Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Ovesné kaše - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Ovesné kaše

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty14th January 2013, 7:03 pm

tak já zkusila a super Smile děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty14th January 2013, 8:45 pm

co volíte spíš? vodu nebo mléko? je v tom velkej rozdíl v chuti? v těch instantní je asi oboje ne? (sušený mléko plus voda co přidám..)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty15th January 2013, 8:44 am

prave, v tech instantnich jak je suseny mliko, tak zalit vodou staci, ale kdyz jsem delala obyc vlocky jen s vodou, tak mi to nechutnalo, uz to proste nebyla ta lahodna kasicka, ale takova kejda :-D takze ja jsem pro mliko.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty15th January 2013, 12:40 pm

já mám taky raději s mlíkem Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty15th January 2013, 6:58 pm

Já rozhodně mléko Smile. Je pravda, že to má o hodně lepší chuť. Jen když mléko dojde, doředím vodou... Nevěřím, že ovesná kaše se dá připravit tak, aby byla "nezdravá" Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty15th January 2013, 7:06 pm

Miluju ovesnou kaši na snídani! Very Happy Dávám si do ní rozpustit kostku hořký čokolády no mnam, každej večer se těšim na snídani! Very Happy A jedině s mlíkem, s vodou si to nedovedu představit Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty17th January 2013, 5:30 pm

Já si koupila dneska v slevě dvě ovesné kaše za 20kč, jednu čokoládovou a jednu skořicovo jablečnou, máte někdo s těmito příchutěmi zkušenost? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty17th January 2013, 6:13 pm

Bnwi napsal:
Kaše od emca jsem kdysi občas jedla, jsou vážně dobré, ale není to zrovna levná záležitost (alespoň pro rodiče Very Happy) a stačilo mi sníst kaši, na ovoce nezbylo místo.
Teď si dělávám domácí - přes noc nechám klasické ovesné vločky odležet v mléce s ovocem, ráno šupnu na minutu do mikrovlny, přidám oříšky a další a hotovo... zkoušela jsem vařit na plotně, zalévat ráno, nechávat odstát samotné, a tohle se mi osvědčilo zatím nejlépe. Smile



Vyzkoušela jsem to podle tebe a je to paráda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty17th January 2013, 8:09 pm

Rosa18 napsal:
Já si koupila dneska v slevě dvě ovesné kaše za 20kč, jednu čokoládovou a jednu skořicovo jablečnou, máte někdo s těmito příchutěmi zkušenost? Smile
ty příchutě jsou super, můžu ještě doporučit obyčejnou tesco značku ovesnou kaši s příchutí kokos rozinky, nejlepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty17th January 2013, 11:52 pm

Takže, čokoládová(chutnala jsem od ségry) boooooomba, a ta jablečno skořicová taky super, ale ta čokoládová mnohem lepší, joo, tak to si určitě koupím, protože já kokos maximálně miluju, ne jen jako jídlo, ale i krémy atd... A to je taky od emca?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty18th January 2013, 12:02 am

jo sorry, už to čtu, že tesco značka, kolik cca. stojí a kolik toho je? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty18th January 2013, 6:01 pm

taky sáčky a je to levnější asi o 4 koruny než emco.. mě teda upřímně všechny příchutě chutnaly víc od tesca Smile pozítří začínám s domácíma, je to mnohem levnější Wink tak uvidim co vytvořim za šmakulády Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty18th January 2013, 9:23 pm

No nepovídej, já nad tím včera přemýšlela, že se mi mnohem víc vyplatí si udělat třeba doma to nějaký sklenice, taky to takhle myslíš? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty19th January 2013, 12:43 pm

do sklenice? jako zavařit či co? Very Happy to ne, prostě každej den si to vařit, tak to myslím Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty19th January 2013, 4:52 pm

Spíš jsem to myslela tak, že bych si normálně už ty ingredience smíchala rovnou a ne až na talíři, že tu směs smíchanou bych jen zalila mlékem a dala uvařit. Prostě na ten způsob, jako ty koupený ochucený, víš jak to myslím? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty20th January 2013, 12:53 pm

jo takhle, určitě to zkus : )myslíš jako uvařit na plotýnce nebo v mikrovlnce? Smile jde o to aby ti to zhoustlo Wink .. já jsem dnes dělala poprvé domácí ( chtěla jsem to zkusit podle bnwi), ale jaksi jsem zapoměla to nechat přes noc v tom mléce, tak jsem to ráno jen vločky zalila mlékem, přidala různý dobroty a pak to dala na minutu do mikrovlnky, nedoporučuju - nic ses tim nestane Very Happy ale dnes už na to snad nezapomenu a jsem zvědavá na zítřejší výsledek, určitě se podělím Smile a ty se pak taky poděl jak to dopadlo Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty3rd March 2013, 10:57 am

Mnam, ja tieto ovsenne kase milujem uplne vsetky (okrem cokoladovej, nemam rada nic kakaove), ci uz doma robene z vlociek a mlieka (vody) + ovocie, alebo orechy, alebo tieto instantne a tiez aj od BonaVita a aj tie ryzove od Dr.Oetker. Jem ich skoro denne. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty3rd March 2013, 12:41 pm

já jim taky ovesný kaše skoro denně (většinou Very Happy) a pořád experimentuji s různými chutěmi Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty4th March 2013, 12:39 pm

Tyhle kupované ovesné kaše (emco, bonavita) jsou hnus! Pozor, je to plné cukru. Lepší si je udělat vlastní, nebo kupovat natural neochucené, nepřislazované (např. mixit). Když jsem zjistila, co všechno obsahují emco kaše, přešla mě chuť :-/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty3rd July 2013, 8:01 pm

Já mám náhodou emco kaše moc ráda a vůbec nic špatného v nich není. Jen sušené mléko, ovoce a vločky. Dokonce si lze nyní i vybrat, zda si dám kaši sladší nebo s ubraným cukrem. Za mě palec nahoru!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ovesné kaše - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ovesné kaše   Ovesné kaše - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ovesné kaše
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ovocná kaše z tofu
» Porridge Stilla Natura - instantní ovesná kaše

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jídlo a pití :: Z pultů a regálů-
Přejdi na: