Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Výživový poradce Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Výživový poradce Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Výživový poradce Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Výživový poradce Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Výživový poradce Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Výživový poradce Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Výživový poradce Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Výživový poradce Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Výživový poradce Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Výživový poradce Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Výživový poradce Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Výživový poradce Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Výživový poradce Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Výživový poradce Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Výživový poradce Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Výživový poradce Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Výživový poradce Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Výživový poradce Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Výživový poradce Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Výživový poradce Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Výživový poradce Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Výživový poradce Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Výživový poradce Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Výživový poradce Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Výživový poradce Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Výživový poradce Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Výživový poradce Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Výživový poradce Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Výživový poradce Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Výživový poradce Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Výživový poradce

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Výživový poradce   Výživový poradce Empty15th January 2013, 1:28 pm

Ahoj všem,

cvičím v podstatě pravidelně už někdy od poloviny září, ze začátku jsem měla docela úbytky cm, poslední dobou to spíš stagnuje. Stravu jsem zatím nijak výrazně neměnila, vím, že jím dost pečiva, asi i málo zeleniny, atd atd. Snažím se ale nepřejídat se a jíst přiměřené porce.
Rozhodla jsem se, že pro začátek zkusím výživového poradce, aby mi poradil, co a jak. No, a jsem lehce zklamaná. Asi jsem si nevybrala nejlépe. Přestože jsem zdůraznila, že 6x týdně cvičím půl hodiny Jillian (překvapilo mě, že zná Zuzku Light, kterou teda já ještě necvičím), plus ještě k tomu jezdím na kole, kolečkové brusle (alespoň 2x týdně), v zimě se chodím spíš projít.
Dostala jsem jídelníček, ze kterého nejsem moc nadšená. Zkusím ho tady trochu nastínit. K snídani by měl být tvaroh, žitný chléb třeba se šunkou, k svačině 1-2 kusy ovoce, k obědu cca 150g masa se 250g zeleniny a jogurt, k odpolední svačině opět ovoce (případně jogurt od oběda pokud ho do sebe nedostanu) a k večeři v podstatě to samé jako k obědu.
Když jsem ale pročítala jídelníčky ostatních na různých webech o cvičení, tak mi přijde, že tohle je proti těm ostatním tak nějak málo.
Chtěla bych od vás vědět, jak to vidíte vy, jestli já nejsem nějak předpojatá (rozuměj líná měnit mé stravovací návyky Smile

Díky moc za vaše názory.

P.S.: Jinak jste tady všechny úžasné a obdivuji vaše úspěchy. (A přiznejme si to, tiše závidím. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty15th January 2013, 4:55 pm

Ahoj Lenko, to co jsi tady nastinila mi prijde jako docela drasticka dieta, nepokryvajici snad ani bazalni metabolismus. Snidane ok, ovoce ke svacine nedostacujici, u obeda nezminujes zadny prilohy, odpoledne ovoce snad radsi uz ne a vecere zase bez sacharidu. Myslim, ze jsi narazila fakt na "odobrnici" inspirujici se stylem "hlavne at je to do 5000kJ". Na jeji plan se vybodni a zapracuj na tom, ceho jsi si sama vedoma - sniz prijem peciva, zamer se na to kvalitni a kus zeleniny aspon ke trem jidlum..jogurty, tvarohy...vzdyt vis, treba tomu prijdes na chut ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty15th January 2013, 9:05 pm

na to, že jsi aktivní člověk je to celkem málo, kde ti tohle sestavili? jako základ to není špatný, zkus si třeba u toho zvýšit porce nebo to něčím ještě zpestřit Wink jinak podle čeho ti to sepsali? podle váhy abys rychle zhubla..?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty16th January 2013, 1:05 pm

Díky moc za odpovědi. Nechci zmiňovat, kde mi to sestavili (raději.Smile). Podle mě to mají sepsané tak nějak tabulkově a prostě mě do nějaké tabulky zařadili.Smile Ale měřili, vážili mě, i procento tuku, vody. Ptali se mě i na pohybové aktivity, ale prostě vyšlo z toho stejně tohle.
Ještě jednou díky.Smile

P.S.: Dnešní oběd jsem zpestřila zeleninou a menší přílohou.Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty16th January 2013, 8:37 pm

Rozhodně se neboj příloh. Tělo potřebuje sacharidy, hlavně složené, takže bez obav zařaď celozrnné přílohy - natural rýži, cel. těstoviny, kuskus, bulgur, jáhly, pohanku atd. K obědu 60g, k večeři 50g.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty17th January 2013, 10:26 am

Andrejko, ylsíš 50 g a 60 g v uvařeném stavu nebo suchém? :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty17th January 2013, 10:28 am

Holky podle mě by nebylo špatné se poděli konkrétně se zkušenostmi s dobrými poradci a těmi špatnými. Uvažuji o návštěvě, ale právě nemám žádné doporučení a nechtěla bych natrefit na nějakého blbce, takže zatím se nikam nechystám. Mě by konkrétní zkušenosti s konkrétními lidmi dost pomohli a i ostatním.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty17th January 2013, 12:12 pm

V suchém stavu. Brambor (ty váží téměř stejně uvařené i syrové) 200g.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty12th February 2013, 10:00 am

Ahoj holky,ráda bych se přidala do diskuze.

Jmenuji se Kača a na těchto stránkách jsem tak 14 dní a na foru od včerejšk..:-).

Tak momentálně se koukám kde co je a zjišťuji plno informací ohledně cvičení,které jsem si už rozjela a taky stravování,ale jak asi každý s tím mám opravdu docela problém.Zkoušela jsem si to hlídat na sebekoučníku,ale asi mám pomalí internet a dlouho to trvá,než si tam potraviny uložím a tak jsem to zkusila na těchto stránkách...http://www.kaloricketabulky.cz/jidelnicek.php?PrevDay=%3C&date=12.02.2013...je tam uložený můj pondělní den,ale nějak v tom mám hokej.Podle toho jsem snědla méně než jsem měla,ale nehubnu,jelikož mám malý výdej.Je fakt,že jsem momentálně doma s dětma.Jeden je nemocný a tak toho moc nepodělám,vlastně celou zimu to tak je,protože děti jsou stále nemocní a tak se chci zeptat,jestli opravdu s Jillian to bude stačit abych zhubla při takové stravě,nebo si ještě přidáváte.Doma zatím nemám činky a tak zatím cvičím s petkama.Začala jsem s půl litrem a teď s litrem a půl...teda umírám u toho,ale nakonec to dám..:-).Co se týče toho jídla,tak opravdu v tom mám hokej..:-(.I když jsem toho prčetla docla dost,tak nevím,jestli si můžu dát normální polévku před hlavním jídlem a tak..:-).Jak to máte holky vy??Díky za rady...pa Kača
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty12th February 2013, 3:39 pm

Na uvedenom odkaze si my tvoj jedalnicek neotvorime. :/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výživový poradce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výživový poradce   Výživový poradce Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výživový poradce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: