Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Seashy půl rok + pokračování :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty27th October 2012, 11:51 pm

Tak se foť hned ráno, po vykonání potřeb, před snídaní a ne před a pár dnů po holčičích dnech. Vážit se je taky nejlepší po ránu, protože během dne váha kolísá o 1-2 kila. Já měřím 150-152cm podle měřiče u nás na gyn., (pokaždé naměří jinak) v 15 jsem taky blbla a nejedla, dlouho mi zůstalo 45kilo, dneska mám 52 a i když bych špeky ještě ráda někde vymízíkovala, na 45 bych se dostat nechtěla. Vlastně po 30DS jsem měla ještě o kilo víc, hahaha, ale o 3 cm v pase mín, -1cm stehna a paže,ou jé, jsem nadšená Very Happy
Můžeš to vzít jako osobní výzvu, odcvičit 6týdnů 6W6P, pořádně u toho jíst, a dokázat nám všem, že budeš mít vánočku na břiše, že to vážně funguje Very Happy protože nám ostatním ještě bude chvíli trvat, než se zbavíme všech špíčků na břiše, aby nám to bylo vidět ;-)

Jo a já byla na endokrinologii, kde mi podle rtg zápěstí zjistili, že už kolem chrupavek žádný prostor není, takže určitě neporostu, nemusí to být anorexií.
P.S.: Smile Randím jen s klukama nad metr osmdesát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty28th October 2012, 2:28 pm

já se fotim nejradši po cvičení, když mam napumpovaný svaly Very Happy já nemám menstruaci Wink a na váhu lezu jen ráno po probuzení Smile mě je to jedno, ať klidně traslíkem jsem, akorát je problém pak sehnat oblečení, nesnášim dlouhý trička přes prdel Very Happy taky mám slabost pro vyšší kluky Very Happy budu se snažit o pekáček, ale asi to bude ještě chvilku trvat Smile ikdyž s pomocí proteinu, no uvidim, ikdyž ještě se nějak na 6w6p vrhat nechci Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty17th November 2012, 8:59 am

Opět fotka po měsíci snažení.. 43 kg, ale teď budu přibírat, takže za měsíc to bude zase jinak.. nejvíc mě mrzí, že na fotce ty břišáky jdou vidět, ale je to jen díky stínům, když bych šla normálně v plavkách tak není nic vidě :/ Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Mlistopad2012

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty19th November 2012, 11:39 pm

Mně to bříško přijde super a stíny se vrhaj všude, i když pujdeš na bazén :-D nevim, co bys ještě měla měnit...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty20th November 2012, 7:05 pm

děkuju, ale já nebudu spokojená nikdy, chci mít svaly, ale nějak mi to nejde.. břicho nemam plochý a večer se přežírám, to jsou moje problémy Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty23rd November 2012, 8:46 am

Ušla si už pěkný kus cesty, tvá proměna od začátku je znatelná, tak se nenech rozhodit občasným přejezením a buď sama sobě motivací. :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty23rd November 2012, 4:01 pm

děkuju, snažim se pokračovat dál a pořád se zlepšovat, ale teď jsem asi zamrzla na bodě, ale tak uvidim jak to půjde dál Smile stejně mě to bude pronásledovat asi pořád Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty16th December 2012, 1:05 pm

nevidim žádnou změnu, ikdyž se teď snažim víc abych měla svalnatější postavu, ale nějak se mi to nedaří :/ (dokonce jsem se vrátila k rippedu a pustila se do tak obávaného 3. a 4. levelu Very Happy) bicáček taky nic moc Sad Very Happy a moje problémová partie č.2 stehna, ikdyž na ně docela cvičim (s Jill) tak jsou pořád takový pudingový Sad Very Happy už nevim co dělat, bílkoviny do sebe sice nějak neláduju (proteiňák poloviční dávku..) , ale snažim se je jíst víc.. zařadila jsem si jeden den dokonce i pauzu ve cvičení.., ale i tak jsem ze sebe docela zklamaná Sad na to že na sobě makám skoro rok tak změny nic moc.. achjoo co pořád dělám špatně? .. jinak se omlouvám za kvalitu foto (mobil nějak protestuje..)
a ještě jedna věc.. poprosila jsem rodiče o proteiňák k vánocům a už to začínaj nějak ví řešit, říkaj že jsem závislá na fitness (to jsem jim i přiznala) ale co je na tom špatnýho? lepší než mít tu anorexii, myslim že jsem si to vynahradila něčim mnohem lepšim, a baví mě to, ale oni to viděj jako cvokárnu.. na ten proteiňák se vůbec netvářili, nakonec mi ho objednali, ale táta hned kecy, že mi narostou fousy (Very Happy) atd. prostě to nechápou, a já už toho mám plný zuby..ani bych se nedivila, kdyby mi to jednou zakázali (fitness).. Sad Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Oprosinec2012wyg

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty16th December 2012, 1:50 pm

Rodiče teda chápu, jsou to stará škola :-) Seš mladá, takže přesvědčit je o tom, že je to pro tebe protein vhodnej doplněk stravy, je někdy těžký :-) Mimochodem jakej máš energetickej výdej a příjem?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty16th December 2012, 8:41 pm

Budou se s tim muset prostě smířit Smile myslim si, že už mě to prostě neopustí, ještě k tomu, když to je moje vysněný povolání Smile

já nevim, radši to nepočítám Very Happy ale tak zhruba kdybych to měla zkompletovat : snídaně (ovesné kaše) do 300 kcal svačina (kus ovoce): cca 100 kcal oběd(snažim se vybírat něco lehčího v jídelně): cca 500 kcal svačina (protein s mlékem tvarohem): cca 250 kcal večeře(uždibování, ochutnávání všeho co je v ledničce Very Happy, knackebroty, zelenina) : cca 350 kcal možná i víc nevim, těžko se mi to odhaduje Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 1:19 pm

připadá mi, že jsem se nějak zasekla, žádný pokroky nevidim Sad a to se přitom snažim tolik o ty svaly Sad teď se snažim zaměřit víc na ruce (chci pěkný bicáky Very Happy), ale taky nic moc :/ Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Oleden

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 1:21 pm

jinak na tý straně vlevo jsem si napnula stehna, proto jsem tam trochu vykroucená Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 1:54 pm

já teda svaly na stehnách a břiše vidím. A jestli ti to jde špatně. Tak by bylo dobrý cvičení měnit, jelikož si tělo zvyká na pořadí a zátěž cviků po nějaké době. Přizpůsobí se mu a pak neuvidíš žádný extra změny. Tomu pak, ale zase musíš přizpůsobit jídelníček Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 2:52 pm

děkuju, ale bohužel je to takhle jen po tréninku, pak už to mam zas normální nenapumpovaný :/ však já cvičím skoro pořád něco jinýho.. myslim, že je chyba v jídelníčku, snažim se jíst hodně bílkovin, ale asi je to pořád málo, nevim.. mám to takhle: snídaně- ovesná kaše, svačina- proteiňák s mlékem a tvarohem (víkend), jogurt s banánem (týden), oběd- typický jídla svačina - jogurt, ovoce nebo proteinová tyčinka (víkend) , proteiňák s mlékem a tvarohem (týden) večeře - cottage, vajíčka, rýže nebo něco takového..

Nezdá se mi to málo, určitě takhle nejí normální člověk, tak by to mělo něco dělat..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 3:00 pm

záleží jak náročný tréninky máš, protože se tomu prostě ten jídelníček musí přizpůsobit. Mají to třeba začínající kulturisti. Určitě všude dočteš kolik toho snědí, protože jejich tréninky jsou fakt náročný :-) zjisti si jestli máš správně vyvážený příjem a výdej, tím si hodně pomůžeš ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 3:09 pm

trénink jak kulturisti opravdu nemám Very Happy přes týden si dávám po škole 30 minutovej workout od jillan a přes víkend jedu ráno boba a odpoledne zuzku Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 5:11 pm

Mě se tvoje bříško líbí Very Happy Co bych za takové dala
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 5:24 pm

Seasha: V první řadě ti chci říct, že vypadáš super, myslím si, že jsi strašně sebekritická, od tý doby co jsem tady si čtu tvoje komentáře atd... a všechny strašně chválíš, podporuješ atd... ale u sebe to asi moc neděláš!!!! Kdejaká holka by si přála, vypadat aspon z poloviny jako ty Smile Takže se raduj z toho jak ted díky své píli vypadáš a vypadáš super!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 5:32 pm

presla som si ta celu a teda - otovr oci!!! ved je tam riadna zmena :-) kasli na vahu, ide o to, aby si jedla pravidelne, nebola nikdy hladna a pekne cvic ako doteraz ;-) za rok si spravila hodny kus cesty a je to poznat!
to , ze mas brucho ake mas - je to iba tvar brucha a ten ma kazdy clovek iny, ja tiez mam akesi vypukle brucho po celej dlzke, je to iba tvar :-) musis byt trpezliva a ten tvar sa casom zmeni ;-) len nepolavuj!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 5:54 pm

Taky vidim změnu k lepšímu Wink A hlavně se ti postava ještě trošku změní s přibývajícím věkem a když budš makat jako doposud tak to bude parada Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:04 pm

Lenka111 napsal:
Mě se tvoje bříško líbí Very Happy Co bych za takové dala
děkuju, ale já s nim stejně spokojená nejsem, mám s ním problémy Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:06 pm

Rosa18 napsal:
Seasha: V první řadě ti chci říct, že vypadáš super, myslím si, že jsi strašně sebekritická, od tý doby co jsem tady si čtu tvoje komentáře atd... a všechny strašně chválíš, podporuješ atd... ale u sebe to asi moc neděláš!!!! Kdejaká holka by si přála, vypadat aspon z poloviny jako ty Smile Takže se raduj z toho jak ted díky své píli vypadáš a vypadáš super!

však u ostatních je co chválit, jelikož vaše pokroky jsou něco úžasnýho, já jsem moc nepokročila narozdíl od vás Wink děkuju, je pravda, že člověk se sebou nemůže být nikdy 100% spokojen Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:08 pm

mortysa napsal:
presla som si ta celu a teda - otovr oci!!! ved je tam riadna zmena :-) kasli na vahu, ide o to, aby si jedla pravidelne, nebola nikdy hladna a pekne cvic ako doteraz ;-) za rok si spravila hodny kus cesty a je to poznat!
to , ze mas brucho ake mas - je to iba tvar brucha a ten ma kazdy clovek iny, ja tiez mam akesi vypukle brucho po celej dlzke, je to iba tvar :-) musis byt trpezliva a ten tvar sa casom zmeni ;-) len nepolavuj!


Váhu ani tak nesleduju, ani cm si neměřim, spíš mi jde o ty svaly, který mi pořád protestujou růst Wink ještě aby tam aspoň něco málo nešlo poznat, když skoro rok makám Smile trpělivost je u mě docela problém Very Happy ale když si vezmu jak jsem vypadala předtim, rozkydlá tak teď se cítim lépe Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:08 pm

Pokročila! Smile Vážně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:09 pm

mysickaa napsal:
Taky vidim změnu k lepšímu Wink A hlavně se ti postava ještě trošku změní s přibývajícím věkem a když budš makat jako doposud tak to bude parada Wink

no nevim jestli se mi změní, ale růst už nemám, změna leda s tim až dostanu hormony Smile jen doufám, že pak i přes cvičení se nevrátim zase na začátek :/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seashy půl rok + pokračování :)   Seashy půl rok + pokračování :) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seashy půl rok + pokračování :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: