsícem dopla stylem "převalšpek", bez rozepnutí cheers Takže takovej malej úspěch a jako motivaci tam mám nachystané další, ale to už bude asi po sezoně:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 9:42 pm

Miriam - já už jsem právě s kalhoty v šílený krizi.. je to sice super, ale všechny mi plandají až moc.. pocit je to senzační, ale prostě rozpočet mám dost omezený a když se odhodlám si konečně nějaký koupit, tak to nevyšlo ..
Už ať je zima - nasadím oteplováky a bude klid Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty22nd August 2012, 9:47 pm

Miriam, gratuluji k svléknutí kalhot.Mimochodem výborné pojmenování "převalšpek"Very Happy
Po dvou měsících (ne třech) válení a žraní jsem vytáhla džíny, které jsem na začátku června oblékla v pohodě,nyní, a tady s dovolením budu citovat, jsem je zapla stylem "převalšpek", zip se rozjel jak horská dráha.
Hnus a zděšení, takže teď jsem tady a ve fázi druhého týdne s Jill a její BR.Těch džín se děsím. Doufám, že někdy před Vánoci je zapnu a poklopec zůstane zapnutý.Neutral


Naposledy upravil Kula dne 23rd August 2012, 9:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty23rd August 2012, 7:46 am

Také jsem si nedávno objednala kalhoty. A to jako prosim pružné a velikosti XL a stejně to přes ty špekatý stehna nedám. Neházím flintu do žita. Po včerejším měření po 10 dnech s Jill jsem byla nadšená a věřím že další měření bude taky skvělé...a snad se do nich ke konci shredu nasoukám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty23rd August 2012, 7:50 am

Holky, hlavne vydrzat! To date. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty23rd August 2012, 9:22 am

právě požírám ananas, ještě si k němu dovolím dát pár rynglí a měla bych se pustit do čištění jablek, bo sa to přemnožilo a nikdo to fčil nechce žrat, tak musím udělat přesnídávku Very Happy

Kula, Unikve, jo, holky, to pude. S podporou ostatních se dohrabeme ke zdravému a štíhlému konci cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty23rd August 2012, 9:22 am

jo a objednala jsem si musli a sušené plody z www.mixit.cz, tak jsem zvědavá, jaké to bude:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty23rd August 2012, 9:26 am

právě jsem dokončila 2. den levelu 2 a jsem totálně vyřízená. Přeci jenom ty tuky člověka v tom pohybu omezujou Very Happy je to jak skákat s pneumatikama na těle místo lehkých obručí Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty23rd August 2012, 9:39 am

Miriam - tak pak dej vědět jaké to je ? Všichni si to chválí taky si to chci až přijedu z dovči objednat.

Já balím Very Happy a zítra odjezd směr SPAIN Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th August 2012, 9:04 pm

Teď jsem docvičila první den Ripped in 30... celý den se mi nechtělo, bolí mně hlava, jsem nějaká nemocná, ale večer prostě takovej divnej pocit a ono hele, ta půlhodinka s Jill tělu chyběla Very Happy
Takže jsem MRTVÁ, ale šťastná, že i přes původní nechuť mám odcvičeno a dokonce se i cítím ve své nemoci líp, hurá Smile ( akorát se mi ted jak to píšu klepou ruce Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th August 2012, 9:50 pm

Já docvičila Killer buns + 8 min abs. Cítím se výborně! Valím do sprchy a plátek sýru cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty25th August 2012, 9:56 pm

Eliss, musli je výborné!! Ještě jsem si objednala zvlášť ořechy a suché plody a to je teda prudce jedlé:-) A ty tubusy-nádherné Smile Užij si dovču

Já dnes necvičila, mám volný den, dokonce ani běh se dnes nekonal...:-( Tak jsem si chtěla zkusit aspoň jógu, ale po pár minutách mě mladší robě odvolalo, takže jsem se na to vyprdla...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty26th August 2012, 9:03 am

Konečně se mi malinko zregeneroval přes noc kotník a koleno. Takže doplnit palivo ve formě vydatné snídaně a jde se na Jill Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty26th August 2012, 10:06 pm

Konečně mám v sobě poslední pilulku antibiotik, juhůůůůů. Zítra k doktorce, cestou si dám WalkSlim a pak Workout 9 Very Happy konečněěěě
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty26th August 2012, 10:12 pm

Odcvičila Killer Buns Level 2 .... jsem ráda, že jsem doma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty26th August 2012, 10:16 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Odcvičila Killer Buns Level 2 .... jsem ráda, že jsem doma Very Happy

to už jsi doma? To byl nějakej fofr, ne? :-O
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty26th August 2012, 10:19 pm

Vítáme tě flower
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 15 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: