Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Sporttester - Stránka 8 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Sporttester - Stránka 8 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Sporttester - Stránka 8 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Sporttester - Stránka 8 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Sporttester - Stránka 8 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Sporttester - Stránka 8 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Sporttester - Stránka 8 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Sporttester - Stránka 8 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Sporttester - Stránka 8 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Sporttester - Stránka 8 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Sporttester - Stránka 8 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Sporttester - Stránka 8 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Sporttester - Stránka 8 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Sporttester - Stránka 8 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Sporttester - Stránka 8 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Sporttester - Stránka 8 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Sporttester - Stránka 8 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Sporttester - Stránka 8 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Sporttester - Stránka 8 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Sporttester - Stránka 8 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Sporttester - Stránka 8 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Sporttester - Stránka 8 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Sporttester - Stránka 8 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Sporttester - Stránka 8 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Sporttester - Stránka 8 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sporttester - Stránka 8 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Sporttester - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Sporttester - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Sporttester - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Sporttester - Stránka 8 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Sporttester

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty12th August 2012, 7:19 pm

Marcii napsal:
Janeee napsal:
Marcii napsal:
Janeee napsal:
Tery napsal:
Janeee, svojí Sigmu PC 9 Woman mám taky z www.bikesport.cz Smile

Tak já už si ji od nich taky objednala, tak pak dám echo, jak jsem spokojená. Doufám, že budu 100% Smile
Už je máš doma a spokojená s prodejcem??

Ahoj, od včera už je mám doma Smile. Přiznám se, že jsem ještě nebyla schopná je nastavit, ale za chvíli se do toho dám - musím se zvážit atd. Jinak s prodejcem 150 % spokojenost. V neděli večer jsem si je objednala a v pondělí v 8 hod ráno už mi psali, že jsou připravené. Nechtělo se mi platit poštovné a moje teta pracuje v Liberci, tak mi je tam vyzvedla, proto je mám doma až od včerejška. Ale zatím jsou super - obsahují i držák na kolo a vzhled se mi taky moc líbí Smile. Funkčnost ověřím dnes...

Super ,tak jdu hned taky objednávat Smile)

Tak včera jsem prověřila i funkčnost. Nakonec to nastavení bylo opravdu snadné. Já si ale ten první den zaměnila 2 tlačítka, proto mi to pořád nešlo Very Happy. Jinak to pak bylo nastaveno během 10 min Very Happy. Funkčnost skvělá, nemůžu si je po 2 dnech vynachválit Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty12th August 2012, 7:44 pm

Janeee napsal:

Ahoj,
nevím jestli jsem to přehlídla nebo ne, ale stopky podle mě PC 9 nemá. Pípá Ti to akorát když se dostaneš pryč ze zóny nebo se do ní vrátíš. Běží ale čas tréninku, takže vždy vidíš, kolik uběhlo času Smile

Díky moc za odpověď, ještě o nich popřemýšlím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty12th August 2012, 7:48 pm

Mazlik napsal:
Janeee napsal:

Ahoj,
nevím jestli jsem to přehlídla nebo ne, ale stopky podle mě PC 9 nemá. Pípá Ti to akorát když se dostaneš pryč ze zóny nebo se do ní vrátíš. Běží ale čas tréninku, takže vždy vidíš, kolik uběhlo času Smile

Díky moc za odpověď, ještě o nich popřemýšlím Smile

Jasný..chápu tě. Já si sporttester vybírala týden. Nemohla jsem se rozhodnout mezi PC 9 a PC 10.11. Nakonec jsem ráda, že jsem si vzala ten PC 9, jsem s ním vážně spokojená. Kdybys měla ještě nějaký dotazy, tak se klidně ptej. Mně tady holky taky dost pomohli, když jsem váhala Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty12th August 2012, 8:06 pm

Janeee napsal:

Jasný..chápu tě. Já si sporttester vybírala týden. Nemohla jsem se rozhodnout mezi PC 9 a PC 10.11. Nakonec jsem ráda, že jsem si vzala ten PC 9, jsem s ním vážně spokojená. Kdybys měla ještě nějaký dotazy, tak se klidně ptej. Mně tady holky taky dost pomohli, když jsem váhala Smile

No pro mě je těžký rozhodnutí, jestli je chtít nebo ne, protože si přes den neumím počítat kalorie příjmu Embarassed Svačiny si spočítám, ale oběd, který vaří mamka a já ne, si těžko spočítám a potom si řeknu, no tak zase nic, to zase je celý den v trapu a zase nevím, kolik jsem toho snědla. Takže potom si řeknu, jestli sporttester potřebuju na to, aby mi řekl, kolik jsem spálila, když vlastně ani nevím, kolik jsem přesně snědla. To jsem celá já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 9:56 am

Holky, mě se rozbil sporttester. Při jízdě na kole mi někde vypadlo tlačítko start/stop. Prostě to úplně upadlo a nemám ho, všimla jsem si toho až když jsem neměla čím to stopnout. Myslíte že mi na to uznají reklamaci? Ach jo Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 10:10 am

Tery tak to je huste. Urcite to posli. To ti musia uznat. Ved ho mas novy nie?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 10:13 am

Nový ne, mám ho od dubna. Ale starý taky není. Snad mi to uznají, nikde jsem s tím nebouchla, prostě to upadlo. Stačí mi když mi to spraví.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 10:20 am

Tery napsal:
Holky, mě se rozbil sporttester. Při jízdě na kole mi někde vypadlo tlačítko start/stop. Prostě to úplně upadlo a nemám ho, všimla jsem si toho až když jsem neměla čím to stopnout. Myslíte že mi na to uznají reklamaci? Ach jo Sad

No to by snad měli. K jízdě na kole je to určený (vždyť tam k tomu mají ten držák na kolo) a ty za to přeci nemůžeš, že to vypadlo. Tohle by měli uznat a tlačítko si myslím, že pro ně není zase takový problém Smile.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 11:21 am

Tery, podle mě to můžeš zkusit...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 11:48 am

Zkusím to rozhodně Smile pevně doufám, že jsem někam nezaložila doklad od toho Smile ještě nikdy jsem nevyřizovala reklamaci u něčeho koupeného na netu. To posílání mě štve a měsíc mají na vyřízení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 2:22 pm

Tak prý to mám poslat a zpravidla to mění kus za kus Smile tak snad se co nejdřív dočkám nového.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 2:25 pm

Super. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 5:21 pm

Tery, super, kéž by Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty13th August 2012, 8:57 pm

Držím palce, ať máš tester brzy doma Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 6:21 pm

Holky pomoooc je tu některá která má sigmy PC 9?? právě mi došly a bojuju s natavením.Spíš mi nejdou ani poprvé "aktivovat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 6:24 pm

svítí mi pořád off a no signal
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:07 pm

Marcii napsal:
svítí mi pořád off a no signal

A máš pořádně nasazený ten pás, navlhčené ty drážky, aby to přijímalo signál? Já ho normálně podržím 3 sec nějaké tlačítko a pak to samo naběhne. Asi jsem Ti moc nepomohla, když tak napiš, jak přesně postupuješ a třeba na to přijdeme Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:12 pm

Janeee napsal:
Marcii napsal:
svítí mi pořád off a no signal

A máš pořádně nasazený ten pás, navlhčené ty drážky, aby to přijímalo signál? Já ho normálně podržím 3 sec nějaké tlačítko a pak to samo naběhne. Asi jsem Ti moc nepomohla, když tak napiš, jak přesně postupuješ a třeba na to přijdeme Smile
Mě se je ještě nepodařilo ani nastavit Sad(pořád píšou off ,no signal a nereagují vůbec Sad
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:24 pm

no signal to podle mě píše, protože nemáš ten pás na sobě,.. nebo se mýlím? signál nemlžou hodinky chytat, pokud nemaj co vysílat...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:37 pm

Holky i když pás nasadím ,prostě nic ,žádná reakce Sad .Kurnik a já se na ně táák těšila
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:38 pm

Myslím že k tomu základnímu nastavení přece nemusím mít nasazený pás ,já jen že tohle mám pořád napsané na displeji ,nemůžu se dostat do menu do nastavení .tlačítka prostě nereagují
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:45 pm

Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:46 pm

k základnímu nastavneí nemusíš mít pás, ale bez pásu to bude psát no signal pořád... pokud je nasazen, tak by měl signal naskočit
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:55 pm

Niki jde mi právě o to první nastavení ,pořád mám na displeji jen trainning manager ,ale jinam se nemůžu dostat
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty16th August 2012, 8:57 pm

tak training manager musíš nějak vypnout. Možná to bude podobné jak u mě. Já musím tak 5 b vteřin podržet jedno z tlačítek na boku. Nastavení u svých pc15 nastavím jen vtarining manageru, tak to zkus. Podrž dlouze i 5 vteřin, co se dá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sporttester - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sporttester   Sporttester - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sporttester
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Fitness příslušenství-
Přejdi na: