Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 záchvatové přejídání

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:31 pm

kikitynkar napsal:
Jsem vám za to taky moc vděčná, že se mi snažíte pomoct !! Smile) jinak můj jídelníček (plus mínus) : snídaně : ovesní kaše s oříšky- 60g - 125g tvarohu a skořice, svačina: kaiserka s perlou a plátkem šunky, miska zeleniny, oběd: někdy ve škole ještě nějaká celozrnná houska s něčím a nebo až potom doma a to je potom buď rovnou přejídání a nebo třeba, talířek zeleniny, pečivo s něčím a tvaroh s kakaem, jak kdy... a když je to přejídání tak většinou se to pohybuje i něco kolem 10000 kj :/ nevařím si právě taky nic teplého, málokdy, protože když přijdu domů mám už takový hlad :/ a ani nevím co bych si měla pořád vařit :/ a takovýhle jídelníček mám většinou každý den, kromě toho s přejídáním a večer potom ještě normálně jím (když nejsem přejezená a je to ten normální den) pečivo s něčím, zeleninu a cottage

Opravdu si zkus začít vařit obědy, myslím, že to je ta chyba. Tělo potřebuje během dne jedno teplé jídlo s větším příjmem Smile Začni třeba s něčim lehčím. Špagety nebo francouzské brambory. Je toho tolik.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:41 pm

No doba je to právě s jídlem špatné :/ taťku vidím až v 8 hodin večer, bratr jí nezdravě- má nadváhu a mamka je zase spíš taková ta věčná dietářka :/ tak si vyber no Sad ... já vím, že bych měla, ale nějak nemám inspiraci, obdivuji třena fitness-girl za ty její krásně upravená jídla Smile nechápu to Very Happy taky bych chtěla umět si s tím takhle pohrát .. ale nějak na to nemám fantazii :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:49 pm

kikitynkar napsal:
No doba je to právě s jídlem špatné :/ taťku vidím až v 8 hodin večer, bratr jí nezdravě- má nadváhu a mamka je zase spíš taková ta věčná dietářka :/ tak si vyber no Sad ... já vím, že bych měla, ale nějak nemám inspiraci, obdivuji třena fitness-girl za ty její krásně upravená jídla Smile nechápu to Very Happy taky bych chtěla umět si s tím takhle pohrát .. ale nějak na to nemám fantazii :/
chceš aby ti tu někdo napsal ukázkový jídelníček na den a mohla si to podle toho vyzkoušet aspoň, když už to máš takhle složité? Smile jo fitness-girl obdivuju po všech stránkách, můj vzor Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 5:50 pm

To by bylo fajn Smile)) no můj taky Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 6:36 pm

nevím co doma máš za potraviny nebo nemáš, ale tak zhruba snídaně: ovesná kaše svačina: bílý jogurt a ovoce oběd: jakýkoliv hlavní chod maso a příloha svačina: zeleninový salát (se sýrem či tak) večeře: celozrný chléb s cottage a zelenina

sice nejsme expert na nějaký sestavování jídelníčku, ale myslim, že tohle by šlo Smile možná i trochu přidat vzhledem k tomu, že cvičíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 8:09 pm

Já za sebe určitě doporučuju polívky, vývary s nudlema a podobné.Jednou jsem si udělala k večeři s rýžovýma nudlema a ještě ráno jsem neměla hlad Very Happy

Jinak se vůbec netěším až budu doma sama, to budu asi bez obědu a nebo budu mít neustále špagety Very Happy Jsem v tomhle opravdu líná si něco vařit a holky co si takto denně vyváří obdivuju Smile Ale u mě to začíná i tím nákupem, asi sem jedna z mála ženských, která nemá ráda nakupování Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 8:53 pm

Martulina Bambulina napsal:
Já za sebe určitě doporučuju polívky, vývary s nudlema a podobné.Jednou jsem si udělala k večeři s rýžovýma nudlema a ještě ráno jsem neměla hlad Very Happy

Jinak se vůbec netěším až budu doma sama, to budu asi bez obědu a nebo budu mít neustále špagety Very Happy Jsem v tomhle opravdu líná si něco vařit a holky co si takto denně vyváří obdivuju Smile Ale u mě to začíná i tím nákupem, asi sem jedna z mála ženských, která nemá ráda nakupování Very Happy

zrovna polívky bych řekla, že moc člověka nezaplácnou, možná tak nachvilku, ale pak ta "voda" steče a je zase hlad Very Happy možná leda tak ty hutnější jako gulášová, nebo krémy (brokolicový..) hlavně nechoď někam do fast foodu na oběd nebo tak Very Happy je tolik jednoduchých receptů jako jsou špagety, to zvládneš Smile a nakupuješ nerada jen jídlo nebo i ostatní věci? co tě na tom nebaví? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 9:29 pm

No to by šlo až na to maso :/ jsem vegetarián Very Happy no zkusím si něco vymyslet, ale je docela blbé si vyvářet ve 3 odpoledne :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 9:38 pm

tak choď do školní jídelny ne? Smile alternativa masa - sójové maso, šmakoun Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 9:45 pm

Tam nechodím.. už půlka třídy to vzdala Very Happy jo já vím, šmakouna jím často Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty22nd January 2013, 9:51 pm

Seasha napsal:
zrovna polívky bych řekla, že moc člověka nezaplácnou, možná tak nachvilku, ale pak ta "voda" steče a je zase hlad Very Happy možná leda tak ty hutnější jako gulášová, nebo krémy (brokolicový..) hlavně nechoď někam do fast foodu na oběd nebo tak Very Happy je tolik jednoduchých receptů jako jsou špagety, to zvládneš Smile a nakupuješ nerada jen jídlo nebo i ostatní věci? co tě na tom nebaví? Very Happy

No mě zasytí i obyčejná voda a pokud se ji přepiju tak klidne na celé dopoledne Very Happy Asi mi nějak blbě funguje žaludek či co Very Happy No tak do fast foodu mě nikdo nedostane Very Happy Spíš to vidím na pečivo a cottage, celý týden Very Happy Možná si dvakrát i něco uvařím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 8:08 pm

kikitynkar napsal:
Tam nechodím.. už půlka třídy to vzdala Very Happy jo já vím, šmakouna jím často Wink
no hele řeknu ti, že od tý doby co jsem si prošla "anou" tak sežeru fakt úplně všechno Very Happy takže školní jídelna a jejich nedovařený, přesolený atd. (vaří tu studenti) mi nedělá problémy Very Happy přeci jen mnohem lepší najíst se a dodržovat režim než hladovět (jinak bych doma jedla až v 3 nebo 4) Wink a co třeba chodit k babičce na obědy ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 8:12 pm

Martulina Bambulina napsal:
Seasha napsal:
zrovna polívky bych řekla, že moc člověka nezaplácnou, možná tak nachvilku, ale pak ta "voda" steče a je zase hlad Very Happy možná leda tak ty hutnější jako gulášová, nebo krémy (brokolicový..) hlavně nechoď někam do fast foodu na oběd nebo tak Very Happy je tolik jednoduchých receptů jako jsou špagety, to zvládneš Smile a nakupuješ nerada jen jídlo nebo i ostatní věci? co tě na tom nebaví? Very Happy
No mě zasytí i obyčejná voda a pokud se ji přepiju tak klidne na celé dopoledne Very Happy Asi mi nějak blbě funguje žaludek či co Very Happy No tak do fast foodu mě nikdo nedostane Very Happy Spíš to vidím na pečivo a cottage, celý týden Very Happy Možná si dvakrát i něco uvařím Very Happy

to je normální Smile voda tě prostě zavodní tak, že tvůj žaludek bude "utopený" (taky to tak mám), ale když pak přestaneš pít tak za pár minut se ti to vstřebá a začneš mít dost velký hlad, protože budeš mít vyčištěný žaludek (jakoby nalačno) Wink ale zase není dobré místo svačinky pít vodu Wink jednostranná strava není dobrá, zapoj trošku fantazie a dej si i něco jiného Smile co třeba si připravit těstovinový salát? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 8:28 pm

No tak to já jsem ohledně jídla hodně vybíravá :/ rodiče mi to zrovna taky moc nezlehčují, no s tou babičkou to taky není zrovna dobrý nápad Very Happy jezdit ze školy hodinu k babičce, tam se najíst-toho co nesnáším a jet zase domů Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty23rd January 2013, 9:21 pm

aha, no tak si prostě budeš muset začít vařit, jiný východisko není Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
záchvatové přejídání
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: