Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Kardio kickbox Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Kardio kickbox Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Kardio kickbox Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Kardio kickbox Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Kardio kickbox Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Kardio kickbox Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Kardio kickbox Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Kardio kickbox Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Kardio kickbox Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Kardio kickbox Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Kardio kickbox Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Kardio kickbox Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Kardio kickbox Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Kardio kickbox Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Kardio kickbox Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Kardio kickbox Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Kardio kickbox Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Kardio kickbox Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Kardio kickbox Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Kardio kickbox Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Kardio kickbox Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Kardio kickbox Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Kardio kickbox Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Kardio kickbox Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Kardio kickbox Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Kardio kickbox Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Kardio kickbox Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Kardio kickbox Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Kardio kickbox Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Kardio kickbox Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Kardio kickbox

Goto down 
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty13th July 2012, 7:54 am

Kardio kickbox patří k mým nejoblíbenějším. Co u vás? Miluji ten pocit, kdy do prostoru kopu a mlátím pomyslné osoby hlava nehlava Very Happy Cítím se jistější, silnější.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty13th July 2012, 10:41 am

Mě se líbil ten Kickbox FastFix, po prvním levelu jsem si říkala "to je všechno?" a pak jsem po druhém padla hubou na zem Very Happy Bylo to fakt něco, představovala jsem si, že kopu ***** do hlavy Very Happy bounce


Naposledy upravil VeEee dne 13th July 2012, 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty13th July 2012, 10:46 am

VeEee napsal:
Mě se líbil ten Kickbox FastFix, po prvním levelu jsem si říkala "to je všechno?" a pak jsem po druhém padla hubou na zem Very Happy Bylo to fakt něco, představovala jsem si, že kopu tchyni do hlavy Very Happy bounce

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty13th July 2012, 11:39 am

Moc sa tesim na kickbox, chcela som nan chodit aj do jedneho klubu, ale to uz bol taky profesionalnejsi, tak toto bude zatial stacit.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty13th July 2012, 12:42 pm

Já kdysi podle jedné slovenky zkoušela kickbox, cvičitelka, už si bohužel nepamatuju její jméno, jen vím, že měla dva culíky na každé straně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty14th July 2012, 11:40 am

Cvičila jsem dneska ráno Smile byla jsem včera u výživové poradkyně, na doporučení taťkovo kamaráda, co s její pomocí zhubl 40kg. Já nemůžu a nemůžu zhubnout, i když cvičím denně Jillian a dostala jsem radu, abych víc zařadila samotné kardio, takže Kardio kickbox budu tak nějak cvičit ještě k tomu ostatnímu Smile moc mě to baví a je to hrozně rychlé, uteče to. Akorát jak jsem zvyklá na ten záhul třeba u 30DS, nebo Ripped, tak tohle prostě není tak na sílu a poprvé jsem z toho byla jakoby "zklamaná", že jsem si nedala dost do těla Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty14th July 2012, 11:56 am

Podle mě je nějaké to kardio hodně dobré na spalování, protože si vyženeš tep a když do toho přidáš nějaké to posilování, tak je to ideální Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty14th July 2012, 12:00 pm

Tery napsal:
Cvičila jsem dneska ráno Smile byla jsem včera u výživové poradkyně, na doporučení taťkovo kamaráda, co s její pomocí zhubl 40kg. Já nemůžu a nemůžu zhubnout, i když cvičím denně Jillian a dostala jsem radu, abych víc zařadila samotné kardio, takže Kardio kickbox budu tak nějak cvičit ještě k tomu ostatnímu Smile moc mě to baví a je to hrozně rychlé, uteče to. Akorát jak jsem zvyklá na ten záhul třeba u 30DS, nebo Ripped, tak tohle prostě není tak na sílu a poprvé jsem z toho byla jakoby "zklamaná", že jsem si nedala dost do těla Laughing

Tery, kolik měříš a vážíš a jak dlouho cvičíš? Co centimetry po těle... neubývají také?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty14th July 2012, 3:50 pm

Nikki, já už ti psala i na facebooku a pak jsem ti i psala, že se to pohlo. Ale tím to taky skončilo, protože se to pohlo dolů a pak to zase vylezlo nahoru. Je to pořád dokola, stejná váha už od února, od kdy se s tím snažím něco dělat. Cvičím Jillian, mám za sebou 30Day Shred kompletní a první týden Ripped. Váha stále stejná, okolo 67kg (na 165-166cm) už od toho února. Centimetry asi 3-4 přes břicho, jinak se to nehlo. Na pohled vypadám líp, posílala jsem ti i fotku. Ale není to ono. Prostě mi ta váha dolů neleze tak jak by měla. Stačilo by mi 1kg za měsíc, i 0,5kg. Ale aspoň něco. Ta poradkyně by měla být fakt dobrá, není to nic typu Natur House, nebo tak, což nesnáším. Je to i fitness trenérka a budu teď hubnout pod jejím dohledem. Pokud to nezvládám sama, bylo nutný se na někoho obrátit.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty14th July 2012, 3:55 pm

Tery napsal:
Nikki, já už ti psala i na facebooku a pak jsem ti i psala, že se to pohlo. Ale tím to taky skončilo, protože se to pohlo dolů a pak to zase vylezlo nahoru. Je to pořád dokola, stejná váha už od února, od kdy se s tím snažím něco dělat. Cvičím Jillian, mám za sebou 30Day Shred kompletní a první týden Ripped. Váha stále stejná, okolo 67kg (na 165-166cm) už od toho února. Centimetry asi 3-4 přes břicho, jinak se to nehlo. Na pohled vypadám líp, posílala jsem ti i fotku. Ale není to ono. Prostě mi ta váha dolů neleze tak jak by měla. Stačilo by mi 1kg za měsíc, i 0,5kg. Ale aspoň něco. Ta poradkyně by měla být fakt dobrá, není to nic typu Natur House, nebo tak, což nesnáším. Je to i fitness trenérka a budu teď hubnout pod jejím dohledem. Pokud to nezvládám sama, bylo nutný se na někoho obrátit.

aha, to jsi ty Smile) Tak snad ti pomůže, měla by, navíc, pokud máš na ni dobré "recenze". Moc bych ti to přála. Třeba spolu překopete jídelníček a navrhne ti i jiné věci. Bylo by to fajn, držím palce, moc!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty15th July 2012, 8:13 pm

Právě jsem ho docvičila, taky patří k mým nej Smile Mám ráda ten pocit, když ze sebe "vykopu" všechny negativní emoce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kardio kickbox Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kardio kickbox   Kardio kickbox Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kardio kickbox
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak cvičit kardio a abs
» Jillian Michaels - Kickbox FastFix

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Váš oblíbený sport-
Přejdi na: