Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Lenulka se dává na cestu... :-)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty29th December 2012, 8:39 pm

Ahoj holky, tak jsem se taky rozhodla přidat mezi vás :-) Pro začátek něco o mně...
Je mi 30 let, jsem mamkou 2,5 letého chlapečka.
Když jsem se seznámila s nynějším přítelem (před 12 lety ;-) ) byla jsem po čerstvém zhubnutí. To jsem vážila cca 59 kg při výšce 176 cm.Jenže jak jsme spolu začali bydlet nastalo večerní obžerství u telky, přítel prostě jindy pořádně nejí Rolling Eyes No a já jedla s ním...po škole jsem nastoupila do advokátní kanceláře a při sedavé práci vesele kynula dál. Těhotenství tohle všechno završilo a já jsem teď na startu s 90(!!!!) kg...... Sad
Prostě hnus....Největší problém mám s nohama - stehna i lýtka, přijdou mi dost osvalená a tudíž jakákoli "makačka" na nohy mi je strašně zvětší Crying or Very sad
Hledala jsem nějaké cvičení, motivaci na netu a narazila na Jill Michaels. Poctivě stahuju videa a strašně se těším až se do toho pustím Smile
Před 2 měsíci jsem se ještě vrhla na jógu, myslím, že jako kombinace to bude super. Samozřejmě i s radikální změnou jídelníčku a stravovacích návyků.
Co jsem ta stihla prošmejdit, tak vaše pokroky jsou úžasné a hodně mě to povzbudilo! Very Happy Držím vám palce a věřím, že to zvládneme!!! Smile

Moje startovací míry:
prsa - 109 cm
pas - 95 cm
boky - 115 cm
stehna - 69 cm
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty29th December 2012, 11:25 pm

Vítej Smile začneš u Jill typicky se shredem? Smile je dobře, že sis uvědomila, že jen cvičit nestačí Wink motivace je důležitá, později budeš motivací pro ostatní i ty Smile jinak obdivuju tě, 12 let s jednim chlapem, máš teda výdrž Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty29th December 2012, 11:40 pm

Ahoj a díky Wink jojo, začínám klasicky :-)

Jo, 12 let je dost, ale nějak jsem přišla na to, že dokonalost stejně neexistuje a už vůbec ne u chlapů Very Happy Takže jsem si ho nechala Very Happy

Pokusím se dodat i nějaké foto, i když teda - moc se mi nechce...v této fázi Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty30th December 2012, 12:04 pm

Ahoj, vítám tě. A určitě doporučuji vyfotit se v této fázi :-)
DRžím palce, ať se ti daří!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty30th December 2012, 12:11 pm

Ahoj, také tě vítám a moc držím palce. Určo se vyfoť, je fajn vidět výsledky...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty30th December 2012, 12:45 pm

Díky holky Smile Já se vyfotím, jen jsem přemýšlela, jestli to umístit sem Very Happy ale nakonec proč ne Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty30th December 2012, 8:42 pm

nemusíš se stydět za to jak vypadáš teď před cvičenim, každej někde začínal, pak budeš aspoň krásně pozorovat pokroky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2013, 1:51 pm

Tak mám za sebou druhý den shredu...nezvednu ruce, nesejdu ze schodů, a další a další Very Happy jen mlátím hlavou o zeď, kde je moje ztracená kondice, kterou jsem měla, když jsem aktivně jezdila, hrůza pig
No ale makám, dál a to by bylo, aby to nebylo!!!! (ale nutno podotknout, že při dnešním cvíču jsem trpěla jako zvíře Twisted Evil ).
Kupodivu nemám chuť na sladký apod, naštěstí.....

Fotku "před" už mám, tak uvidíme "po" Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2013, 1:56 pm

to je dobře, aspoň vidíš, že je to cvičení efektivní Smile moc dobře vim, jak je těžký cviči, když tě něco (popř. všechno) bolí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2013, 3:05 pm

Neboj, tak ten čtvrtej den už bude dobře Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2013, 3:22 pm

Tak já tě tady taky vítám Smile. Pro mě první dva dny byly nejhorší co se týče bolesti svalů, třetí den ale byl mega nejhorší, svaly už nebolely, ale výdrž jsem neměla a od čtvrtýho dne už parádička, takže se nevzdavej, uvidíš, bude to super Smile) Držím palečky! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty3rd January 2013, 7:46 pm

Díky, holky, už jsem to slyšela z více stran, že 4.den už je to pohoda, tak snad Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty4th January 2013, 8:17 am

Třetí den je vždycky nejhorší Smile Pak se to zlomí a už to jde Smile
Přeju pevnou vůli v pokračování a velké úbytky na cm Smile Už jen to že si se rozhodla je první krok k úspěchu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty4th January 2013, 8:33 am

Díky Wink

Dneska mám 3.den, podle mnohých nejhorší...je pravda, že svaly přestávají bolet, ale ty stehna jsou pořád masakr...vím, přesně, který sval posiluju, protože je hmatný na první dotek Very Happy

Cca za hoďku jdu na to, tak jsem zvědavá Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty4th January 2013, 12:51 pm

Ahoj Lenulko, i já tě tu vítám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty4th January 2013, 12:59 pm

Nikki, děkuji ! Snad ani nemusím říkat, že jsem tvůj blog prolítla jedním dechem a stala ses mi inspirací Wink Tys mě fakt "přesvědčila", že to jde, když se chce Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty6th January 2013, 10:56 am

Holky, tak jsem se poměřila, mám tabulku udělanou po týdnu...neodolala jsem a musím říct, že jsem spokojená Very Happy
Cvičím od středy, to jsem upravila i životosprávu, a za ty 4 dny mám 1 kg dole, přes prsa o 2 cm méně, v pase o 2 cm méně a přes stehna o 1 cm méně!!! Super Very Happy
Přes boky sice nic, ale tak nemůžu chtít po týdnu všechno, že? Smile

Nakonec jsem ráda, že jsem se změřila, protože mě to ohromně nakoplo flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty6th January 2013, 12:23 pm

Téda, to jsou výsledky, to je paráda, boky se hnou taky, jen počkej na další měření a hlavně to ber jako motivace, nic tě nenakopne tolik, jako mizející centimetry. Držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty6th January 2013, 5:20 pm

jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty6th January 2013, 5:28 pm

Díky, holky Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty6th January 2013, 7:54 pm

Paráda!!! Já dneska na sebe hodila na rychlo jedny kalhoty s páskem a o jednu dírku mi jsou menší, tak mě to taky nakoplo zase Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty6th January 2013, 11:29 pm

Super!!! Všechny vás tady obdivuju. Jste úžasné.Já začala teprve před šesti dny, ale doufám, že brzo uvidím nějakou (aspoň malinkou) změnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty7th January 2013, 1:04 am

Určitě uvidíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty7th January 2013, 7:14 am

Dík Wink
Leni, určitě uvidíš, vždyť tohle jsem měla po pár dnech! Sama jsem zvědavá po měsícic, co na mě vybafne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty7th January 2013, 10:36 am

Nemůžu se dočkati fotek před a po :-) za 4 dny krásný pokrok ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lenulka se dává na cestu... :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lenulka se dává na cestu... :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: