Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Sachariďáky, proteiňáky?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty14th November 2012, 8:48 pm

super, takže to mám dva v jednom, dík Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty26th November 2012, 8:45 pm

jelikož už mám skoro vypotřebovanej protein tak přemýšlím jaký si koupit další, jestli stejnou značku ale jinou příchuť ( http://www.fitness.cz/proteiny-na-rust-svalu-do-1500g/scitec-protein-vital-s354333500) a nebo zkusit tenhle http://obchod.ronnie.cz/s-827-matrix.html co na něj říkáte?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd December 2012, 5:19 pm

tak dáreček k vánocům mi konečně přišel skoro 2,5 kg proteiňáku Matrix s příchutí cookies (na fotce to není moc vidět, ikdyž jsem ot dala s porovnánim orpoti velkýmu jablku, je to pytel jak.. Very Happy), zítra ho poprvé ochutnám, jak já se těšim Very Happy dostala jsem k tomu zdarma vzorek čokoládového proteinu, který jsem měla a ta chuť mmm úžasný, to se nedá ani vyjádřit Very Happy kupovala jsem to v tomto obchodě http://www.dymatizeonline.cz/, kde to bylo skoro nejlevnější, jsem spokojená takže doporučuji Smile

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Optimumnutrition100whey




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Photo3548

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty21st January 2013, 12:55 pm

Holky, poradil by prosim nekdo jestli je tehle proteinak dobrej?
http://obchod.ronnie.cz/s-2196-professional-cfm-iso-90.html
cvicim jen doma, denne min. 30 minut, obcas chodim plavat, volejbal, brusle,
takova klasika, nebo si myslite, ze je to zbytecne?
Moc dekuji I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty21st January 2013, 9:33 pm

proteiňák ti neuškodí, je to dobrej doplněk stravy Smile ale pokuď ti nejde přímo o to aby jsi měla svaly vidět, tak bych možná zvolila jiný protein (s měnším % bílkovin Wink )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 8:42 am

a nevis o nejakem dobrem prosim ? Smile Svaly bych nerada Very Happy, jen vyrysovat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 1:00 pm

Ahoj Holky, já také mám protein a výborný, ale moc ho nepoužívám. Přijde mi to opravdu škoda a vyhození peněz. Nejlepší je dostat do tělo bílkoviny přirozenou cestou, tak proč si je nespapat v nějakém jídle? Hodně jsem o tom diskutovala i s chlapama, u nich to je docela potřeba, když chtějí objem - ale také jejich příjem bílkovin na den je třeba až pětkrát větší.. Dřív jsem měla problém splnit potřebné bílkoviny za den, ale už jsem si je našla a raději jím než piju :-)) Já mám wpc 80od extrifitu od ronnie, zkoušela jsem vanilku, čoko-kokos, banán, jahodu a borůvku a všechny jsou dobré, ale borůvka u mě vede. (zkoušela jsme tolik, protože brácha ho pije a svůj nevyužitý mu s láskou prodám :-D)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 1:30 pm

Takze myslis, ze je to zbytecne, jen si proste najit bilkoviny v potravinach a na toto se vybodnout? Ja si je nejak neumim zaradit do jidelnicku Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:34 pm

laura555 napsal:
Ahoj Holky, já také mám protein a výborný, ale moc ho nepoužívám. Přijde mi to opravdu škoda a vyhození peněz. Nejlepší je dostat do tělo bílkoviny přirozenou cestou, tak proč si je nespapat v nějakém jídle? Hodně jsem o tom diskutovala i s chlapama, u nich to je docela potřeba, když chtějí objem - ale také jejich příjem bílkovin na den je třeba až pětkrát větší.. Dřív jsem měla problém splnit potřebné bílkoviny za den, ale už jsem si je našla a raději jím než piju :-)) Já mám wpc 80od extrifitu od ronnie, zkoušela jsem vanilku, čoko-kokos, banán, jahodu a borůvku a všechny jsou dobré, ale borůvka u mě vede. (zkoušela jsme tolik, protože brácha ho pije a svůj nevyužitý mu s láskou prodám :-D)
pro mě je lehčí to vypít, samozřejmě v jídle se snažim si dělat pokrmy taky s bílkovinama, ale kdybych dělala jen to nestačilo by to (i teď to nestačí Very Happy) neumim si představit, že bych musela jíst celej den tuny tvarohu abych to množství do sebe dostala Very Happy ikdyž v proteiňáku taky extra porce bílkovin není no, ale pořád je to pomoc Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:36 pm

kulisek85 napsal:
Takze myslis, ze je to zbytecne, jen si proste najit bilkoviny v potravinach a na toto se vybodnout? Ja si je nejak neumim zaradit do jidelnicku Crying or Very sad
i tak se to dá Smile vajíčka, mléko, tvaroh, bílý jogurt, maso (sójové, kuřecí, sušené..), luštěniny.. opravdu je z čeho vybírat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 8:55 am

Máš pravdu Seashi, u tebe to chápu, že máš třeba i k jídlu ještě trochu jiný vztah po tvých problémech a je snazší to vypít než sníst. Ale já miluju jídlo, takže když piju nemám pocit, že jsem po jídle :-D Já si počítám kcal a hlídám si skladbu, den předem si vymyslím jídelníček a vždy vím, co budu jíst. Ráno snídám bílý jogurt, mléko s něčím vždy, jím hodně kuřecí zauzený šunky, kterou miluju, nějaký ten sýr kousek mozzarely, i když je trochu tučnější.. určitě jednou za den si dám třeba grilované kuřecí prso nebo dva plátky ryby, prý i libové hovězí může být (hodně bílkovin), tvaroh tak často nejím, ale snažím se, prý bych ho měla dostat do sebe 4 krát týdně po 150 gramech a výživová poradkyně mi říkala, že protein není nezbytný, že v podstatě protein obsahuje, co tvaroh - mléčné bílkoviny kasein a syrovátku, která se právě získává z tvarohu a jiných mléčných výrobků a že tyto bílkoviny jsou nejúčinnější, ale třeba se radí ty bílkoviny kombinovat z různých zdrojů - maso, tvaroh, vejce... Vejce také jím, ale opatrně se žloutky mají dost tuku, fazole ráda :-)) Jako člověk na ty bílkoviny musí myslet a docela se zdá, že toho člověk musí za den hodně sníst :-)) Ale to mi vyhovuje, mám pocit, že se neomezuji a že jím, takže vůbec nemám na nic jiného chuť než to co mám v jídelníčku. A i jíst ryby - nejsou skoro tučné mimo tuňáka a lososa (ale i ty mají zdravé tuky - umožňující přeměnu tuku na energii právě!). Akorát kdy se to hodí je, když někdo cvičí večer a jí třeba v devět hodin nebo déle - takhle pozdě je těžké to rozumě nakombinovat, takže to protein vyřeší. Třeba včera jsem jedla až v půl desáté po fitboxu - ani jsem neměla hlad zásobila jsem se celý den, ale bylo potřeba obnovit bílkoviny, tak jsem vypila půlku kefíru, dala jsem si šunku 50 g jen tak, malý zbytek tvarohu, oc mi zbyl od večera a ještě jsem si udělala protein.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 8:57 am

Když tak můžu hodit třeba jeden ze svých jídelníčků pro inspiraci. Ty bílkoviny si fakt kvůli cvičení hodně hlídám. Od proteinu tě také nechci zrazovat, je to také ,,pomocník", ale každý den bych s ním něco nenahrazovala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 8:02 pm

tak já si ho nedávám každý den, místo něj si dám někdy proteinovou tyčinky Very Happy ale jinak během dne jím taky jogurty, mléko atd. snažím se jíst ty bílkoviny i tak ikdyž toho je stále i tak málo a bez toho proteińáku bych asi neměla už vůbec žádné svaly (neříkám že teď mám :/ Very Happy) Smile určitě sem hoď pro inspiraci jídelák Smile jinak ty se věnuješ fitness déle, že v tom máš takový přehled nebo to máš jenom vyčtené ..? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty24th January 2013, 9:23 am

Ahoj Saško :-) Ne nedělám to profi, ale už to nějaký rok sleduju a dost mě to zajímá - vše okolo zdravého životního stylu, jídla, sportovní výživy i cvičení. Cca 3 roky od mých prvních pokusů, jsem taková, že si potřebuju věcem přijít na kloub a už mám za sebou různé experimenty na sobě :-)) (:-()
Hlavně mě k tomu přivedl brácha a ten už to nějaký rok dělá. Zítra nebo odpo až budu mít víc času sem hodím jídelák jen pro ukázku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty24th January 2013, 6:40 pm

aha, je pravda, že zkušenosti člověku dají nejvíce Smile čim víc si toho člověk vyzkouší tim lépe Smile děkuji, třeba načerpám nějakou inspiraci Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty26th April 2013, 9:34 am

wooow tolko informacii co som sa prave podozvedala....dakujem Smile
Ja si idem po svoj protein dnes, objednala som si Delite coko-kokos a hned (teda hodku) po cviceni ho aj vyskusam.....Cvicim momentalne od 19.4.2013 Jill Shred, prvy level a musim uznat, ze je to fakt zaberacka, teda oproti Zumbe na ktoru som bola zvyknuta a s ktorou sa mi podarilo 2 roky dozadu pekne schudnut ale potom som prestala a opat sa "rozkysla". Upravila som si teraz aj stravu a snazim sa jest viac zeleniny a sladkosti (i ked to je faaaaakt velmi tazke) postupne vylucovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sachariďáky, proteiňáky?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jídlo a pití :: Nápoje-
Přejdi na: