Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Menstruace - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Menstruace - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Menstruace - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Menstruace - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Menstruace - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Menstruace - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Menstruace - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Menstruace - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Menstruace - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Menstruace - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Menstruace - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Menstruace - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Menstruace - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Menstruace - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Menstruace - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Menstruace - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Menstruace - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Menstruace - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Menstruace - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Menstruace - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Menstruace - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Menstruace - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Menstruace - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Menstruace - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Menstruace - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Menstruace - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Menstruace - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Menstruace - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Menstruace - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Menstruace - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Menstruace

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 1:20 pm

to je dobře, vitamíny jsou hodně důležitý Wink základ je pestrá strava Smile hele vánoce jsou pro každýho žracim obdobim Very Happy vždyť skoro všechny svátky se točej jen kolem jídla Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 1:50 pm

No právě Very Happy ale stejně nechápu, že cvičím, ale centimetry se ani nepohly..... ani váha.. tak nevím v čem je chyba :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 1:59 pm

Kikitynkar to by mě teda holka zajímalo kolik, vážíš, měříš a tvoje míry
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 2:06 pm

váha : 57.3 kg
výška : 171 cm
pas : 66 cm
břicho : 79 cm
boky : 92 cm
stehno : 56 cm

ach ty stehna Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 5:32 pm

Já své zkušenosti a anorexií mám též, ale naštěstí jsem to nedohnala až do nemocnice. Za prvé je potřeba si uvědomit, že anorexie je "kámoška" na celý život. Jednou ji máš a už se jí nezbavíš, vždycky tam číhá na ten pro ni správný okamžik. Za druhé anorexie má různé podoby, není to jen ta nejznámější nejedení. Ale je to i když si člověk něco dá, pak si to začne vyčítat a musí to jít vysportovat. Takže sportuje třeba i třikrát a vícekrát denně, především po jídle. Je to hodně o psychice a o vůli zůstat na té správné cestě a nepustit ke slovu "kámošku".
V prvé řadě naučit se mít sám sebe rád, najít si něco co se Vám na těle líbí a na to se zaměřit. A to ostatní, dát dolů zdravým cvičením, hlavně to nepřehánět. Ono je strašně snadné zklouznout zase zpátky. A především najděte si ať kámošku nebo psycholožku (dle Vašeho výběru, psycholožka je samozřejmě lepší), ve které budete mít podporu, která Vás podrží i v těch nejtěžších chvílích Smile
A dokud si tohle člověk neuvědomí sám není mu pomoci. Pokud člověk sám nechce je to marný boj. Opravdu se na takové musí tvrdě.

Jolča: to si toho ani nevšímají učitelé? U rodičů se nedivím, když slyším ty historky ze základky od sestry, co učí.

Kikitynkar: ty buď ráda, že si zase začala fungovat, tak jak máš Smile Znám holčinu, která díky anorexii si tak poškodila tělo, že nikdy děti mít už nebude moci. Sama jsem menstruaci nesnášela, otravovala mě. Měla jsem tak silné bolesti, že jsem i omdlévala. Jednou se mi to povedlo i ve škole. Co beru antikoncepci, tak se bolesti natolik zmírnili, že to někdy vydržím i bez prášku. A psychicky - sama poznám, že to na mě jde, jsem protivnější, celá nateču, nafoukne se mi břicho, mám strašnou chuť na sladké, v tu dobu raději zakrývám zrcadlo. Ale jedna věc mi na to pomáhá, ač člověk nemá náladu, tak si jít zaběhat, zacvičit, oni ty endorfíny odvedou skvělou práci Smile
A mě se váha a cm taky zasekli, prostě je to takové období, člověk musí vydržet a ono se to zas zlomí a půjde to dolů Smile Takže hurá na to Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 6:01 pm

kikitynkar co by jsi chtěla prosimtě hubnout? vždyť máš míry pěkný, ty cm se ti ani pohnout nemůžou, protože máš teď tělo tak jak máš mít a nemá důvod aby se zmenšovalo.. jsi jen kousíček od spodní hranice v normě bmi, jde vidět, že to asi v tobě pořád je.. bejt tebou si to radši všechno nejdřív srovnám v hlavě, aby jsi zase neskončila tam kde nechceš Wink nikdo nemůže bejt nikdy 100% spokojenej se svym tělem, nauč se ho mít aspoň trochu ráda Smile

Martulina já jezdim 50 km ke psychiatričce, jsem tam 10 minut a je mi to k ničemu, ikdyž jsem se dotoho zpátky propadala a doost jsem jí to naznačovala, ona to úplně ignorovala, naštěstí jsem se z toho vyhrabala sama.. prostě se mě vždycky jen zeptá jak se mám, co škola a konec, celkem zbytečný.. Ikdyž neříkám, že všichni doktoři jsou takový, ale prostě podle mě v ČR je všechno jak v Kocourkově, to jak tady funguje vláda, činnost policie, doktorů (jeden tě pošle s tim, že je všechno OK, druhej tě pošle na operaci..), můj ty bože, kam to spěje..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 6:07 pm

Seasha: bohužel v tom máš pravdu:/ On je mnohdy lepší psycholog než psychiatr, přijdou mi ty psychologové takový víc lidštějí a lépe naslouchají Smile Chce to hledat takového, který má s tím zkušenosti a má dobré výsledky, především se o pacienta zajímá. Ale pravdou je, že u nás zrovna témata bulimie a anorexie se moc neřeší a bere se to dost na lehkou váhu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty31st December 2012, 6:19 pm

No.. je to těžké, naučit se žít s tím co člověk má .. a moje míry mají opravdu daleko od modelek..ani nevím proč se jim pořád snažíme vyrovnat :/ .. a s tou psycholožkou... mně osobně opravdu také vůbec nepomohla.. a to jsem vyměnila 3.. taky se mě pořád akorát vyptávala na to jak se cítím a jak se mám... přestalo mě to bavit.. naštěstí jsem se z toho nejhoršího dostala nějak sama... ano, bohužel část té nemoci je pořád v hlavě a té už se asi nedá nijak zbavit :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 12:45 pm

Martulina Bambulina napsal:
Seasha: bohužel v tom máš pravdu:/ On je mnohdy lepší psycholog než psychiatr, přijdou mi ty psychologové takový víc lidštějí a lépe naslouchají Smile Chce to hledat takového, který má s tím zkušenosti a má dobré výsledky, především se o pacienta zajímá. Ale pravdou je, že u nás zrovna témata bulimie a anorexie se moc neřeší a bere se to dost na lehkou váhu.
No ono to je bohužel tak, že doktoři při anorexii posílaj k psychiatrovi (kvůli antidepresivům), a ne kpsychologovi a člověk tam prostě musí chodit, stejně tak jako na otravný převažování u obvoďáka, jinak jsou z toho problémy a berou to až k sociálce :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 12:50 pm

kikitynkar napsal:
No.. je to těžké, naučit se žít s tím co člověk má .. a moje míry mají opravdu daleko od modelek..ani nevím proč se jim pořád snažíme vyrovnat :/ .. a s tou psycholožkou... mně osobně opravdu také vůbec nepomohla.. a to jsem vyměnila 3.. taky se mě pořád akorát vyptávala na to jak se cítím a jak se mám... přestalo mě to bavit.. naštěstí jsem se z toho nejhoršího dostala nějak sama... ano, bohužel část té nemoci je pořád v hlavě a té už se asi nedá nijak zbavit :/

Proč se srovnávat s modelkama? Když je vidíš na fotkách je to samej photoshop a když na živo, tak samej make-up a taky si strašně hlídaj to jídlo a pak nejsou zdravý, navíc chlapům se to ani nelíbí, věř, že je to pravda, kdo by chtěl mít doma modelku?
Když nad tim budeš pořád přemejšlet a vracet se k tomu tak je jasný, že se toho nezbavíš, taky jsem si to myslela, ale stačí si najít jen něco co člověka bude bavit a hned máš na přemejšlení mnohem příjemnější věci Smile Určitě je to na celej život, ale ne tak, že by ses každej den trápila, prostě je to jen v tvý hlavě zakořeněný, protože to znáš a už si to zažila.. vzpomeň si jakej si měla život předtim, proč ho nemít zas takovej, ba i lepší? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:04 pm

Pravda ... Smile právě proto to nechápu Very Happy dnešní módní trend je vyhublost a všechny holky si z toho berou svůj příklad.. no právě se snažím něco dělat, aby mě to zabavilo, ale moc se mi to nedaří :/ a vrátit svůj starý život bych tedy nechtěla, bylo to spíš ještě horší než je to teď.. záleží strašně na člověku, proč vlastně do toho všeho spadl a u mě to byla nadváha.. proto se toho bojím a snažím se nějak omezovat a hlídat.. i když se mi to nedaří Sad bojím se abych se nevrátila tak, kde jsem vlastně začínala :X
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:08 pm

A hovoríš o tom s rodičmi?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:14 pm

S nimi se o tom bavit moc nejde :/ jsou také jeden důvod proč tohle všechno vlastně začalo
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:22 pm

kikitynkar napsal:
Pravda ... Smile právě proto to nechápu Very Happy dnešní módní trend je vyhublost a všechny holky si z toho berou svůj příklad.. no právě se snažím něco dělat, aby mě to zabavilo, ale moc se mi to nedaří :/ a vrátit svůj starý život bych tedy nechtěla, bylo to spíš ještě horší než je to teď.. záleží strašně na člověku, proč vlastně do toho všeho spadl a u mě to byla nadváha.. proto se toho bojím a snažím se nějak omezovat a hlídat.. i když se mi to nedaří Sad bojím se abych se nevrátila tak, kde jsem vlastně začínala :X

A co třeba jen se věnovat přátelům? věřim, že ty ti myšlenky na 100% odvedou úplně jinam Smile člověk se musí taky trochu snažit, když něco chce, nic nejde samo Wink taky jsem mívala nadváhu a chápu tvůj strach, ale pokuď jíš zdravě a občas si zacvičíš tak se nemusíš vůbec bát, já se taky bála a teď, když vidim, že si to už skoro třičtvrtě roku udržuju stejně tak strach postupně odešel, člověk si musí najít akorát správnou cestu, poslouchat svoje tělo co potřebuje a přizpůsobit se mu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:29 pm

Děkuji ti za podporu Smile) já vím, že všechno záleží jenom na mně Smile dnes už jsi druhá co mi říká, že člověk musí naslouchat svému tělu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:46 pm

Ja by som zaroven poprosila nikki aby oddelila debatu o anorexii do zvlastneho tematu. Nebolo by to odveci. Dakujem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 1:48 pm

kikitynkar napsal:
Děkuji ti za podporu Smile) já vím, že všechno záleží jenom na mně Smile dnes už jsi druhá co mi říká, že člověk musí naslouchat svému tělu Smile

Neděkuj, jde spíš o to, aby si s tim začala něco dělat Wink Tak asi to bude přeci jen pravda, když to říká víc lidí, nemyslíš? Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 2:00 pm

Bežkyňa : Zdá se mi, že se tu ty poruchy příjmu potravy rozšiřují Very Happy

Seasha : no asi ano Smile pokusím se s tím už konečně něco začít dělat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 3:02 pm

kikitynkar napsal:
Bežkyňa : Zdá se mi, že se tu ty poruchy příjmu potravy rozšiřují Very Happy

Seasha : no asi ano Smile pokusím se s tím už konečně něco začít dělat Smile

A divíš se? Je to dost častá civilizační choroba týhle doby, díky společnosti..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty1st January 2013, 3:07 pm

No opravdu v dnešní době se nedivím už skoro ničemu :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty7th January 2013, 10:50 am

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty6th March 2013, 10:40 am

Holky jak to řešíte s chutěma před menstruací?

Já měla dneska na svačinu 1/2 kefíru a pomeranč a už jsem zblajlzla 3 jahody, sušenku a teď popíjim Caro (něco jako 3bit) mimo plán. Od rána mi jde huba šejdrem Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty6th March 2013, 10:54 am

Sparkle napsal:
Holky jak to řešíte s chutěma před menstruací?

Já měla dneska na svačinu 1/2 kefíru a pomeranč a už jsem zblajlzla 3 jahody, sušenku a teď popíjim Caro (něco jako 3bit) mimo plán. Od rána mi jde huba šejdrem Laughing
to by řešilo i moje problémy, proč jsem jedla poslední tři dny tak trochu mimo plán :-D Snažím se hřešit když už tak zdravě, jo taky jsem snědla celou vaničku jahod Very Happy Jinak jsem si to nikdy s menst. nespojovala..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty6th March 2013, 10:59 am

ta sušenka byla něco jako 3bit, blbě jsem to napsala Very Happy

taky´jsem si to nikdy nespojovala, ale teď jsem si šla udělat to caro a řikám holkám, že mám chutě jako blázen hned se mě zeptaly jestli mám před menstruací (což samozřejmě mám) a bylo hned jasno Very Happy prej je to normální Very Happy


Naposledy upravil Sparkle dne 6th March 2013, 12:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty6th March 2013, 11:07 am

Jasne, pred M mam aj ja vselijake chute Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menstruace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Menstruace
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: