Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Čo ma potešilo a nastvalo? Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Čo ma potešilo a nastvalo?

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty16th August 2012, 9:42 am

Do tejto temy mozete napisat co vas momentalne potesilo, alebo pripadne nastvalo ak sa chcete vypisat. Smile

Mna momentalne potesilo, ze po vcerajsiom posilovani mam na brusku kosticky. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty16th August 2012, 11:57 am

hej, tak týden sleduju svoje kostičky taky Very Happy ale kupodivu vždy vylezou až tak po půl hoďce cvičení a jenom s činkama v ruce Very Happy takže chápu tvé nadšení Smile) a super téma...


mě právě naštval dědek bydlící pod náma, místo aby přišel a řekl, co ho na mě štve, tak roznáší po baráku, že jsme údajně jak cikáni .... kretén úchyláckej... asi mu připomenu, že té "cikánce" ,jakože mě, dělal před měsícem nechutné návrhy, prasák!!! fakt mám na něj nervy, smraďoch!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty16th August 2012, 12:02 pm

:-O a to ako kvoli comu? Blbec. Dedousove uchylaci su najnechutnejsia vec na svete. Brrr.

Ja som si vcera dala na to brucho 3 cviky po tri serie. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty16th August 2012, 2:03 pm

Mě většinou dokážou vytočit jen nejbližší, takže maximálně mě vytočil Matoušek - nespolupracoval u jídla, plácal do toho, strkal si prsty do pusy a pak patlal okolo.. jelikož měl červenou řepu, tak je zasviněný vše - já, on, kuchyň, pak i kočár, koupelna Twisted Evil Very Happy Už jsem vychladla, ale to krmení mě drtí Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty16th August 2012, 3:31 pm

Very Happy promiň, že se směju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 11:26 am

Byla sem si dneska vyzvednout recept a antinu v lékárně - bože kam ty ceny porostou??? Sem myslela že blbě slyšim když na mě vybalil 942 Kč,- Ještě nedávno stála přes 800,- Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 11:59 am

Co uzivas?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 1:51 pm

Yadine Smile chtěla sem antiko, po který se zaručeně nepřibírá. Tak jí teda mám ale ta cena no Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 1:58 pm

Aha, ja som uzivala dlho YAZ a par mesiacov je na trhu nova antiko od rovnakeho vyrobcu - Eloine. Je uplne identicka zlozenim, iba ma lowendovejsi obal a je o skoro 300 lacnejsia.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 2:17 pm

ty jo, já mám Logest za 180kč ... Sad( co to holky berete za drogy? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 2:19 pm

Ale na mesiac, nie? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 2:28 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
ty jo, já mám Logest za 180kč ... Sad( co to holky berete za drogy? Very Happy
affraid šmankote o té mi ani nemluv, tu jsem jeden čas brala a právě po ní jsem toooolik přibrala.

Jinak aktuálně beru Minisiston, cena cca. 440kč, což mi připomíná, že si musím jít akutně pro recept Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 2:30 pm

Minisiston som brala, ale to uz je peknych par rokov dozadu. Bolelo ma po nej brucho.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty17th August 2012, 4:02 pm

Já to s Logestem zvládám dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty18th August 2012, 3:40 pm

Dneska mě pokropil kropící vůz Very Happy Aspoň jsem se osvěžila Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty22nd August 2012, 5:11 pm

Tak jsem naštvaná :/ V knihovně jsem nesehnala Rozmarné léto, Farmu zvířat a Kuličku. Mám jen Velkého Gatsbyho a Na západní frontě klid. To je za chvíli přečtené, takže v pátek můžu jít do knihovny znova...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty22nd August 2012, 7:36 pm

Tak já se teda dneska maximálně rozčílila:
Sestra šla s Anetkou pro kuřecí mleté, já zamykala dětské centrum a šla jim naproti. Už zdálky jsem si všimla, že Anetka jí párek, tak dělám tytyty na sestru (párky jí vůbec nedávám). Když přišly ke mě, tak říkám, že jí neměla ten párek kupovat a sestra říká, že jí ho dala prodavačka.. že Anetka v řeznictví řekla ňami, ňami a prodavačka jí ho dala.. že se jí říkala, že ho nejí, ale ona ho Anetce stejně podala..
No já viděla rudě.. vybouchla jsem.. nakonec jsem vynadala Anetce (že si ho vzala) i sestře (že důrazněji neprotestovala). Chtěla jsem naběhnout hlavně na tu prodavačku, ale vykašlala jsem se na to.. chodíme tam celkem často, takže na to stejně dojde.
Uklidnila jsem se asi až ze dvě hodiny a začala normálně komunikovat.

(a mě bylo normálně špatně z toho párku.. jedu teĎ v celkem extrémně zdravé stravě a zvednul se mi šíleně žaludek)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty22nd August 2012, 7:51 pm

No myslím, že i z výchovného hlediska brát si od cizích lidí měla sestra zasáhnout. Mému synkovi dával známej ze základky lízátko, já prostě řekla v žádném případě... ne kvůli lízátku, ale kvůli tomu neučit dítě kontaktu s cizím člověkem...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty22nd August 2012, 11:01 pm

Coze? Smile princip s cudzim clovekom je mi jasny, ale vysilovat kvoli jednemu parku? Zase neblbnite. Sama mam parky medzi oblubenym jedlom. Akurat som presla na drahsie a masovejsie.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty23rd August 2012, 6:36 am

Tak někdo párky nekupuje Smile)) Je to samá sra*ka Very Happy co si budem říkat Smile)) já malému raději koupím kvalitní šunku a to do sebe práská jak hrom Smile)) a třeba i u nás jsem koukala po kvalitnějších párcích, mám pocit, že nic (u nás) takového neexistuje. Přijde mi, že dávat 10kč za deset deka je prostě nekvalitní párek... asi blbě koukám, ale dražší jsem u nás nenašla, všechno se to mele mezi 6-10 korunami. To dám raději 21 korun za tu šunku ...

Co se týče příspěvku od Andrejky, spíše jsem se chytla toho, že někdo cizí dal něco dítěti, já mám šílenej pud sebezáchovy a učím to i malého. Jde mu to sice dost pomalu, ale mám o něj tak šílenej strach, že prostě jinak nemůžu. Kdysž jsem byla malinká, tak mě před zraky mých rodičů táhnul cizí člověk pryč za ruku, byla jsem jen 2 metry za něma. Mám na tohle památku do konce života a absolutně nedovoluji malému žádnou komunikaci s nikým koho nezná. Měl jednou období že zdravil lidi, které neznal, ani já ne. Lidi se sice usmívali, ale já k němu vždycky promlouvala. Teď už to nedělá. Jsem v tomhle strašlivě ustrašená, přiznávám a jsem schopná všeho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty23rd August 2012, 7:31 am

Ano to chapem.

Inak parky kupujem balene v bille. Stoja okolo 60kc a maju cez 90% masa a v Lidli frankfurtske parky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty23rd August 2012, 7:33 am

A ja mam uzasnu novinu. Kontaktovali ma zo slovenskeho RUNu ci pre nich nechcem prispievat. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty23rd August 2012, 7:54 am

Bežkyňa napsal:
A ja mam uzasnu novinu. Kontaktovali ma zo slovenskeho RUNu ci pre nich nechcem prispievat. Smile

Blahopřeji! Smile Je to skvělá příležitost.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty23rd August 2012, 8:45 am

Tu su jeho webove stranky - http://erun.hnonline.sk/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty23rd August 2012, 8:49 am

Jak píše Nikki - kdyby jí ten párek koupila sestra, tak to přejdu rýpavou poznámkou (ale ona by jí ho nekoupila - i svému psovi vaří ze zadního hovězího, fakt nekecám), ale že jí ho podala ta prodavačka, i když Lucka řekla ne!
Navíc Anetce je 2,5 takže na párky má dost času..
mimochodem - asi 2x jsme koupili nějaké telecí za 170kč kilo, tak jeden dostala.

Jinak Běžkyni gratuluji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo ma potešilo a nastvalo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo ma potešilo a nastvalo?   Čo ma potešilo a nastvalo? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo ma potešilo a nastvalo?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: