Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hančin boj nejen se sebou Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hančin boj nejen se sebou Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hančin boj nejen se sebou Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hančin boj nejen se sebou Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hančin boj nejen se sebou Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hančin boj nejen se sebou Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hančin boj nejen se sebou Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hančin boj nejen se sebou Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hančin boj nejen se sebou Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hančin boj nejen se sebou Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hančin boj nejen se sebou Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hančin boj nejen se sebou Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hančin boj nejen se sebou Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hančin boj nejen se sebou Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hančin boj nejen se sebou Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hančin boj nejen se sebou Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hančin boj nejen se sebou Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hančin boj nejen se sebou Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hančin boj nejen se sebou Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hančin boj nejen se sebou Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hančin boj nejen se sebou Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hančin boj nejen se sebou Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hančin boj nejen se sebou Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hančin boj nejen se sebou Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hančin boj nejen se sebou Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hančin boj nejen se sebou Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hančin boj nejen se sebou Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hančin boj nejen se sebou Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hančin boj nejen se sebou Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hančin boj nejen se sebou Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hančin boj nejen se sebou

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty12th January 2013, 2:11 pm

Ahoj holky!
Jmenuju se Hanka a bude mi sedmnáct. Jako malá jsem problémy s váhou neměla, a později jsem se vždycky držela kolem těch 62 kil s výškou 172 centimetrů. Nikdy jsem ale nic nedělala a jenom jsem se v ládovala vším, co mi přišlo pod ruku. Ráno jsem se normálně nasnídala, cestou do školy jsem se ale zastavila v pekařství nebo v jednotě, a něco jsem si koupila, to jsem snědla ještě před začátkem vyučování, a o velkou přestávku jsem se ládovala svačinou z domova, ke které jsem vždycky měla nějakou tu sušenku. Následoval oběd v jídelně, ale když jsem přišla domů, dala jsem si hned svačinu, sedla jsem si k učení nebo k počítači, za chvilku si dala další sváču, po nějaké té hodiny byla večeře, a po ní jsem se vždycky ještě něčím dorážela. Takhle jsem se stravovala asi rok a půl, a když jsem si pak šla koupit nové kalhoty a musela jsem si koupit velikost 44, protože do jiných jsem se vážně nenacpala, docela dost jsem se zhrozila, ale pořád jsem měla tak nějak za fixování, že přeci jenom ještě stále rostu, a jíst přeci musím a nějaké zdravější jídlo mi bylo docela ukradené. O prázdniny 2011 jsem s jídelníčkem začala přeci jenom něco trochu dělat, snažila jsem se příjmy trochu omezit, úplně z něj nějaké věci vyhodit, a přidat více zeleniny a podobných, lepších věcí. Částečně se mi to povedlo, částečně ne, ale na podzim jsem na tom se stravování byla přeci jenom o trochu líp. Stále jsem ale ještě nic fyzicky nedělala. V tu dobu jsem se začala zajímat o jógu, a strašně mě lákala jí začít opravdu cvičit, jenže u nás není žádné veřejné cvičení, nebo tak něco, takže jsem si našla nějaké programy na internetu, a asi čtrnáct dní jsem jí opravdu cvičila. Pravdou je, že jsem něco přeci jen shodila, ale cvičení mě vážně nebavilo, takže jsem toho zase nechala. Před létem jsem se ale zhrozila, že bych na sebe měla vzít něco jiného než džíny, a nedej bože třeba šortky, a zase jsem si řekla, že něco přeci už musím začít cvičit, tak jsem se znovu pustila do té jógy, ale vydrželo mi to ani ne týden. Pak jsem se ale víc začala číst Nikkin blog, a konečně jsem díky ní objevila Jillian. Ani nevíte, jak dlouho jsem se odhodlávala, že začnu cvičit! Ale ono mi do toho furt něco lezlo, tak jsem "nemohla" Very Happy Ale přeci jenom jsem cvičila asi tak jeden celý týden 30 Day Shred, pak jsem jela dělat vedoucí na dětský tábor, kde jsme měli pohybu taky dost, a po návratu jsem ve cvičení zase pokračovala. Teď byl ale zase problém jídelníček, protože i když jsem se jakože snažila něco s ním dělat, neprocházelo mi to doma a vždycky jsem dostala vynadáno, že s něčím zase otravuju. Ale aspoň jsem cvičila. Zvládla jsem první dva levely 30 Day Shred a snad dvakrát jsem cvičila i ten třetí, ale pak jsem chytila vážně ošklivou chřipku a skoro dva týdny jsem s ní byla uvězněná v posteli. Po ní jsem asi týden zase necvičila, ale pak jsem se do toho vážně pustila. Dala jsem si znova 30 Day Shred, pak jsem na to najela s Ripped in 30, kde jsem pečlivě a pravidelně (6 dní v týdnu, 1 den volna) odcvičila první tři úrovně. Začala jsem cvičit i poslední level, ale ten už mě tolik nebavil, a navíc mi přišlo, že už se u něj tolik nezapotím, a proto jsem se rozhodla zkusit i další programy. Tak jsem to začala střídat s Cardiem 1 z Body Revolution, které mi dokázalo nakopat zadek (cardio je pro mě docela výzva, ale zlepšuju se Wink ) A pak už jsem začala cvičit i další věci... Sjela jsem první level Killer Buns and Thighs, párkrát jsem si dala i Killer Abs. A pak jsem si přidala i Boba a jeho Strenght Beginner, Bonus Abs, Glute Challenge a Extreme Cardio, které mě strašně baví, i když po sobě musím vždycky vytírat... Very Happy A teď už tak nějak střídám Boba, s Killer Buns and Thighs 2 a Cardiem 2 z Body Revolution, cvičím šestkrát týdně, někdy i hodinu, podle toho, jak mám náladu, ale minimálně těch 30 minut, strašně mě to baví a nedokážu si bez toho svůj život už představit.
A dokonce i jídelníček se mi povedlo změnit. Rodiče si ze mě sice stále dělají legraci, a říkají mi, že jsem trapná, když se koukám na etikety a zkoumám, co vlastně jím, ale už je mi to jedno. A i když si ze mě tu legraci dělají, konečně jim začíná docházet, že tenhle můj styl není jen chvilkové pobláznění, že to má vážně smysl a že když se občas zmíním o tom, kolik kalorií to má, že vážně nejsem anorektička. A myslím si, že jsem je taky za tu dobu už něco naučila, a hlavně že jsem si je tak trochu už vycvičila, takže když jedou nakoupit, tak se mě zeptají, co mi mají koupit, přestože "moje" jídlo označují za to nepravé. A když mě chytne kreativní chvilka a ovládnu kuchyni a něco tam tvořím, aspoň to ochutnají (pokud mi tedy nesní skoro celou mísu salátu jako posledně... Very Happy ) Takže je to na dobré cestě! Wink

(Pokud jste si ty moje kecy přečetly až sem, gratuluju, a moc díky! Very Happy )

Vlastně to nejsou úplně počáteční míry (ale aspoň jsem se změřila a zvážila, fotku z téhle doby nemám; 17.8.2012):
Výška: 172 cm
Váha: 61,8 kg
Prsa: 87 cm
Břicho (přes pupík): 89 cm
Zadek: 97 cm
Stehna: 53 cm

Poslední měření (5.1.2013)
Výška: 172 cm
Váha: 59,7 kg
Prsa: 85 cm
Břicho (přes pupík): 72 cm
Pas (nejširší místo): 82 cm
Zadek: 91 cm
Stehna: 55 cm



(Aktuální fotku nemám, ale pořídím ji co nejdříve Wink )

Mám ze sebe vážně radost, naposledy jsem si kupovala kalhoty velikosti 40, ale a už jsem si k nim musela dát pásek, aby mi nepadaly... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty12th January 2013, 3:04 pm

Budu ti moc držet palce! Já jsem tu stravu také flákala a dopadla jsem na 75kg....a né se toho zbavit, takže je dobře že jsi o sebe začala pečovat v tomhle věku Smile Také jsem měla začít dříve....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty12th January 2013, 3:21 pm

na tý fotce ze 17.10. máš pěknou postavu Smile opravdu by mě zajímalo jak vypadáš teď po všech těch programech, určitě je z tebe totální kočka Smile máš dobrej režim, jdeš na to všechno dobře jak se stravou tak se cvičenim, držim palce určitě brzo dosáhneš svého cíle Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty13th January 2013, 10:08 am

tvoji postavu na druhé fotce bych si taky přála :-) krásná proměna ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty13th January 2013, 10:10 pm

Jéj, Hani Smile Som rada, že si sa k nám pridala Wink Tvoja premena je krásna! Smile Ako premena všetkých báb tu Very Happy A neviem čo by som bez teba robila, ak by som sa ti na cvičenie občas nemohla posťažovať Very Happy Super, len tak ďalej, drž sa Wink

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty14th January 2013, 9:25 pm

Díky holky, jsem fakt ráda, že jsem se konečně odhodlala jsem něco napsat, ani nevíte, jak strašně dlouho jsem se k tomu přemlouvala... Smile

Tady dávám slíbenou fotku:

Jenda fotka horší než druhá, ale můj pokoj vůbec není fotogenický! Tak snad na tom je něco vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty14th January 2013, 9:44 pm

Smile krásný bříško, ramena se ti trochu zvedly, stehna posílily, fakt pěkná práce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty15th January 2013, 1:05 am

Moc pěkné Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty15th January 2013, 7:50 am

Kedy ja budem mať také brucho?! Very Happy Perfektné Wink Celá si sa veľmi dobre spevnila Smile Už na druhej fotke (teda tretej a štvrtej Very Happy ) si vyzerala veľmi dobre, ale teraz je to úžasné Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hančin boj nejen se sebou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hančin boj nejen se sebou   Hančin boj nejen se sebou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hančin boj nejen se sebou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
» jídlo s sebou
» Aké jedlo si vziať so sebou?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: