Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Vyhlásila jsem válku svým špekům

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty17th March 2013, 10:29 pm

Ahoj,
tyto stránky sleduju už nějakou dobu a dnes jsem se rozhodla, že si tu taky založím svůj "blog" a budu zaznamenávat svoje úspěchy či neúspěchy.

Dnes jsem docvičila 30day shred, první level bez přestávky, ve druhém a
třetím levelu jsem pár přestávek měla, ale vždycky jen den. Upravila
jsem i jídlo, ale tady mám ještě dost velký rezervy.

Je mi 33 let, měřím 160 cm a jsem tlustá, prozatím..

Váha: 66 kg
Počáteční míry:
prsa: 99
pas: 80
pupík: 96
boky: 103
stehno: 62

Po 30day shred:
Váha: 65,4 kg
prsa: 96
pas: 75
pupík: 93
boky: 101
stehno: 62

Takže žádná sláva, mohlo to být lepší, musím bojovat dál. Zítra začínám s Ripped.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty17th March 2013, 10:31 pm

Držím palce. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty18th March 2013, 7:56 am

Ahoj, náhodou se to pohlo pěkně dolu, jen tak dál, určitě to bude každý měsíc vidět, držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty18th March 2013, 11:12 am

vítej Smile prosimtě, tlustá, jak říkáš nejseš, jen máš pár kilo navíc Smile super, že si se rozhodla se sebou něco udělat, jen hezky bojuj Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty23rd March 2013, 9:18 pm

Zítra končím první týden ripped 30 a pak hurá na další :-) Baví mě to víc než 30Shred. Zdá se mi to propracovanější, jako kdyby zabíralo daleko víc svalů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty26th March 2013, 9:54 am

Fandim:-))podle me jsou to pekne vysledky:-)) v rippu me nejvic bavil 2.level.ale strasne jsem loni spechala abych to vsechno odcvicila.tak jsem ho cvicila jen 5dni.letos si to vychutnam vic;-))
Tesim se na dalsi pokracovani:-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty2nd April 2013, 7:23 pm

Tak jsem měla 4 dny pauzu ve cvičení, nebylo mi dobře, ale dnes naskakuju zpátky. Hlavně žádný stres a pokračovat :-) Ať se Vám daří!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty2nd April 2013, 8:10 pm

Holky,taky mám problém s hubnutím...cvičení v pohodě...musela jsem mít teda pauzu po pádu na schodech...hlavou na před jako..:-))..noha dorasovaná a mám na ní ještě zatvrdlinu a tak raději jdu zítra k doktorce i kvůli kolenům.Ale to zase bude v pohodě a cvičení taky,ale spíš mě trápí jídlo a tka jsem se chtěla zeptat,co si myslíte o spolupráci s touhle paní...
http://www.kgdolu.estranky.cz/clanky/aaa---zasady-tohoto-programu-redukce-vahy.html

Potřebuji bič nad sebou...nejspíš...no hlavně mé to hodně nejspíš ulehčí...motám se v tom...motám a furt motám...hledala jsem někoho na doporučení a nic moc a tka jí chci vyzkoučet...co vy na to..jooo..jídelníčky má podobné jak od havlíčka...poradí co jíst před a po cvičení atd.

Jinak na Nově běží hubnutí s paní Julií,ale koukala jsem na její jídelníček co jí doporučil její dietolog a nestačila jsem se divit...kuřecí krky,žaludky...nějaké věci co ani neznám..no asi bych umřela hlady...zkuste si to když tak najít...fakt mi to příjde divný.

Tak co v na to??K
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty2nd April 2013, 9:11 pm

Mojí kamarádce pomohlo, že měla nad sebou bič v podobě trenérky, co jí zároveň pokaždé kontrolovala jídelníček. Tuhle paní bohužel neznám, nemůžu poradit.
Mě osobně ale třeba strašně pomohlo si zapisovat věci do sebekoučinku na STOBu. Nechceš to taky zkusit?
Naučí tě to plánovat si jídlo dopředu, hlídat si příjmy jednotlivých živin a má to i fitkoučink, kde ti to orientačně vypočítá výdej energie. Do vstupních hodnot se zadává všechno možné včetně frekvence cvičení, a podle toho ti to vypočítá, kolik bys toho měla sníst s tím, že si to můžeš sama individuálně upravit podle toho, jak ti to jde.

Ten TV program neznám, ale už z tvé popisu se mi ježí chlupy...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 6:56 am

Ahoj Yukiarashi.

Na Stobu jsem to zkoušela,ale moc mi to nevyhovuje.Semaforky mi vesměs svítili červeně a když jsem se dívala do diskuzí,tak jsem nebyla jediná a hlavně tam ani nikdo na dotazy neodpovídá a halvně nevím,jaká mám mít správně příjem...neorientuji se v KJ a Kcal...výpočet mám tady..http://www.mte.cz/bmr.php?gender=f&activity=3&height=172&weight=82&age=32&count_it=1

ale nějak tomu nerozumím...jak je tabulka,tak je něco jinýho než dole pod tabulkou...tak nevím...proto ai potřebuji někoho,kdo mi prostě věci dovysvětlí a pomůže,než to pochopím...je mi jasné,že to potřebuji na třeba dva měsíce a pak bych měla jet sama...:-).

No a na té Nově...fakt mazec...hodím sem odkaz.Do toho bych asi nešla..



http://doma.nova.cz/clanek/stihlaafit/julie-36-ma-dole-krasnych-17-kilo-a-pneumatika-je-take-pryc.html



schválně koukněte na ten jídelníček.ů

Halvně nechápu to co má teda jíst v těch 11hodin...cháu,že maso,mlíko,a bílkoviny..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 9:34 am

To je šílený ten jídelníček! To bych nevydržela ani týden Smile)

V těch jedenáct to má tabletky, nikoliv jídlo, např.: http://www.aminostar.cz/egg-amino-4000
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 10:48 am

No děs co..:-).

Ale ta paní co byla na čt1 v sama dom,tak od ní mi to příjde v poho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 7:44 pm

Já kdybych se měla držet nějakého daného jídelníčku, tak bych s tím praštila ještě dřív, než bych začala :-D
Jsem ve fázi, kdy zkouším, co mýmu tělu vyhovuje, a co ne, a uvidíme, k čemu se dopracuju..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 8:49 pm

Daenerys, jsem na tom podobně. Smile Taky testuju, co je nejlepší a co mi naopak nedělá dobře. Zkouším i nové potraviny a pohrávám si s myšlenkou zkusit vegetariánství, protože jsem přišla na to, že bez masa je mi líp. A o tom to je, najít si to, co nám bude vyhovovat jako jednotlivcům a ne se řídit šílenými jídelníčky, jak byl třeba ten, který přidala pro zajímavost Krispinek. Taky jsem nepochopila, jak tohle může vyplodit odborník. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 8:57 pm

Ten jídelníček je rozhodně "origiální", přestože ráda zkouším nové věci, jíst zrovna kuřecí krky by mě rozhodně nenapadlo. U nás doma jsme je kupovali kočce, já bych si z nich udělala možná tak polívku...

OT, když už jsme u toho jídla, zkoušel jste někdo tuhle "divokou rýži"?

http://new.bionebio.cz/katalog/ryze-rizoto/bio-divoka-ryze-150-g

Není to vlastně rýže, ale nějaká jí příbuzná travina.
Je to tedy drahé jak čert, ale viděla jsem to ve zdravé výživě a strašně mě to zaujalo albino
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 9:01 pm

Yuko, taky jsem zírala a ještě k tomu ještě pouze mírně osolené, fuj. Shocked A divokou rýži jsem nezkoušela, ale zítra mám cestu do zdravé výživy, tak pokud budou mít, možná jí vezmu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 9:10 pm

Já rýži miluju I love you stačí pěkně posypat furikake, nebo s korejskýma řasama, doporučuji!
V Japonsku jsem se jí cpala každý den spolu s čerstvýma rybama - o to horší šok, když se člověk vrátí do ČR... to se prostě nedá srovnat Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty3rd April 2013, 9:16 pm

Já miluju sushi, mohla bych ho pořád, ale to už vážně odbočujeme od tématu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th April 2013, 2:25 pm

Hehe..Dee18..doufám,že si nemyslíš,že bych se do něčeho takového pustila.Jen jsem to tady dala pro zajimavost...dost mě to překvapilo...ufff.

Ale pouštím se do toho s paní,co kdysi byla v sama doma...jídelníčky má super a bude to takovej můj bič..už se těším..:-).

Jinak tu rýži jsem jednou zkoušela,ale blbka jsem jí uvařila samotnou.Byl to teda hnus...tvrdý a nějaký.LA e má se to prý vařit třeba s jasmínovou rýží...prostě se tam trocha té tmavé rýže přimýchá...to už bych i snědla..mňam...rýži taky miluji...hlavně tu jasmínovou...voní překrásně..:-).

Youkiarashi...písni nějaký slkvělí recept s Japonska...to muselo bát fajn se naučit něco od nich..:-)...Byla bych moc ráda...nikdy jsem nic takového nezkoušela..:-).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th April 2013, 3:13 pm

Krispinek: Je mi jasné, že bys takové šílenosti, jaké doporučovali v tom jídelníčku nezkoušela. Asi jsem se špatně vyjádřila. Smile Kdyžtak pak dej vědět, jaké máš zkušenosti se zmíněnými novými jídelníčky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th April 2013, 6:01 pm

V poho...:-).

Však koukni sama...paní Ti pošle jídelničky na ukázku a moc se mi to líbí a taky koukni,kolik holek pod ní zhublo...mraky..:-).

http://www.kgdolu.estranky.cz/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th April 2013, 6:06 pm

Jo a ještě není drahá...má 4 varianty a ta nejlevnéjší je za 1000,-kč a ta nejdražší necelých tuším 1500,-...k tomu i kniha od ní co vydala a samozdřejmě denně s ní konzultuješ,ale ona Ti to všechno napíše..zdá se mi to nejlepší varianta...tady v Brně jsem natrefila akorát na výživové poradce,co prodávají své produkty,takže nakonec sice zhubneš,ale jsi taky jsi o dost lehčí v peněžence..:-)..jinak spíš bych ráda někoho na doporučení a tady jsou ty holky,tak si myslím,že super...no uvidím a jak začnu,tak určo dám echo a třeba sem hodím i jídelníčky...akorát si myslím,aspň pro mě,že jí budu fakt na pokec a podporu potřebovat..:-)..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th April 2013, 7:07 pm

To je zajímavé, já bych do toho asi nešla, přece jenom si nerada nechávám "kecat" do toho co jíst a vzhledem k tomu, že obědy musím mít ve škole, je to taky dost nereálná možnost. Ale věřím, že pokud můžeš, určitě ti to může pomoct, hlavně ty konzultace a tak jsou fajn. Smile Kdyžtak přihoď někdy aspoň jídelníček na jeden den, abychom mohly (předpokládám, že jsme tu jenom ženy Very Happy ) mrknout, jak to zhruba vypadá. Smile A máš pravdu poradci, kteří se ti snaží vecpat předražené preparáty a doplňky stravy jsou celkem otravní, obzvlášť, když není peněz nazbyt. Je dobré, že to jde i levněji a nejspíš i lépe. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty5th April 2013, 9:36 pm

Recept z Japonska? Very Happy
Záleží, na co bys měla chuť?

Já třeba miluju dýňové šičú (to v odkaze je bez dýně, jinak by bylo oranžové)

http://4.bp.blogspot.com/_jURnbiPIu2g/S3H45tluGFI/AAAAAAAAHic/SZi6XVTXc4o/s1600/stew2.jpg

nebo okonomiyaki

http://www.gourmet.com/images/food/2008/04/foar_okonomiyaki608.jpg

oyakodon mám taky moc ráda

http://www.goonswithspoons.com/w/images/8/85/Mdxi-oyako-9.jpg


http://2.bp.blogspot.com/_wjO9ZSr8ZTA/TGDzY0XMjVI/AAAAAAAAJBo/eA0KGROZl8I/s800/SSWF-BPepperUdon1.jpg

a mnoho dalších Very Happy
třeba batáty pečené na uhlí... tečou mi sliny I love you

Jinak k tomu jídelníčku, mě ty třeba taky moc zajímalo, jak by mi ho sestavila, co by mi doporučila, ale stejně jako Dee, bych si mělo problém s tím dodržovat jídlo od jídla, krok od kroku. Pro inspiraci co a jak, kdy kombinovat, určitě výborné, ale dostat rozpis a ten dodržovat, to není nic pro mě geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty6th April 2013, 7:19 am

Já jsem si to holky taky myslela,že to není nic pro mě a možná stále myslím,ale já sama to nedokážu kolikrát ukočírovat...mlsna na sladkosti...mám děti a tak si asi dokážete představit,co naše babička kopila klukům na velikonoce...mě jdou s toho mrákoty a neovládám se.Spíš od toho očekávám,že mě to pomůže se vyspovídat a že už kvůli tomu,že nechci nalhávat člověkovi,který mi bude pomáhat co jsem snědla.Klidně mě může i pokárat..vím,že to musí jít hlavně ze mě...ale zatím to prostě nějak nefungovalo a tak chci zkusit něco jinýho.Jinak ta paní dělá jídelníčky i pro ty,co chodí třeba v práci do jídelny...pošleš rozpis na týen co se bude vařit a ona už řekne co s tím...:-)

https://www.email.cz/web-office/KTUee1wjyO5x9-LovEyoHImKLbmL3DTm-UWNvmXl_g8vbLJzfYL2VjhvAvFE-w59YYcaKS0/Kopie%20-%20Kopie%20-%2024.den%202.mesic.xls



https://www.email.cz/web-office/8zAcFI7AqjKNO5MYHAyhO1DRpFaWfke648xle4rZXbDaitvmtNnvsXHEe4790AeauNyThmQ/Kopie%20-%20Kopie%20-%20Mimoradny%20den%205.xls-

https://www.email.cz/web-office/JuF94VmmDdyNexorJulWhmOkywPOfAa7gXOp-ofph8aA__FQB6SY_GJRpFtu3bDnS2m8U_c/Kopie%20-%20Kopie%20-%20Ovocny%20den.xls



https://www.email.cz/web-office/K3i_FQXuip5eZoCKgmgCureQh1f2gQipSzyrs-TORM0sfNyZW5hMMBaFWI8iEWQbH51wh0s/Kopie%20-%20Kopie%20-%2016.den.xls

poslala jsem ukázku jídelníčku...ten druhý je mimořádný den...a třetí ovocný...ty se dávají,když se ´váha nehýbe dolů...mě přišlo divný,že bych se měla vážit každý den,ale v jednom jejím článku píše,že když váha stojí tři dny,tak po konzultací s ní se zařazuje mimořádný den...ten ovocný nevím...ale je to nejspíš u každého jiný.

Jinak se u toho hubne cca 3-5kg měsíčně...u každého je to jiný,ale myslím,že je fajn,že když se váha nehýbe dolů,tak vám poradí co a jak,když máte chutě,tak taky a když třeba něco nemáte ráda,tak to můžete nahradit tím,co vám řekně atd..:-).No uvidím..:-))

Jinak děkuji za recepty...potom kouknu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vyhlásila jsem válku svým špekům
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Začala jsem :)
» Konečně jsem našla :)
» Nedaří se mi, jsem zoufalá
» Zuzana Light

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: