Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
jednodenní půst jako očista organismu Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
jednodenní půst jako očista organismu Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
jednodenní půst jako očista organismu Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
jednodenní půst jako očista organismu Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
jednodenní půst jako očista organismu Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
jednodenní půst jako očista organismu Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
jednodenní půst jako očista organismu Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
jednodenní půst jako očista organismu Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
jednodenní půst jako očista organismu Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
jednodenní půst jako očista organismu Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
jednodenní půst jako očista organismu Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
jednodenní půst jako očista organismu Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
jednodenní půst jako očista organismu Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
jednodenní půst jako očista organismu Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
jednodenní půst jako očista organismu Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
jednodenní půst jako očista organismu Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
jednodenní půst jako očista organismu Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
jednodenní půst jako očista organismu Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
jednodenní půst jako očista organismu Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
jednodenní půst jako očista organismu Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
jednodenní půst jako očista organismu Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
jednodenní půst jako očista organismu Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
jednodenní půst jako očista organismu Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
jednodenní půst jako očista organismu Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
jednodenní půst jako očista organismu Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
jednodenní půst jako očista organismu Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
jednodenní půst jako očista organismu Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
jednodenní půst jako očista organismu Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
jednodenní půst jako očista organismu Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
jednodenní půst jako očista organismu Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 jednodenní půst jako očista organismu

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 8:10 am

Ahoj, holky, zajímalo by mě, co si myslíte o jednodenním půstu jako očistě organismu?

Včera jsem si ho udělala a musím říct, že se dnes cítím opravdu skvěle Smile
Plánuji, že bych si ho zařazovala pravidelně, ale nevím, jak často je tak akorát?
Můj strejda ho třeba drží každé pondělí, ale nevím, jestli to není moc často, co myslíte? On si tedy pravidelně zařazuje i týdenní a delší půsty, ty já bych tedy asi nepřežila Very Happy

Uvažovala jsem o frekvenci 1x za 14 dní. Dnes si chci udělat den o zelenině a ovoci, zatím žádné maso nebo mléčné výrobky, protože se hůře tráví, ty až zítra.

Aby nedošlo k nějakému nedorozumění, půst pro mě není dieta (na dietu se dokonce nedoporučuje). Chci prostě na 1-2 dny (pokud beru i ovo-zel den) nechat zažívání trochu odpočinout Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 9:06 am

Za mna je to hlupost, ale nepytaj sa ma preco. Proste mi to je proti srsti.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 12:59 pm

Pro ztrátu svalů asi ideální a zpomalení metabolismus.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 1:05 pm

Tak, pokud bys to držela ten týden, tak určitě o svaly přijdeš, ale nemyslím si, že jeden den jen o vodě a čaji způsobí, že bych přišla o kilo svalů a zpomalila si metabolismus scratch

Stejně tak jako po jednom prasečím dni nepřibereš kilo tuku Wink (možná teoreticky ano, ale nedokážu si představit, kolik bys toho do sebe musela naládovat)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 1:24 pm

Telo vystavujes zbytocnemu stresu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 1:32 pm

To máš asi pravdu Smile

No, to je jedno. Nemám to tady v plánu nějak obhajovat, zvlášť, když nejsem žádný skalní příznivec, jen jsem měla po víkendu nějaké rozčarované zažívání a včerejší den bez jídla mi udělal dobře, tak jsem začala přemýšlet, zda to nezařadit na pravidelné bázi. Možná to nechám spíš podle pocitu.

Hmm, ale že mi tímto rozhovorem začínají najíždět přednášky z Milestones in Cell Biology, zrovna probíráme Aging a s tím související caloric restriction. Bože, zkouškové je tu, vidím to učení všude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 2:37 pm

Pokud nejsi úplně fit a tvůj metabolismus, nedělala bych to. Sama prostě jsem párkrát, i když krátce hubla s velmi malým přídělem okolo 1200kcal a tohle by bylo pro tělo jen stres, že si musí zase uložit, protože hladovělo.
Jinak já vidím také všude školu, zkouškové a za měsíc státnice.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 3:32 pm

Však já to taky nikdy neměla v úmyslu brát jako prostředek hubnutí Wink

Mi povídej, já měla i časy, kdy jsem byla tak blbá, že jsem šla s příjmem i pod 2000 kJ na den... nafackovat je málo, to jsem držela ketogenní dietu Embarassed

Teď při přijde, že tu hubu pro změnu nezavřu Very Happy
Mamka o mě říká, že jím jednou denně = myšleno v kuse Very Happy

To sprosté slovo na "s" přede mnou radši ani nevyslovuj No

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 3:49 pm

Já vím, že tím nechceš hubnout, ale když se tak pěkně pravidelně stravuješ a cvičíš, tak aby ti to spíš ten metabolismus nerozházelo. Po napsání bakalářky jsem nějak polevila, musím kopnout do vrtule :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty14th May 2013, 9:25 pm

Ahoj,
jsem tu úplný nováček, ještě jsem se neodhodlala tu něco napsat, ale tohle téma mě hodně zaujalo :-) Protože i já si teď dávala půst...
Dřív jsem jednodenní půst držela celkem pravidelně, v té době jsem se zbavila dost nepříjemných migrén. Krom toho mi vždy bylo po půstu prostě dobře :-) Nikdy jsem po půstu nehubla a ani nepřibírala, v té době jsem necvičila a i když jsem jedla zdravá jídla, tak o pravidelnosti či správném kalorickém příjmu nemohla být řeč.
A teď přemýšlím, jestli a když, tak jak půst zařadit pravidelně, když teď cvičím a hlídám si jídelníček. Taky neuvažuji o týdenním intervalu, spíš čtrnáct dní, nebo jednou měsíčně, podle toho jak se budu cítit... Samozřejmě hlodá červíček, jestli je to při cvičení vhodné (o prospěšných účincích půstu na trávení a očistu těla jsem přesvědčená)...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jednodenní půst jako očista organismu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jednodenní půst jako očista organismu   jednodenní půst jako očista organismu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
jednodenní půst jako očista organismu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše jídelníčky-
Přejdi na: