Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Divný břicho Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Divný břicho Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Divný břicho Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Divný břicho Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Divný břicho Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Divný břicho Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Divný břicho Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Divný břicho Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Divný břicho Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Divný břicho Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Divný břicho Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Divný břicho Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Divný břicho Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Divný břicho Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Divný břicho Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Divný břicho Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Divný břicho Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Divný břicho Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Divný břicho Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Divný břicho Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Divný břicho Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Divný břicho Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Divný břicho Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Divný břicho Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Divný břicho Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Divný břicho Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Divný břicho Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Divný břicho Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Divný břicho Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Divný břicho Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Divný břicho

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Divný břicho   Divný břicho Empty31st August 2012, 8:31 pm

Už déle jak rok bojuji s břichem. Snažím se najít příčiny proč ho nemam plochý, když přitom nemam nádváhu, ale pořád mě nic nenapadá. Cvičim každý den celé tělo už asi půl roku. Postavu mám normální jen to břicho mam ve spodní části vypouklý bůh ví proč a pěkně mě to štve. Ráda bych si někdy vzala třeba krátký tričko jenže to vypadá potom jak kdybych byla tlustá nebo těhotná. Poradíte mi co s tím? sama už si nevím rady. Přemýšlela jsem nad tím, že mám možná útrobní tuk, nebo nějaký větší střeva.. foto -> https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/221/lolic.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty31st August 2012, 9:33 pm

tak tuk by jsi možná citila na omak???utrobní se ukládá spíše výše, takové to břicho od pupíku nahoru.

někdo prý můžeme mít i dělohu jinak uloženou.

ale dle mého jako je postava typu jablko, hruška atp, tak to je i s typem bříška.

jinak já dle BMI taky nemám nadvahu, procento tuku v těle mám v normě a přesto sem špekatá jak blázen.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty31st August 2012, 10:16 pm

vanny napsal:
tak tuk by jsi možná citila na omak???utrobní se ukládá spíše výše, takové to břicho od pupíku nahoru.

někdo prý můžeme mít i dělohu jinak uloženou.

ale dle mého jako je postava typu jablko, hruška atp, tak to je i s typem bříška.

jinak já dle BMI taky nemám nadvahu, procento tuku v těle mám v normě a přesto sem špekatá jak blázen.

tuk tam na omak moc nemam (díky tomu že posiluju i břicho), ale stejně ho mam takhle vylezlý pořád.Ještě jsem se nesetkala s člověkem co by to měl takhle jako já, takže bych musela mít nějakej výjmečnej tvar postavy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty31st August 2012, 10:42 pm

tuk tam na omak moc nemam (díky tomu že posiluju i břicho), ale stejně ho mam takhle vylezlý pořád.Ještě jsem se nesetkala s člověkem co by to měl takhle jako já, takže bych musela mít nějakej výjmečnej tvar postavy Very Happy[/quote]



Hele to já zas právě znám min.jednu holčinu co má bříško jako ty.jinak postavu jak modelka, ale bříško dole fakt jak těhu ve 3-4měsíci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 11:20 am

vanny napsal:
tuk tam na omak moc nemam (díky tomu že posiluju i břicho), ale stejně ho mam takhle vylezlý pořád.Ještě jsem se nesetkala s člověkem co by to měl takhle jako já, takže bych musela mít nějakej výjmečnej tvar postavy Very Happy



Hele to já zas právě znám min.jednu holčinu co má bříško jako ty.jinak postavu jak modelka, ale bříško dole fakt jak těhu ve 3-4měsíci.[/quote]

přiznám se, že jsem se i bála abych v tom fakt nebyla Very Happy ale mam z toho dost mindráky, vypadá to divně, no jo, ale nikdo není dokonalej..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 1:11 pm

Seasho premyslala si nad drzanim tela? Moze to byt tym, ze sa hrbis.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 7:12 pm

Věřím, že tě to štve.. já jsem po porodu a břicho mám zatím dost zatučněné a povolené.. makám na něm celkem dost, ale jde to pomalu.

Nohy máš perfektní!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 9:46 pm

Bežkyňa napsal:
Seasho premyslala si nad drzanim tela? Moze to byt tym, ze sa hrbis.

prý mám nějakou skoliózu či co a vadný držení těla, ale měla jsem na to rehabilitace a žádný změny nevidim a připadám si narovnaná, tak nevim
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 9:48 pm

Agafja napsal:
Věřím, že tě to štve.. já jsem po porodu a břicho mám zatím dost zatučněné a povolené.. makám na něm celkem dost, ale jde to pomalu.

Nohy máš perfektní!

děkuju, celkově na sobě hodně makám, JM 30SH cvičim už po 5, dotoho zapojuju běh, obruč, JM kick box, a po dokončení shredu, kterej mam teď rozdělanej začnu s JM 6 packs 6 weeks, tak doufám, že to na to břicho pomůže Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 9:48 pm

Rehabilitacia pomoze na bolest zad, ale skolioza je uz vacsinou dozivotna. To len tak nenarovnas. Sama ju mam.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 9:57 pm

Bežkyňa napsal:
Rehabilitacia pomoze na bolest zad, ale skolioza je uz vacsinou dozivotna. To len tak nenarovnas. Sama ju mam.

to si mě teda potěšila Very Happy ale divim se, že mi tuhle důležitou informaci (že je to na celý život) neřekli :/ a nevíš co s tim dělat? a jak to řešíš ty?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 10:17 pm

Neriešim. Než som začala športovať, bolieval ma chrbat a dost. Teraz ma nebolieva a tym, ze mam zada osvalene, mozno to trochu pomohlo ich narovnat - takže posilovat chrbat je riesenie aspon ciastocne.

A najvacsi problem mam s kostrcou. Strasne ma boli skoro vzdy ked dlho sedim a potom vstanem. Dlha cesta niekam busom je utrpenim. :/

Hlavne neviem, čo máš presne ty. Ja mam chrbat krivy hodne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty1st September 2012, 10:22 pm

Bežkyňa napsal:
Neriešim. Než som začala športovať, bolieval ma chrbat a dost. Teraz ma nebolieva a tym, ze mam zada osvalene, mozno to trochu pomohlo ich narovnat - takže posilovat chrbat je riesenie aspon ciastocne.

A najvacsi problem mam s kostrcou. Strasne ma boli skoro vzdy ked dlho sedim a potom vstanem. Dlha cesta niekam busom je utrpenim. :/

Hlavne neviem, čo máš presne ty. Ja mam chrbat krivy hodne.

no já tu skoliosu tak strašnou nemam, popravdě to je skoro nepatrný, normálně si toho nikdo nevšimne, a ani mě nic nebolí, proto v tom břichu hledám jinej problém.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty12th February 2013, 9:47 pm

Záhada vyřešena - hyperlordóza.. teď už jen najít nějaké cvičení, které by mi pomohlo to odstranit.. nemáte nějaký tip?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty12th February 2013, 10:11 pm

Já jí mám taky Saško po poranění bederní páteře, někdy se mi šíleně zablokuje, že nemůžu několik dní se pohnout a mám i to břicho takové... Prý pomáhá zpevňování břicha a protahovací cviky na bederku a zadní stehna
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty15th February 2013, 5:04 pm

a neznáš přímo nějaký dobrý cviky? dělám akorát každý den, že si v leže hodim hlavy za hlavu a chvilku je tam nechám Very Happy ale už mě to aspoň tolik nebolí jako předim, když jsem je z tý pozice dávala zpátky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty27th February 2013, 10:43 am

Tak Seasho, asi mame rovnaky problem. Ja to neregistrujem, ale Dr. mi povedala ze to mam. Ja mam zase vystrceny zadok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty27th February 2013, 8:19 pm

to bych radši měla vystrčenej zadek než břicho (aspoň bych nějakej měla) Very Happy opravdu stačí dělat nějaké cviky, mě to pomohlo už po pár dnech Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty27th February 2013, 8:35 pm

Já dělám, že ležím na břiše a zvedám napříc pravou a levou nohu nebo oboje najednou a pak třeba cvilku držím, napodobuji plavání. Ale já měla úraz a celkově mám se zády velké problémy, takže mi moc to nepomohlo a také to chce hodně protahovat po cvičení - úklony, na zemi s roztaženýma nohama se uklánět k jedné straně a vydržet, nebo sedět na zemi natáhnout nohy a snažit se dotknout kotníku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty27th February 2013, 9:53 pm

já mám celkově špatné držení těla, kulatá záda, jsem trochu nahrbená (krk), skolioza, lordoza.. prostě případ Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Divný břicho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divný břicho   Divný břicho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Divný břicho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zhubnout nejdříve břicho ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: