Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Menstruace Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Menstruace Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Menstruace Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Menstruace Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Menstruace Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Menstruace Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Menstruace Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Menstruace Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Menstruace Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Menstruace Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Menstruace Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Menstruace Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Menstruace Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Menstruace Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Menstruace Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Menstruace Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Menstruace Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Menstruace Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Menstruace Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Menstruace Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Menstruace Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Menstruace Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Menstruace Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Menstruace Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Menstruace Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Menstruace Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Menstruace Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Menstruace Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Menstruace Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Menstruace Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Menstruace

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 10:26 am

Ahoj holky, chci se vás zeptat jak to děláte, když máte své dny... cvičíte i tak ? já si připadám strašně omezovaná...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 10:53 am

Určite cvicim aj ked menstruujem. S menzesom som ubehla aj polmaraton. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 11:00 am

tak to skláním poklonu Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 2:38 pm

já sice menstruaci nemam (problémy..) ale jsem takovej blázen, že cvičim i při nemoci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 4:00 pm

Jakto, že ji nemáš ? :O taky jsem ji neměla ... ze zdravotních důvodu, ale teď mě to pěkně štve !
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 8:14 pm

Pokud nemám velké bolesti, tak normálně cvičím Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty29th December 2012, 11:10 pm

kikitynkar napsal:
Jakto, že ji nemáš ? :O taky jsem ji neměla ... ze zdravotních důvodu, ale teď mě to pěkně štve !
už víc jak rok a půl jí nemam, díky tomu, že jsem extrémně hubnula a došlo to až k anorexii.. teď už jsem skoro rok vyléčená, ale stále mi hormony vůbec nefungujou...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 1:38 pm

No právě jsem také měla anorexii... a dva roky jsem to neměla.. dostala jsem to tuhle a pěkně mě to štve :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 2:35 pm

Prva cesta k tomu zacat sa mat rada aj s menstruaciou je nenazyvat ju TO. Smile Druha je skusit menstruacny kalisok. Ani nebudes vediet, ze nejake mesiaciky mas..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 2:43 pm

Já mívám menstruaci první den dost bolestivou, ale právě cvičení mi vždycky pomůže - resp. klidnější cvičení.
Jinak ale souhlasím s Bežkyňou, musíš to brát tak, že menstruace je přirozená součást žen Wink Tělo se čistí, je to přirozený proces Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 2:46 pm

Druha vec je, že si ani nenapisala, co mas za problem? Mas bolesti? Skusala si bylinkove caje?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 4:19 pm

No tak já závidím vám všem, co ani nevítě, že něakou menstruaci máte...a ještě v oněch dnech uběhnout půlmaraton? páni ... snažím se to brát jako něco prostě normálního jenže když já vážně nemůžu normálně fungovat Very Happy mám hrozné křeče a někdy ani do školy nemůžu jít jen polykám algifen a mám něaké cviky co maj pomáhat ale jestli by to bez nich bylo ještě horší skoušet rači nebudu Very Happy takže jen takové protahovací cviky v oňěch dnech teda tak to je u mně. (naštěstí jen dva dny)
Běžkyňko a jaké bylinky ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 4:35 pm

Sama problémy vďaka užívaniu HA nemám, ale našla som toto:
http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2005122901
Vyzerá to super a môžem sa pod to podpísať.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 7:08 pm

Tady se anorexie množí jako kdyby to byla nějaká chřipka Shocked Tak snad už jste z toho venku nadobro Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 7:22 pm

Holky držte se ! Sama s anorexii problém nemám ale moje kamarádka ve škole měří stejně co já (mám 163cm 63kilo sice chci zhubnout ale pod 50 ne) ona váží 40kg a říká jak je strašně tlustá nejí teda víc polyká deuretika a mně mrzí jak se ničí má dokonce fialové nehty je jí pořád zima a to snad její rodiče jsou slepí ? Nebo jim to přijde normální? Že hubne a spočítala si že bude jíst 3300kj za den aby hubla to někde vyčetla nebo byl něaký vzoreček kolik má člověk jíst aby hubnul nechápu kde to vzala, co vám pomohlo ? Jsem ji chtěla poskytnout něakou oporu ale už mně víc štve a nemám sílu pořád poslouchat to jak má tlusté břicho když tam má žeba a napnutou kůži a te se chce zbavit jak ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 7:30 pm

Anorexie je hrozná Sad Mám kamarádku, jejíž bratr anorexií trpí a je to pro ně, pro celou rodinu, nesmírně těžké..tak se držte holky, vy to zvládnete Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 7:54 pm

No takže TO Very Happy mě hlavně štve psychicky... potom také nafouklé břicho, únava.. s tou anorexií .. já měřím 170 cm a nejméně jsem vážila 42.. dopracovala jsem to až do Motola do psychiatrické léčebny... byla jsem tam 78 dní, kde mě "vykrmili" na 52, ale přijela jsem domů a všechno se vrátilo do starých kolejí a já zase zhubla na 46... potom se to najednou z ničeho nic přehouplo do záchvatového přejídání a přibrala jsem na 57... to se snažím teďka nějak udržet a vypracovat si svaly... svoje tělo nesnáším.. a vše co je s ním spojené Sad anorexii už nemám, ale část z ní mi v hlavě zbyla.. té tvé kamarádce pomoct nijak nejde... jedině jí musíš podporovat v tom aby se začala léčit nebo dojdi za jejími rodiči a vše jim řekni.. opravdu je to lepší řešit hned než později... někdy může bát i pozdě.. mně do smrti chybělo málo, ale stejně si to pořád nepřipouštím.. asi bych jí dokázala pomoct, ale to tady nejde jen tak vypisovat.. od té doby se o poruchy příjmu potravy hodně zajímám..musí si pomoct jedině sama.. nikdo jiný ji nepomůže pokud nebude chtít ona sama..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 8:24 pm

Jolča napsal:
Holky držte se ! Sama s anorexii problém nemám ale moje kamarádka ve škole měří stejně co já (mám 163cm 63kilo sice chci zhubnout ale pod 50 ne) ona váží 40kg a říká jak je strašně tlustá nejí teda víc polyká deuretika a mně mrzí jak se ničí má dokonce fialové nehty je jí pořád zima a to snad její rodiče jsou slepí ? Nebo jim to přijde normální? Že hubne a spočítala si že bude jíst 3300kj za den aby hubla to někde vyčetla nebo byl něaký vzoreček kolik má člověk jíst aby hubnul nechápu kde to vzala, co vám pomohlo ? Jsem ji chtěla poskytnout něakou oporu ale už mně víc štve a nemám sílu pořád poslouchat to jak má tlusté břicho když tam má žeba a napnutou kůži a te se chce zbavit jak ?
Víš ono je to s anorektikama hoodně těžký, jsou v tom tvrdohlavý a nic s nima nehne, o pomoc nestojej, mnohdy si to ani nepřiznaj, že maj problém i rodina jim nepomůže, jediný řešení je opravdu neváhat a jít na to tvrdě, hned poslat do psychárny, jinak se z toho holka nevyhrabe.. Je to prostě taková závislost, nic jinýho pro ní neexistuje, proto ani nemá jiný téma k hovoru..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 8:25 pm

Souhlasím... i když málo komu ta "psychina" pomuze :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 8:32 pm

kikitynkar napsal:
No takže TO Very Happy mě hlavně štve psychicky... potom také nafouklé břicho, únava.. s tou anorexií .. já měřím 170 cm a nejméně jsem vážila 42.. dopracovala jsem to až do Motola do psychiatrické léčebny... byla jsem tam 78 dní, kde mě "vykrmili" na 52, ale přijela jsem domů a všechno se vrátilo do starých kolejí a já zase zhubla na 46... potom se to najednou z ničeho nic přehouplo do záchvatového přejídání a přibrala jsem na 57... to se snažím teďka nějak udržet a vypracovat si svaly... svoje tělo nesnáším.. a vše co je s ním spojené Sad anorexii už nemám, ale část z ní mi v hlavě zbyla.. té tvé kamarádce pomoct nijak nejde... jedině jí musíš podporovat v tom aby se začala léčit nebo dojdi za jejími rodiči a vše jim řekni.. opravdu je to lepší řešit hned než později... někdy může bát i pozdě.. mně do smrti chybělo málo, ale stejně si to pořád nepřipouštím.. asi bych jí dokázala pomoct, ale to tady nejde jen tak vypisovat.. od té doby se o poruchy příjmu potravy hodně zajímám..musí si pomoct jedině sama.. nikdo jiný ji nepomůže pokud nebude chtít ona sama..
Taky jsem byla v Motole, minulý rok od prosince do února.. Upřímně mi připadá, že tam člověka opravdu jen vykrměj a na tu psychiku vůbe cnekoukaj, ale zrovna ta je u anorexie na prvnim místě.. Já měla nejmíň 35 kg na 153 cm takže jen 10 kg podváha, což se ještě dalo..od tý doby co jsem odtamtuď pryč jsem hned začala cvičit, ale pak jsem se začínala taky přejídat (pytlíky mandlí..) , ale pak když jsem viděla změny na fotkách tak jsem se trošku lekla a zas se dala dohromady (fotim se každej měsíc kvuli svalům a najednou jsem tak byla nakynutá tak jsem si nechtěla kazit práci..) a pořád s tim tak nějak bojuju (jen večer to vždycky nějak přepísknu, ale přejídávám se knackebrotama, takže řekněme, že aspoň něčim co není moc kalorický, tak se to dá Very Happy) Už si připadám vyléčená (což se ještě tak před 4 měsícema nedalo říct, jelikož jsem zase začala trochu blbnout) , díky tomu, že jsem si našla jinou závislost a to fitness Smile Akorát se docela bojim co bude až budu bydlet sama za pár let, přeci jen kdo ví jestli mi zas nepřeskočí.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 8:38 pm

No právě, že bohužel jenom vykrmí :/ já jsem tam byla taky loni, ale od srpna do října Smile to já zase právě co jsem odjela tak jsem začala hubnout a pak jsem jeden den neodolala a to jídlo jsem začala vyžadovat po kilech :/ docela mě to mrzí, že jsem asi za 2 měsíce přibrala 10 kilo, ale na druhou stranu zase nevím kde bych teďka byla, kdyby to přejídání nezačalo.. s fitness jsem začala asi 3 měsíce zpátky.. jinak jsem dělala jenom aerobik a nic jiného.. vlastně už ani nevím jak jsem na to fitness přišla Very Happy ale cítím se alespoň o něco líp.. sice jsem nabrala svaly,ale co ten tuk ? nějak mi to nejde.. večer to mám taky strašné.. mám největší chutě Sad a vždycky si to potom vyčítám, že zase přiberu a tak :// ..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 9:14 pm

hele vůbec tu anorexii neřeš, zaměř se na to fitness a uvidíš, že za pár měsíců si už ani nevzpomeneš, vážně, věř mi Wink každej máme tuk, jinak by jsme nemohli přeci žít, akorát každej jiný množství Wink podle tý fotky co tu máš soudim, že ty žádnej nadbytek nemáš Smile takže jde spíš asi jen o formování postavy Smile Nenech se ovládat špatnejma myšlenkama nebo výčitkama, chceš posilovat? dobře, tělo za to ale chce svojí odměnu, kterou potřebuje - jídlo. Nepočítej kalorie, zbytečný, prostě jez akorát zdravě a dej si to o co si tělo řekne, pak se nemáš čeho bát Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 9:20 pm

Děkuji za podporu Smile no ty máš co povídat podle tvé fotky Very Happy ani už kalorie nepočítám, spíš mě štve to sladký co jím Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 9:23 pm

nemáš zač Smile no hele, stačí se podívat na moje fotky, co mam v proměně a pochopíš Wink já sladký nějak nevyhledávám, jako vypadá to lákavě, věřim tomu, že to i báječně chutná, ale to si radši dávám po obědě hořkou čokoládu Smile možná tvoje tělo prostě potřebuje cukr, vždyť si hubená Smile a když už tak co to trochu proložit ovocem? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty30th December 2012, 9:28 pm

No .. teď je všude cukroví a já prostě nedokážu odolat Very Happy :X hořkou čokoládu také jim, ale popravdě mám radši mléčnou Very Happy hubenost tedy vypadá jinak, ale dobře Very Happy a s ovocem.. to jím docela dost, hlavně kvůli vitamínům Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menstruace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menstruace   Menstruace Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Menstruace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: