Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Sachariďáky, proteiňáky?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 4:23 pm

jojo uznávám svojí chybu, ale tak chybami se člověk učí Smile posílám to zpět a jdu si sehnat nějakej protein okolo 75%Smile teda dočetla jsem se to - Je-li Vaším cílem přibírat svaly s minimem podílu tuku, nebo chcete zpevnit a vytvarovat postavu, sáhnete raději po proteinovém nápoji s vyšším obsahem bílkovin – řekněme kolem 75 %
Jinak děkuju, že jste mě vůbec informovali o tom, jelikož bych fakt jak koule vypadat nechtěla, sacharidů mám i tak dost Very Happy hurá svaly jen hezky roste! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 4:24 pm

akorát je pravda, že ty proteiny jsou dražší, tak kdyby jste někdo měl nějakej typ cenově výhodný a i dobrý tak posílejte, děkuju Smile i vlastní zkušenosti mě zajímaj Wink
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 5:54 pm

Seasha napsal:
tenhle gainer má v sobě i nějaký proteiny, ale není to taková část, hmm možná zvážim o vrácení do obchodu, jestli to bude možný, no jo, to je tak, když jdu do něčeho rovnou po hlavě bez dostatku informací :/ Very Happy

ten gainer v sobě nějaký proteiny má, ale koukej taky na to, jakou dávku sacharidů Smile)) takže pokud budeš vracet, tak uděláš jen dobře, pokud je tvým cílem uplně něco jiného, však se můžeš domluvit na výměně.

Bohužel nevím, jaký protein z těch levnějších doporučit Sad možná zkusí holky poradit, já se mezitím až tak nesnažila orientovat, spíš jsem sbírala informace, jak to funguje, takže nevím nevím.

A na konec: vždycky je lepší se zeptat, než pak dělat chyby. Obzvláště v tomhle, to fakt není jednoduché, to všechno kolem. Takže je dobře, že se ptáš Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 6:06 pm

Nellie.N napsal:
Laura:

Právě někde sacharidy před tréninkem doporučují, někde zas ne... Pak v tom člověk nemá mít hokej Surprised)

Já jsem teď zvyklá jíst hoďku před cvičením bílý jogurt, do kterého si nakrájím nějaké ovoce + tu a tam müsli, podle toho jak velký mám hlad a jak náročný mě čeká workout.

Po cvičení si většinou dávám talíř zeleniny, ke které přikrájím ještě šunku a sýr. Takhle mi to vyhovuje, kila šla také nějaká dolu, ale teď nějak "stojím", proto přemýšlím zda ubrat porce, nebo ten jogurt s ovocem úplně škrtnout a dát si před cvičením třeba jen půl jablka. A večer zas ubrat porci, nebo si dát protein... Nevím právě Surprised) Nerada bych brala energii ze svalů Surprised/

Jinak protein mám jako Nikki - Delight s příchutí čokoláda + kokos.

Díky Surprised) Chodím sem už delší dobu, ale teprve dnes jsem si řekla, že se také zaregistruji Surprised)

Ahoj Nellie,

ono se chce dívat, pro jaké cvičení ty sacharidy doporučují a pro jaké ne. Každé cvičení není stejné. Napříkald pro HIIT, což je cvičení, které jede Jillian jsem já i Laura vyhledala, že 60-30 minut určitě sacharidy - ono je to cvičení fakt náročné, to není jako jiné cvičení typu Cindy Crawford, kde se udělá deset opakování na jednu na druhou starnu a 30 vteřin se odpočívá - já se u toho cvičení ani nezapotila, zato s Jill, to je jiný kafe. Takže znovu zpět k těm sacharidů, po HIIT tréninku by se opravdu mělo počkat, aspoň hodinku, jde o to, že pak tělo dál spaluje, to je výhoda právě toho HIIT tréninku. Já si s tím ovocem před dávám i zelený čaj, ve kterém je kofein a tělo to nabudí na výkon. Pak po čekám tu hodinu, déle jsem to nevydržela, přišel hlad a to prostě nejde trápit tělo. Takže si vždycky dám ten protein s banánem, takže namíchám jak sacharidy tak bílkoviny. a je to pro mne plnohodnotné jídlo. Někdo si nebere protein, takže si dá normálně večeři, flákotu masa Very Happy a k tomu zeleninu, protože zelenina a bílkoviny, to jsou úplně nejlepší společníci, naopak jsem četla, že míchat bílkoviny a tuk příjde téměř v niveč.

takže tohle by měla být nejschůdnější cesta při HIIT tréninku. Je to prý jedno z nejdůležitějších "období" stravování během dne, společně se snídaní. POkud snídáme a vhodně tělo starvujeme před, během a po tréninku, měli bychom mít vyhráno... Smile)

Klidně sem dávej dál dotazy, může se klidně stát, že se dobreme k něčemu novému co nás dál natrkne ke studiu Very Happy takže se nebojte nikdo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 7:42 pm

zatim co budu pátrat potom co si koupit tak mi kamarád chce dát na vyzkoušení pár dávek tohodle http://www.fitness13.cz/p439-vitalmax-cfm-protein-82-sacky-100x25g-2500g.php sice si pak já kupovat budu slabější, ale uvidim co to se mnou udělá Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 7:46 pm

Super diskuze!! Hafo informací, díky. Jen musím číst pomalu a vstřebávat Cool
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 8:18 pm

Andrejko jojo, to chce Smile Já to taky musela pomalu do sebe dostávat, je to hodně informací, takže to chce jednu po druhé a každé z nich rozumět Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 8:19 pm

Seasha napsal:
zatim co budu pátrat potom co si koupit tak mi kamarád chce dát na vyzkoušení pár dávek tohodle http://www.fitness13.cz/p439-vitalmax-cfm-protein-82-sacky-100x25g-2500g.php sice si pak já kupovat budu slabější, ale uvidim co to se mnou udělá Smile

Tak to je hodnej, je prima, že to můžeš odzkoušet. Hlavně to chce dodržovat ten "náš" návod Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 8:43 pm

Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 8:51 pm

jo, tak to by se líbilo i mně Smile)) prima výběr Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty3rd October 2012, 8:55 pm

děkuju, snažila jsem se se tentokrát trefit Very Happy akorát jsem zvědavá jak dlouho mi těch půl kila vydrží Very Happy dáváš si jednu dávku denně nebo dvě? Smile ale tak vyzkoušim a kdyžtak doobjednám Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty4th October 2012, 1:30 pm

jen jednou... Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty4th October 2012, 4:31 pm

já si myslim, že mě taky bude bohatě stačit jedna dávka, zas ze sebe nechci udělat arnolda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty4th October 2012, 8:20 pm

Dnes jsem využila a použila Vašich rad, sice jsem musela celé vlákno číst 2x, a to si nejsu jistá jestli jsem neudělala někde krpu.
Než jsem se vrhla na cvičení po týdenní pauze, dala jsem si kávu jako spalovač a trochu hroznů. Teď jsem docvičila a vyčkám minimálně půl hodiny než si dám protein a pak další půl hoďku než si dám večeři.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty10th October 2012, 9:47 am

Nikki: Ahojky, moc díky za cenné rady Smile Během těch pár dní co jsem tu nebyla, jsem je zužitkovala a musím říct, že za mě vyhovující Smile Necelou hodinu před tréninkem do sebe šoupnu 1 ks ovoce, když mám fakt hlad, tak zůstávám věrná ovoci v jogurtu (ale zmenšila jsem porci) a za hodinu po tréninku (déle taky nevydržím nejíst), si dávám protein - bez úprav, normálně s vodou. Musím teda ale říct, že mě dokáže zasytit jenom na další hodinu (asi jsem nějaká "rozbitá" Laughing), takže si pak stejně ještě musím později dát nějakou zeleninu a k ní třeba šunku. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty12th October 2012, 1:24 pm

Nellie.N napsal:
Nikki: Ahojky, moc díky za cenné rady Smile Během těch pár dní co jsem tu nebyla, jsem je zužitkovala a musím říct, že za mě vyhovující Smile Necelou hodinu před tréninkem do sebe šoupnu 1 ks ovoce, když mám fakt hlad, tak zůstávám věrná ovoci v jogurtu (ale zmenšila jsem porci) a za hodinu po tréninku (déle taky nevydržím nejíst), si dávám protein - bez úprav, normálně s vodou. Musím teda ale říct, že mě dokáže zasytit jenom na další hodinu (asi jsem nějaká "rozbitá" Laughing), takže si pak stejně ještě musím později dát nějakou zeleninu a k ní třeba šunku. Smile

když to mícháš s vodou, tak se není čemu divit, že máš brzo hlad Smile)) voda je bez kalorií, dávka proteinu má tak 80, když to dáš s mlíkem, je to už o jiných hodnotách Wink) takže ty to máš jako část večeře, já jako večeři Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty22nd October 2012, 5:56 pm

tak jsem dneska měla poprví ten proteiňák - přichuť jahoda s bílou čokoládou, krásně to vonělo, jako puding.. dala jsem si to s vodou a nachvilku to ohřála v mikrovlnce aby se to pořádně rozpustilo, vůně úžasná, napiju se a fuuuuj Very Happy to byl takovej kentus Very Happy na to že já sežeru vážně všechno, tohle se nedalo Very Happy bylo mi z toho blbě, dala jsem si jednu odměrku (na obalu bylo napsaný 1-2) ale to není odměrka, to je spíš odměrák Very Happy myslíte že s mlíkem to bude lepší? fakt jsem se musela nutit to vypít, držela jsem si i nos abych to necejtila, skoro jak ve faktoru strachu Very Happy od dneška mam na jahody alergii Very Happy příště si koupim vanilku Very Happy


Naposledy upravil Seasha dne 23rd October 2012, 6:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty23rd October 2012, 9:06 am

sachariďák nebo protein?

Very Happy Já už nevím, či jsem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty23rd October 2012, 9:41 am

Ahoj Holky, já mám také svůj protein, objednala jsem si původně od Ronnie ten co má Nikki, ale pak měl tento obchod akci na jiný protein a já ho ochutnala u bratra a vím, že je delikátní.

2,250 kg stálo jen 899kč, je to akce, že je o polovinu levnější než normálně a stačí mi jedna odběrka a někdy i jenom půlka. Takže mi fakt dlouho vydrží. Mám borůvku a říkám Vám, fakt lepší borůvkový nápoj jsem neměla. Chutnala jsem i vanilku-asi klasika prostě jak vanilkový pudink. Dále jsem chutnala kokos-čokoláda není tolik sladký a podle mě lepší než vanilka. Ještě mám malé ochutnávky banánu a jahody a ozvu se, jak chutnají :-)) Nebojte se ho, i když vypadá, že je primárně pro pány, má výborné hodnoty.

Už ho o něco podražili, ale pořád skvělé cena oproti ostatním proteinům, Jeden nápoj vychází za mojí cenu 9 kč.

http://obchod.ronnie.cz/s-2195-professional-wpc-80-sacek-zdarma.html
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty23rd October 2012, 6:51 pm

pardon oprava protein Very Happy jinak dneska jsem si to dala s mlíkem a mňamka .) úplně jiný než s vodou, akorát si dávám polovinu odměrky jelikož toho je fakt dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty23rd October 2012, 6:52 pm

ještě, že je tolik příchutí, už se těšim až je všechny vyzkoušim I love you Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty23rd October 2012, 9:27 pm

Lauro, díky, těším se na reference Very Happy Hrozně mě láká kokos Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty23rd October 2012, 9:34 pm

jo mě zajímá kokos taky, ale ještě víc mandle nebo kafe Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty14th November 2012, 6:43 pm

kočky prosím vás, myslíte, že je dobré dávať si ten protein pred spaním?
teda ja cvičím až keď sa mi podarí dostať domov z práce, čiže mi to vychádza tak, že prídem, dám si niečo malé, za hodinu cvičím tak 30 min, hodinku pauza a protein. no a protein tak prichádza na rad okolo desiatej / jedenástej večer. a samozrejme, že som mega unavená, tak idem spať. čiže sa mi asi nikdy nepodarí dodržať, že posledné "jedlo" dve až tri hodinky pred spaním. ak budete mať nejaké rady, tak to uvítam.
inak mám ten čokoládový delite a je super, včera som si ho robila pol na pol mlieko voda, om nom nom Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty14th November 2012, 8:36 pm

proteiny se berou buďto min hodinu po tréninku nebo na spaní Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sachariďáky, proteiňáky?   Sachariďáky, proteiňáky? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sachariďáky, proteiňáky?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jídlo a pití :: Nápoje-
Přejdi na: