Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Bob Harper - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Bob Harper - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Bob Harper - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Bob Harper - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Bob Harper - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Bob Harper - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Bob Harper - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Bob Harper - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Bob Harper - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Bob Harper - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Bob Harper - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Bob Harper - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Bob Harper - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Bob Harper - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Bob Harper - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Bob Harper - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Bob Harper - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Bob Harper - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Bob Harper - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Bob Harper - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Bob Harper - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Bob Harper - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Bob Harper - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Bob Harper - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Bob Harper - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Bob Harper - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Bob Harper - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Bob Harper - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Bob Harper - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Bob Harper - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Bob Harper

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th January 2013, 10:41 am

Jojo, je to kořen Very Happy psala jsem to někdy o prázdninách i na blog, že je to neuvěřitelné, že na to kolik mu je, je fakt nejenže fešák, ale vypadá o hodně mladší, joooooo tohle dokáže růstový hormon při cvičení Smile)) Zpomaluje stárnutí Smile

Zrovna mám v plánu jej dnes cvičit, tak určitě na něj zas budu nadávat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th January 2013, 1:58 pm

laura555 napsal:
Holky nechci být za drbnu? Ale víte kolik je Bobovi let? Mě přijde fakt sexy a říkám si, že určitě vypadá mladší než je, ale o tolik!! To jsem si nepředstavovala! Bude mu 48! Věděly jste to?

taky jsem byla překvapená, když jsem to zjistila, je to fakt kus chlapa, mysli si že na 50 bude vypadat až tak v 70 Very Happy aspoň vidíme jakej krásnej vliv na nás bude mít později cvičení Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 3:53 pm

Holky a nevíte jestli má ženu nebo přítele? Já že bych si stoupla do fronty :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 6:01 pm

takovejch fanynek má určitě spousty Smile kéž bych se jednou dopracovala tak daleko jako Zůza a mohla si s ni udělat fotku a pokecat popř. zacvičit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 8:37 pm

Dneska mi teda dal pěkně zabrat! I manžel se dost zapotil a to u jeho beginners-weight loss transformation (46min)
Jsem myslela že umřu Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 9:12 pm

lyrica napsal:
Dneska mi teda dal pěkně zabrat! I manžel se dost zapotil a to u jeho beginners-weight loss transformation (46min)
Jsem myslela že umřu Very Happy Very Happy Very Happy

zkoušela si ultimate? při tom umřeš doslova Very Happy to i ze mě pořád leje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 9:14 pm

Súhlasom so Seashou Very Happy Ja som si Ultimate Cardio dala teraz asi po dvoch-troch týždňoch, nemala som naň pred tým čas a zabudla som, aké ťažké to je Very Happy Ale som na seba pyšná, pretože som takmer všetko zvládla v perfektnej forme Very Happy (dobre, trošku preháňam... Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 9:16 pm

StormyWhisper napsal:
Súhlasom so Seashou Very Happy Ja som si Ultimate Cardio dala teraz asi po dvoch-troch týždňoch, nemala som naň pred tým čas a zabudla som, aké ťažké to je Very Happy Ale som na seba pyšná, pretože som takmer všetko zvládla v perfektnej forme Very Happy (dobre, trošku preháňam... Very Happy )
ale je to pak úžasnej pocit po odcvičení že? Smile akorát se teda přiznám, že při squatech neskáču, nějak nejsem schopná :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 9:41 pm

Seasha napsal:
lyrica napsal:
Dneska mi teda dal pěkně zabrat! I manžel se dost zapotil a to u jeho beginners-weight loss transformation (46min)
Jsem myslela že umřu Very Happy Very Happy Very Happy

zkoušela si ultimate? při tom umřeš doslova Very Happy to i ze mě pořád leje Very Happy

ještě nezkoušela Very Happy Ale už to mám v merku taky Very Happy Těším se Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty13th January 2013, 9:42 pm

Ja pri drepoch skáčem, ale úplne prvý drep, pri ktorom neviem ako dlho ostanú v drepe a nepohnú sa, tak celkom nezvládam a úplne rozumiem, ako sa ten Joe (Joe sa volá? Very Happy ) cíti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty14th January 2013, 8:39 pm

StormyWhisper napsal:
Ja pri drepoch skáčem, ale úplne prvý drep, pri ktorom neviem ako dlho ostanú v drepe a nepohnú sa, tak celkom nezvládam a úplne rozumiem, ako sa ten Joe (Joe sa volá? Very Happy ) cíti Very Happy
Jo ten cvičící kluk je taky kus Very Happy jak jsem zaslechla, tak má nějaký těžký tréninky normálně (box snad či co..) ale teda oproti němu ty holky makaj víc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 3:08 pm

Dneska sem měla potřebu zničit se - tak sem si dala Beginner's Weight Loss Transformation a můžu říct jedině WOW! Very Happy Svůj ukol to splnilo, sem totalně zničená a sotva píšu (to asi ty 3kg činky) Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:43 pm

mě teda příjde nejlepší ultimate Smile tohle mě moc nezaujalo, hlavně jsem tam vůbec nedávala to "plavání" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:49 pm

Já jsem to dnes cvičila poprvé tak sem nevědela do čeho jdu Very Happy Ale jinak ultimate je lepší no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 6:06 pm

A já zase tenhle workout žeru, mě totálně rozsekává Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th February 2013, 5:27 pm

Ahoj holky, ráda bych se přidala:)
Cvičím Beginner's weightloss transformation asi 2 týdny 5-6x týdně a můžu říct ZABÍRÁ TO! cheers
Bob je opravdu třída a cvičení mě baví, i když už kolikrát nemůžu (vím, že vy cvičíte těžší tréninky..). Jak vám cvičení pomohlo na nohy a zadek? Jsou to mé problémové partie, břicho mám ploché ,,hned'', ale zadek by chtěl tak o 3 cm výš Very Happy.
Na stehnech už se začíná objevovat rýha, za což jsem hrozně ráda.
Nějaké tipy na pevný zadek?Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th February 2013, 6:33 pm

Ahojky, já se zadečkem tolik problém nemám, ale ráda si na něm zakládám Smile Nejúčinější jsou stejně ,,old school" cviky - dřepy, výpady, sumo squats. Dělám 4 série od každého po 40, pořádně důraz na techniku Wink A Bob je na to nej, tak se ho drž.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th February 2013, 7:10 pm

On tam dřepy, squaty a výpady vpodstatě střídá pořád. Ať už nápadně nebo jako součást jiného cviku. Bolest cítím vždy až druhý den Very Happy
Které cvičení od něj se vám zdálo nejlepší- nejúčinnější?
První den jsem u beginner's weightloss umírala, ale po 2 týdnech ho zvládám celkem v pohodě.
Chci zkusit jógu a cardio. Celkově mi sedl víc, než Jillian ( i když oba jsou MACHŘI! a klobouk dolů)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th February 2013, 7:15 pm

Yankeecandle mě se víc líbí Cardio ultimate body a zdá se mi i náročnější než Beginner´s weight ... Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th February 2013, 7:18 pm

Díky!
Tak já začala zlehka Very Happy I když musím přiznat, že jsem při plank pozici málem vypustila duši!!
Mám ho v PC, od zítřka začnu. Uf.. to bude zase něco. Jenže po cvičení se endorfiny jen hrnou a výsledky jsou vidět celkem rychle.
V létě budu nosit kraťase a ne černé silonky (až tak jsem se styděla).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty12th February 2013, 7:23 pm

já boba kvůli dlouhým videům stíhám jen o víkendech, takže nemůžu mluvit o nějakém účinku, ale nejvíce jsem si zamilovala typické ultimate body cardio a ještě jeho 10 minutový ABS workout Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty18th February 2013, 5:03 pm

Ahojky,
dneska jsem vyzkoušela Bobuv Ultimate - a je to naprostá bomba cherry. Zvladla jsem celou hodku, ale nakonci, jak se skače na jedné noze, tak jsem se nemohla odlepit od země Very Happy. Zařadím si Boba na 1x týdně, at se mi špeky pěkně hnou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty18th February 2013, 5:39 pm

super, že si to zvládla hned celé, máš můj obdiv Smile to skákání mě bavilo, akorát pak už jsem to lýtko cítila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty18th February 2013, 6:24 pm

Ahoj holky, já cvičila celé ultimate na začátku, co jsem začínala cvičit cca po 14 dnech a dnes. To se nedá srovnávat :-) Minule jsem ho dojela sice celé, ale hodně cviků jsem neudělala - výskoky z dřepu a přeskoky u výpadů a celkově jsem byla odrovnaná. Dnes jsem cvičila pěkně v tempu a všechno, pro mě velké zadostiučinění, že se fakt zlepšuji a to o 100%. Ted si dokážu představit, že si tento workout zařadím i třikrát týdně. A příště do toho jdu s 3 kilovkama, vzala jsem si kilo a půl a bylo to málo. Mějte se, běžím makat :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty18th February 2013, 6:28 pm

Seasha napsal:
super, že si to zvládla hned celé, máš můj obdiv Smile to skákání mě bavilo, akorát pak už jsem to lýtko cítila Very Happy

Díky za pochvalu Very Happy, prvně jsem myslela, že u těch dřepů skončím (můj nevětší počet dřebů, co jsem kdy v jedné hodině udělala), jsem zvědavá, co budou říkat moje svaly zítra - musím ráno cvičit Jillian BR W4
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bob Harper - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bob Harper   Bob Harper - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bob Harper
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: