Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Zuzana Light - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Zuzana Light - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Zuzana Light - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Zuzana Light - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Zuzana Light - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Zuzana Light - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Zuzana Light - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Zuzana Light - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Zuzana Light - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Zuzana Light - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Zuzana Light - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Zuzana Light - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Zuzana Light - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Zuzana Light - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Zuzana Light - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Zuzana Light - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Zuzana Light - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Zuzana Light - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Zuzana Light - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Zuzana Light - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Zuzana Light - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Zuzana Light - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Zuzana Light - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Zuzana Light - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Zuzana Light - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Zuzana Light - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Zuzana Light

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty10th December 2012, 10:04 pm

Romana napsal:
Mám Zuzku hodně ráda, v podstatě jsem s ni začínala svoje 1. cvičení asi před 2 lety a ted se k ni opět pomalu vracím, ale pořád v tom tápu, nevím jak se její cvičení má cvičit ,jestli jako u Jill třeba 10 dní jeden ZWOW a nebo každý den jiný a staí vůbec na nějaké změšny pouze těch 15-20 min. co to cičení obsahuje? Jinak o tom co Zuzka dělala jsem se dozvěděla už před tím a docela mě to šokovalo... nepřišla mi jako ten typ holky co by todle měla za potřebí, ale tak jak říká Niki, je to za ní a ted si jde svou cestou, fandím ji :-)
Pokud vím, tak její workouty nemají daný řád. Prostě každý den/každý druhý den (jak ti to vyhovuje) cvičíš její videa. A je jedno jaký.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty19th December 2012, 10:23 pm

kterym cvičenim (lehčim) mám začít poprvé, když si to chci zkusit? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty19th December 2012, 11:11 pm

Seasha napsal:
kterym cvičenim (lehčim) mám začít poprvé, když si to chci zkusit? Smile


Co si zkusit sepsat, jaké to cvičení obsahuje cviky a dělat je třeba v pomalejším tempu?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty28th December 2012, 9:09 pm

Tak, po první zkušenosti se Zuzkou a jejím ZWOW.. můžu říct WOW! Přesně za 14:14 se Zuzkou jsem byla zpocená až na pr.... no, prostě tak, jako jsem v životě s Jill nebyla ani za hodinu.

Je mi to líto, Jill.. na teď pro mě bude #1 Zuzka ! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty28th December 2012, 11:05 pm

Dý, kterym videem si začala? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty29th December 2012, 11:18 am

ZWOW #3.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty29th December 2012, 1:38 pm

Já se do ní také zamilovala, i když dnes jdu do rutiny.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty29th December 2012, 5:20 pm

Tak Zuzku jsem si taky už ozkoušela. Začla jsem náhodně zvoleným workoutem a to s číslem 10. Panečku, ze mě lilo jako z konve. Náročnější, ale pěkný :-) Co jsem zvládla, zvládla jsem, zapsala si cviky a budu se snažit tento workout časem zlepšovat. Zuzku si, ale dám až po dokončení programu s Chalene :-) Jinak mi Zuzka ze začátku nepřišla nějak sympatická, ale to jsem si říkala snad u všech s kterýma jsem cvičila Very Happy a když jsem viděla Bodyrock se slečnou s duck face(m), tak se musím přiklonit víc k naší krásné a milé Zuzce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty30th December 2012, 9:08 pm

Tak jsem okoukla jak vypadá ZWOW 3 a dost mě to láká, asi zítra poprvé zkusím Zůzu, ikdyž jsem se jí dloouho bála a dá se říct, že ještě bojim Very Happy Jsem zvědavá jak mi to půjde, a myslím si, že mě bude bavit mnohem víc, než normální workouty, když se tu budu sama před sebou předhánět Smile jinak když si zapisujete výsledky, tak teda cvičíte ten jeden workout třeba ob týden aby jste zjistili jestli jste v tom lepší nebo..? a ještě dotaz, cvičíte během dne ještě něco s tim, nebo vám stačí jedno zwow a zbytek dne mrtvý brouci? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty4th January 2013, 9:10 pm

Ach jo, jak ja vam to cvičení ted holky závidim, mám už tyden antibiotika a doktorka mi je prý ještě na 2 týdny nechá a prý nesmím vykonávat žádnou fyzickou aktivitu, což znamená, že jsem už přez týden bez jakehokoliv pohybu a ještě víc jak 2 týdny budu, strašně mi to rve srdce, každy den koukám na nové příspěvky a na vaše uspechy.... já jen sedím ,nudím se , jím a KYNU, přijde mi, že veškeré moje pul roční usili od Jillian až po Zuzku je v tahu... tak se držte a hlavně neonemocněte je to peklo vydržet bez cvičení (je to droga) :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty5th January 2013, 12:56 pm

Romana napsal:
Ach jo, jak ja vam to cvičení ted holky závidim, mám už tyden antibiotika a doktorka mi je prý ještě na 2 týdny nechá a prý nesmím vykonávat žádnou fyzickou aktivitu, což znamená, že jsem už přez týden bez jakehokoliv pohybu a ještě víc jak 2 týdny budu, strašně mi to rve srdce, každy den koukám na nové příspěvky a na vaše uspechy.... já jen sedím ,nudím se , jím a KYNU, přijde mi, že veškeré moje pul roční usili od Jillian až po Zuzku je v tahu... tak se držte a hlavně neonemocněte je to peklo vydržet bez cvičení (je to droga) :-)


To zvládneš Smile sice je fakt, že udržet si fyzičku bez občasnýho cvičení je vlastně nemožný, ale aspoň si zkus zkorigovat jídelníček, aby se ti to opravdu moc nepokazilo, ikdyž za dva týdny toho moc nezkazíš Wink až zas začneš cvičit první dva dny budou jak kdyby si jela od začátku, ale pak se dotoho zase dostaneš a uvidíš jak ti to půjde, ještě k tomu, když se na to už teď těšíš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty13th January 2013, 9:02 pm

mne sa zas paci ako Zuzana rozprava tu anglictinu :-D
ja som robila zatial iba 3 jej cviky - uplne prvy tento
ZWOW 51 Tone And Stretch Workout




na vyzvu kamosky :-D na druhy den som si dala na jej radu ZWOW 44 - toto fakt slo :-) a zwow 12 co som myslela, ze skapem! teda pri tom prvom aposlednom to bolo o hubu :-D nie nezvladla som to, ale snazila som sa ;-)
BTW prvy cvik z zwow 12 - "pistols" skuste ci to zvladnete niektora, som zvedava :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty13th January 2013, 9:21 pm

mortysa napsal:
mne sa zas paci ako Zuzana rozprava tu anglictinu :-D
ja som robila zatial iba 3 jej cviky - uplne prvy tento
ZWOW 51 Tone And Stretch Workout


na vyzvu kamosky :-D na druhy den som si dala na jej radu ZWOW 44 - toto fakt slo :-) a zwow 12 co som myslela, ze skapem! teda pri tom prvom aposlednom to bolo o hubu :-D nie nezvladla som to, ale snazila som sa ;-)
BTW prvy cvik z zwow 12 - "pistols" skuste ci to zvladnete niektora, som zvedava :-)

její angličtina je taková česká, to je pravda, ale upřímně nechtěla bych slyšet svojí angličtinu Very Happy aspoň jí trochu rozumim, když to říká zřetelně a nepatlá dohromady jak angličani Wink jen tak dál, je fajn že sis jí taky vyzkoušela Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2013, 2:07 am

Ahoj všichni,
Zuzka je má oblíbenkyně, vlastně díky ní jsem si oblíbila cvičení doma.. pak jsem na to trochu zanevřela a kila velice rychle naběhla zpátky. Přes léto jsem měla 63kg na 163cm.. dnes je to cca 60kg. Ale mým největším cílem je dostat zpátky svoji vytancovanou postavu Very Happy
Když jsem narazila na Nikky bolg a viděla jaký ona a další dokázali divy se svým tělem, rozhodla jsem se, že se dostanu zpátky do formy.
Dneska je to právě týden, dala jsem si dneska 3x. ZWOW13 (a mákla jsem si 122/157/50/31 .. Very Happy)
Pak ještě později burpees a 6min workout na nohy.. jeden ze starších od Zuzky.
Díky za tenhle blog a za tohle forum.. nemůžu se dočkat zítřka.. tak mě to cvičení dneska povzbudilo Very Happy
Barča
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2013, 12:23 pm

Ahoj vítej Smile určitě budeš mít brzo svojí vysněnou postavu Smile ale zdá se mi, že toho máš na jeden den za cvičení hodně, tak pozor ať nepřetěžuješ tělo, mohlo by ti to naopak uškodit Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2013, 12:45 pm

Díky Smile
já se tak těším na další workout, že když jsem měla čas... Very Happy přes týden budu asi zvládat tak ten jeden denně :-) uvidíme..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2013, 12:55 pm

však jeden za den je ideální, když je to HIIT Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2013, 10:21 pm

Já si teda Zuzku zamilovala a ta angličtina mi nevadí, právě naopak ji je alespoň lépe rozumět Smile Teda rozumím ji víc než Jill:) Její přestávky mě nevadí, naopak když já nepotřebuju tak mě to suprově nabudí ještě k lepšímu výkonu a nebo si aspoň nepřipadám, že jsem úplné béčko Smile
Jinak já už mám za sebou ZWOW 21, 27, 48, 49, 51 Smile A teda 49 je zabiják Smile A když sem poprvé šla na 27, tak jsem se druhý den nemohla ani posadit Smile A taky jsem zjistila, že mám svaly i na zadku Very Happy Takhle zničená jsem dlouho nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th January 2013, 11:51 pm

Martulina Bambulina napsal:
Já si teda Zuzku zamilovala...

Zuzka mi byla sympatická od začátku, ani jsem nevěděla, že je přímo z Prahy. Tak nějak jsem tušila, že bude od někud ze slováckých zemí Very Happy O to více mě potěšilo, když jsem zjistila, že je češka Very Happy
Jo Zwow 49 jsem si dneska opisovala, chci si dát tento týden. Dneska jsem si dala Zwow 44 a Zwow 6 :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty19th February 2013, 8:22 pm

Já s ní cvičím už dva roky a funguje to celkem spolehlivě. cvičím každý den,o víkend plavu a je to fakt znát.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty19th February 2013, 8:36 pm

hodíš prosím fotku? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty19th February 2013, 10:20 pm

i.marko napsal:
Já s ní cvičím už dva roky a funguje to celkem spolehlivě. cvičím každý den,o víkend plavu a je to fakt znát.


S tím souhlasím. Já se HIITu věnuju asi 3 měsíce a takhle velkou změnu za tu dobu jsem neměla ani za rok cvičení!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th February 2013, 12:24 pm

holky taky jsem se dala teď na HIIT, ale nevím, cvičíte ho jen jednou denně a stačí to nebo vícekrát? kombinujete to ještě s něčím? Smile chci už taky konečně pokročit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th February 2013, 12:24 pm

ZWOW 20 8:35 no jo burpees Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty20th February 2013, 1:30 pm

Seasha napsal:
holky taky jsem se dala teď na HIIT, ale nevím, cvičíte ho jen jednou denně a stačí to nebo vícekrát? kombinujete to ještě s něčím? Smile chci už taky konečně pokročit Smile


Jen jednou denně, ale pokud třeba jeden workout má jen 10 minut, tak si dám ještě jeden. Prostě tak, aby mi to zabralo do 25 minut maximálně. Dýl se nedoporučuje to cvičit. A pak když mám ještě energii, jdu běhat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zuzana Light - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zuzana Light   Zuzana Light - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zuzana Light
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Výrobky s označením Light, sugarfree, zero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: