Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Nikki pro čtenáře fóra :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty14th September 2012, 4:14 pm

Mysicko, zuby jsou svině Sad(( ona mi i nabízela injekci, ale řekla mi "já vám ji klidně dám, ale ze zkušenosti vím, že to nepomůže"... taky jak by jjo... kdy se hrabe v těch nervech , že?

já jdu za 10 dní znovu a taky se mi v tom bude znovu šťárat, tak jsem zvědavá, zda se ji to podařilo ten umrtvovací sajrajt dobře nanést a nebudu nic cítit, bože... fuj, nesnáším to ...

a ona zubařka ještě na mě "chytněte se pořádně sedadla, já vám tam musím zajet úplně a bude to moc bolet"... moc????? myslela jsem, že mi řeže celou bradu něčím... bože Very Happy to je humus ty zuby... humus... nechápu, proč tam vůbec ty nervy musí být.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty14th September 2012, 6:58 pm

Tak to nám dělali asi to samý .. .brrr už nechci :// jdu zase ve čtvrtek a celou noc nebudu spát když vim co mě čeká Mad taky mi znova daval ten umrtvovací hnus a bolí to jako kráááva silent
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty3rd January 2013, 11:16 pm


Ahoj holky Smile Vím, že sem za vámi moc nechodím, ale vidím, že to tady žije, že se k vám přidalo spousta nových bojovnic a tváří, že jste se pustily do Zuzky a že se dokonce dělíte o své časy. Děláte mi radost Smile)

Nestíhám to vůbec všechno, ale je to moje vina a nijak se tím neobhajuji Smile Prostě jsem si toho vzala moc a chvíli bude trvat, než se s novým rozjezdem na blogu a s různými novými projekty sžiji. No.

Určitě jste se už dozvěděli o novém DVD, které pro nás chystá Jillian Michaels a nově také prvotina na DVD od Zuzky Light, doufám, že se těšíte Smile) Vidím to zase na stahování na černo Very Happy Když jinak nedaj Very Happy

Předevčírem jsem dočetla jednu opravdu skvělou knížku, trocha erotiky, ale je to psáno z pohledu muže a můžu říct, že jsem se neskutečně smála Very Happy Nesmírně humorná knížka se spoustou typicky chlapských "myšlenkových" pochodů, ale konec konců i chlapi mají city a ukápla mi i nějaká ta slzička, fakt dobrá kniha. Jmenuje se Hot Boys Smile

Jinak novo nová novinka, přítel se ke mně nastěhoval, takže se momentálně učíme oba, jak se nezabít Very Happy To víte, já už byla dlouho sama a nějak jsem si navykla, teď s příchodem dalšího muže do domácnosti se učím vlastně od začátku, ale jde to. Miluje ho můj pes i můj syn Smile) Tak to snad zvládnem. Akorát křeček se ještě nevyjádřil Smile Very Happy

Mějte se prima Smile

Nikki sunny

Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Dscn5210
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty4th January 2013, 10:34 pm

Gratuluji k sestěhování s přítelem!! Mnoho tolerance, respektu a úcty do společného žití I love you .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty21st January 2013, 4:40 pm

jeej az teraz pozeram,vedela som, ze mas mladsieho , ale az o tolko to som netusila :-) ja mam tiez mladsieho o skoro 7 rokov, blizsie sme sa zacali spoznavat od jeho 18tich, ja mam 30 a on 23 (momentalne)
svedci to o tom, ze netreba davat az taky doraz na vek a - sme mlade nielen fyzicky ale aj duchom ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikki pro čtenáře fóra :)   Nikki pro čtenáře fóra :) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nikki pro čtenáře fóra :)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nikki
» Moje koníčky - Nikki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: